Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 03.07.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не ползвайте услугите на Куриерска фирма "Спиди" !нови  
АвторLANETS (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 18:33



Препоръчвам да не ползвате услугите на въпросната фирма.Клиенти се оплакват че закасняват с доставките и след това ги обвиняват че са им дали грешен адрес Наглост !




Тема Re: Не ползвайте услугите на Куриерска фирма "Спиднови [re: LANETS]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано25.09.04 16:38



Нещо си си обЪркал!

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Не ползвайте услугите на Куриерска фирма "Спиди" !нови [re: LANETS]  
АвторOnly_me (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 21:33



AZ absolutno podkrepiam!!!
nie sme im redovni klienti i po4ti vinagi ni zidunvat,da ne govorim 4e edni dokumenti trugnali na 04.09 ot Varna a pristignaha 4ak na 23.09 v Sf, pri tova vajni!!!



Тема Re: Не ползвайте услугите на Куриерска фирма "Спиди" !нови [re: Only_me]  
Автор tedche (баПка)
Публикувано26.09.04 00:45



Абсолютно подкрепям! аз имам при тях 3 стр. жалба! Пълни идиоти. Убеждаваха ме, че на адреса който съм дала нямало никой! а това си е административна сграда с денонощен пориер и охрана! 2 дни си скъсах нервите да им звъня на т.нар. телефон на клиенти, който се оказа в Пловдив. После набарах неква служителка и поне 10 пъти и въртях по мобилния. На др. ден същата работа. цялата пратка ми излезна към 25 лева и не ми я доставиха навреме и ми прецакаха няколко срещи. идиоти! никой да не ги ползва....
чак яд ме хваща като пиша. беше преди месец а още ми държи!



Тема Re: Не ползвайте услугите на Куриерска фирма "Спиди" !нови [re: LANETS]  
АвторBC (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 12:29



Използвам ги от доста време, нямам никакви оплаквания. Не са ми забавяли пратки. Аз ги ползвам само по дестинация София - Стара Загора и обратно. Не знам как е с другите им офиси... При мен засега всичко е перфектно. Но пък знам ли, аз изпращам от офис до офис документи и може затова да се стараят повече отколкото при разнасянето на пратки от/към частни лица...



Тема Re: Не ползвайте услугите на Куриерска фирма "Спиднови [re: METHOD]  
АвторOдeтa (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 15:55



Не знам кой се е объркал, но и на мен ми се случи. Най-вероятно работиш във въпросната фирма и тогава скромното ти мнение е разбираемо. Иначе ... не знам как да си го обясня. Ако пък си толкоз куназ що не ги ползваш?
най-гадното е , че съвсем по нашенски се опитват да те обвинят , че ти разбираш ли някъде си сгафил. а е толкова просто : "Клиентът винаги е прав!" а не мързеливите им куриери!!!




Тема Re: Не ползвайте услугите на Куриерска фирма "Спид [re: Oдeтa]  
АвторHepo (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 19:47



Последно марлиа4ите от спииди ме караха да слизам от 14 ет да им давам пратките пред блока за6тото не им стигаха хора и те не мозеха да насмогнат.
Отделно 4е се бавеха много а и цените за ниакои градове са доста по скапи от тези на други фирми.
и аз саответно ги забравих



Тема Re: Не ползвайте услугите на Куриерска фирма "Спиди" !нови [re: LANETS]  
Авторklient (Нерегистриран)
Публикувано28.09.04 12:13



Abe hora,sprete da im izpolzvate uslugite na teq kurierski firmi shtom ne ste dovolni ot tqh.Az lichno polzvam uslugite na nebezizvestnite bulgarski poshti i sym mnogo dovolen.Slagash si dokumentchetata v plik i si spokoen.A i nqma da te oskubqt s razni tarifi i t.n.



Тема Re: Не ползвайте услугите на Куриерска фирма "Спиднови [re: LANETS]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано29.09.04 15:32



Заклевам ви, НИКОГА да не ги използвате! Един дестилатор го пренасяха 1 седмица от Велинград до София. После 1 седмица идваха до адреса, държавна институция, уж да връчат пратката, истината е, че нито охрана, никой не ги е видял. 2 дена изгубих в разговори с малоумни служителки, които през цялото време ме убеждаваха, че пратката е в куриер и всеки момент ще ми я доставят. Докато не изгубих търпение и на поредната патка се разкрещях с цяло гърло, че не ме интересува къде е пратката, в кого е, кой е идвал и кой не, искам да си я получа на секундата. Накрая все пак се наложи да си я вземем от офиса им. Пълни идЕоти и некадърници!



Тема Re: Не ползвайте услугите на Куриерска фирма "Спиди" !нови [re: LANETS]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано29.09.04 19:50



Поръчах си книги от онлайн-книжарница, която, за нещастие, ги праща със Спиди. Обадиха се на втория ден да уточним адреса. Понеже е в парк и коли не могат да влизат се уговорихме след половин час да се видим на "удобно" място, което за мен беше на 1 км. След уговореното време ги чаках половин час, така и никой не дойде. След безкрайни прехвърляния по разни талефони на следващия ден пак нищо не стана. Предложиха да отида в събота сутринта да отида до офиса им, който е на 7-8км от вкъщи. Разбира се не се съгласих. В понеделник пък звънях, книгите били в склада, ако съм искал да отида там. Да, ама той е извън града, до там се ходи само с кола, в моя случай с такси. Най-накрая се разбрахме да донесат книгите пак в офиса им, отидох до там и какво да видя - на документите пише "Получателя не е намерен на адреса".




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.