Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 01.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Евроком се изложиханови  
Автор Petyata (на тръстиката)
Публикувано20.09.04 10:53



Привет,
тези от вас, които ползват техните услуги за кабелна телевизия вероятно са открили вече в пощите си съобщение, кратко и ясно с горе долу следния текст:
"Драги клиенти,
вие сте си предплатили до края на месеца. От другия месец ще плащате повече".
Нито думичко защо аджеба вдигата господата таксата - нови услуги ли предлагат, качеството ли качват? Няма такова нещо. Нищо, че имат договор с потребителя...те просто го уведомяват, че от други месец вместо 14.40 ще плаща 18 лв.
Не че ми е за 3-те лева, но просто занемях от такова отношение и като един възпитан потребител звънкам да ги питам кво става.
Вдига ми една весела кака, която от своя страна занемява от от наглото ми питане, защо именно искат от мен повече пари, отколкото съм си плащата до момента. Почва да ми обяснява, че 18 лв. всъщност не било толкова много за мен!? след което стана ясно, че НЕ не предоставят нови услуги или ново качество.
И ето тук поредния абсурд - те могат едностранно и тъй някак висящо да те уведомят, че променят параметрите на споразумението, но ако аз реша да спра да ползвам услугите им ТРЯБВА да отида до техен офис и да го заявя писмено, доколкото разбрах.
Общо взето им казах да си гледат работата, няма да се разкарвам до никакъв офис, да ме изключват от другия месец. Слава Богу конкуренция има.
Ай сиктир, тва да не е Лайза Минели!?

ПП. Дайте препоръки за други оператор, моля

Не дразнете клетката лъвът е паянтов


Тема Re: Евроком се изложиханови [re: Petyata]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано21.09.04 14:55



ми днеска пише по вестниците, че и Центрум груп ще правят таксата 18 лв., а и що си мисля, че и другите няма да останат по-назад... то конкуренция, конкуренция, ама те като решат, си плюят в устите и всички ще вдигнат цените ей така...

Just a genius



Тема Re: Евроком се изложиханови [re: Blake]  
Автор USD ()
Публикувано21.09.04 20:32



Хайде стига де :) От 3 години не са променяни цените :)

Те уведомяват ПИСМЕНО за промяна в цените - като не ти харесва - не си плащаш и идват у вас и ти спират услугата.

Какъв тогава е проблема??



Тема Re: Евроком се изложиханови [re: Petyata]  
Авторcвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 10:07



И аз не съм доволна от Евроком.редовно през ден-два кабелната спира ве4ер в 7,30 или ве4ер в 22,30.Сума ти пъти има звънях на тая "Гореща линия", дето се вклю4ва секретар,няма голяма полза.В слу4ай 4е е през работно време, някаква ми обяснва какви ли не при4ини-сменят декодери на нво,правели профилактика.като питам колко време ще трае-не знаели,ма ако до няколко дни пак съм нямала кабелна, да съм звъннела пак.
А за програмите да не говорим,да не кажа 1/2,ма толкова са пълнеж.Толкова ли не поглеждат какво пускат.
Та съм решила ве4е да ги сменям,в преди6ното жилище бяхме към евротур сат,бяхме много по доволни.



Тема А ако на теб....нови [re: USD]  
Автор abettor (все по-хубав)
Публикувано01.10.04 21:33



..решат едностранно да ти променят заплатата ще си доволен ли и какъв ти е проблема?
Сега по темата - абсолютно незаконно е такова увеличение на цените.

Кой ще прави палачинките утре?


Тема Re: Евроком се изложиханови [re: Petyata]  
Автор buratino (организация)
Публикувано02.10.04 19:10



Абе за кой евроком става въпрос, за софийския ли или за пловдивския?



Тема Re: Евроком се изложиханови [re: Petyata]  
Авторrpaждaнчe (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 02:39



Аз затова не гледам телевизия - ни на антена, ни на кабеларка



Тема Re: Евроком се изложиха и то много!!! [re: Petyata]  
Авторveni (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 20:16



Гадни монополисти!/поне в Пловдив/. Оказва се че могат да правят с нас каквото се поискат!
А за нво да не говорим! Пуснахме си га и кво- вечно се кодира! Седиш си , гледаш се и изведнаж - кодира се. Смениха декдера- пак същата история. Накрая казаха ,че проблема си бил в буксата на телевизора!!! Добре ама той е нов и не мога да разбера как само на НВО се случва , а с другите кодирани няма проблеми!!! Решихме да го спрем и гаднярите ни изключиха на 25-и ,въпреки че сме си предплатили месеца!



Тема Re: Алтернативанови [re: Petyata]  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 20:19



Пробвайте с булсатком, мисла че таксата е 18лв. и е цифрова!



Тема Re: Алтернативанови [re: kиkи]  
Авторfavoritos (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 22:31



Imenno,prepora4vam na vsi4ki Bulsatkom,jiveia v 4ujbina ot 6est mesetsa im polzvam uslugite i niamam problemi...pone zasega!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.