Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 17.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Мебели Ароннови  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано16.07.04 14:04



Като стана дума за транспорт, се сетих за Арон. Отивам аз като един примерен новодомец, слушащ рекламите по радио ит.н. в магазин Арон и започвам да разглеждам мебелите и съответните цени. Естествено на картинките мебелите са сглобени и си имат цени. ОБАЧЕ. Когато се задълбочих в разпита на служителката, се оказа, че всъщност тези цени/ ах цените, колко ниски бяха те/ са за пакет пълен с дъски. Е да обаче на картинката има сглобени мебели. Брех, да му еба майката си викам аз. На мен ли ми се привиждат сглобени шкафове или нещо не е както трябва. Оказа се че за да ти ги сглобят се плаща още около 30%. Бах маа му си мисля пак. Че кат ги продават на дъски , що не снимат дъските, ами са снимали шкафовете. И вобще защо пише мебели Арон, ами не магазин Направи си сам. Естествено 30% горница явно не е достатъчна, та ти вземат и 2-3 лева на всеки етаж, за да ти ги качат в апартамента. Ама естествено, няма да ги сглобят на улицата я, та после да се чудиш как да ги напъхаш в апартамента ония ми ти гардероби Та така се отказах от тези супер евтини и невероятно качествени мебели. Взех че си поръчах всичко в една малка фирмичка, дето ми направиха проект по мой вкус, без да обелят дума качиха всичко на ръце до 8-я етаж, използваха Егер/едни от най-качествените плоскости/, изпълниха поръчката 7 дни по-рано. За капак на всичко монтираха огледалото с 1мм накриво, което аз изобщо не бях забелязъл/всъщност все още не съм го забелязъл/ и след дълги увещания от тяхна страна да сменят вратата на гардероба, в крайна сметка платих 30 лв. по-малко за огромната грешка допусната от тяхна страна. А, да. Помолиха ме след месец да им звънна за да дойдат и да направят повторен реглаж на пантите, ако нещо се е послегнало. Вече една година нямам оплаквания, даже си поръчах и секции на същото място и естествено получих отстъпка от цената за редовен клиент
Абе хората са решили да работят както трябва.
П.С. Цените бяха с около 30 % по- ниски от Арон.



Тема Е, аз си купих...нови [re: Martu]  
Автор abettor (все по-хубав)
Публикувано16.07.04 15:27



....спалня от "Арон". И си платих за сглобяването. Така я "сглобиха", че на втория ден нощното ми шкафче се разпадна.
Още чакам да дойде "ремонтната бригада" да си свърши работата...

Кой ще прави палачинките утре?


Тема Re: Мебели Ароннови [re: Martu]  
Автор Gift1 (верващ)
Публикувано16.07.04 15:55



То тук някаква другарска раздумка се отвори .
Горе долу по същия начин стана и при мен. Гледахме с жената, чудихме се и накрая при един дърводелец. Цяла кухня направи човека, дето викаш поне с 30% по ниска цена от магазина, само че не плоскости, а чам. И понеже не беше направил нещо както трябва (според него) не ни направи отстъпка, а допълнително шкафче и няколко допълнителни рафта към кухнята. Пич! Сега сега си правим хола при него. И ме гони като империалист да одобравям проекти. Знае си човека - вече сме го препоръчали на поне двама наши приятели. На всичкото отгоре живеем извън София и пак с неговата таратайка кара всичко. А нек'ви бакшиши ми обясняват "2 лева отгоре, че не е в града"

Вервайте ми


Тема Дай го тоя дърводелец....нови [re: Gift1]  
Автор abettor (все по-хубав)
Публикувано16.07.04 16:03



....и на мен, де.
Моля!

Кой ще прави палачинките утре?


Тема Re: Мебели Ароннови [re: Martu]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано17.07.04 15:45



Защо не напишеш името на тази фирма и не дадеш координатите й?

"Продавам ротвайлер, голям, чернокафяв, яде всичко, много обича малки деца."


Тема Re: Мебели Ароннови [re: !чepeшka]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано20.07.04 11:57



Щото мама не ми дава да разговарям с непознати.
Като се спускате по Ситняково на ъгъла с Мадрид. Това се пада точно след кръстовището на Подуене. От лявата страна. Магазинчето е малко. Раотят до 19.00 ако се не лъжа. Проекта обаче си го бяхме намислили ние с жена ми. Въпросът е да обясните точно какво ви интересува, за да може да ви го начертаят.



Тема Холандиянови [re: Martu]  
Автор lvayloNL ()
Публикувано20.07.04 15:32



Тук, Холандия, също е така. Всички мебели, които съм си купил, в магазина или в каталога са сглобени, а иначе ти ги докарват на дъски. Даже и нез нам дали може да си платиш да ти ги сглобят, не съм питал. Последната ми покупка беше от Некерман една спалня. И тя дойде на кашони.
Ама си е удоволстие да сглобяваш, следваш указанията и няма проблеми.

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема Re: Мебели Ароннови [re: Martu]  
Автор tender_tom (antidote)
Публикувано04.08.04 16:30



Странно, аз купих от магазин Платан мебели Арон за детската стая, качиха ми всичко до висок етаж безплатно (е, помагах и аз) и ми го сглобиха за половин ден много професионално и без да има зулуми по току-що ремонтираната детска.

Допълнително се уговорих със същия дърводелец да ми сглоби спалнята, която не е от Арон. Ставаше дума за петкрилен гардероб, две нощни шкафчета, секция за тоаленти принадлежности и спалня.. Поиска ми 30 лева, работи 12 часа момчето - халал да са му, дори не ми надраска дюшемето, а като го гледах как мести гардероба в тази малка стая, си мислех, че пода или стените ще издере. Но не повреди нито стаята, нито мебелите.
Много професионален подход имаше.

Доволен останах, явно си зависи от екипите в различните магазини.

Томи Тодоров
-------
Целта е нищо. Пътят е всичко.



Тема Проблемътнови [re: Martu]  
Автор Xъни Бъни (tasty)
Публикувано13.08.04 01:07



не е толкова в цената - тя си е конкурентно ниска.
Проблемът е в качеството - дори и с непрофесионално око се вижда колко нескопосано са изработени и от какви материали.
Само брошурите им красиви - мебели кат на картинка, само да не се лъжеш да ги ползваш

Как съм добре ли се справям? Да спра или да продължавам?[


Тема Re: Холандиянови [re: lvayloNL]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 15:49



Нищо лошо, че на теб ти харесва, но ако си жена? Аз като не мога да вдигна даже една пътна чанта като хората, сега да умирам ли?
Трябва да дават алтернатива, кеф ти така, кеф ти иначе, ама ако има сглобяване и транспорт, е най-добре за клиента. И естествено, да работят коректно, и да си кажат цената като хората, не после да те цакат.

Честно, аз хич не се виждам с отвертка ......нито да сглобявам по схеми, а и не мога по цял ден да се губя в подобни хобита.....

Иначе супер за тебе, но какво да правят жените?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.