Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 27.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как да не се вбесиш на Женския пазар!?нови  
АвторLea (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 15:33



Всеки път като отида там и се ядосвам. Не е нормално редовно да те лъжат в грамажа, да правиш напразни опити да видиш колко действително тежат плодовете / казвам напразни, защото обикновено кантарът е обърнат в "профил" или пред него има огромен картон с "грамотен" надпис за атрактивната цена, на която продават или пък купчина плодове и зеленчуци. Ходила съм няколко пъти да си купувам оттам плодове и вече престанах... Не само, че те лъжат, трябва да си пазиш чантата, да издържаш миризмите, които концентрираното множество цигани, излъчва, но и стоката им често е ненекачествена.




Тема Re: Как да не се вбесиш на Женския пазар!?нови [re: Lea]  
Авторnqkoy (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 16:18



Nai-evtiniqt pazar v Sofia e Dimitur Petkov, a golqma chast ot prodavachite rabotqt s elektronni kantari.



Тема Re: Как да не се вбесиш на Женския пазар!?нови [re: Lea]  
АвторAди (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 19:25



От Женския пазар направо получавам фобия - изнервям се
от тълпите и от напрежението дали да гледам стоката или
да си пазя чантата. Пазарувах там навремето, когато ми беше
най-близко, в последните години го посещавах няколко пъти
и се убедих, че не е най-евтиният (нашият в Люлин е с много
добри цени) и не всички предлагани стоки са качествени.
Съветът ми е да се пробваш на друг пазар, който ти е удобен
и не е скъп.



Тема Re: Само се ядосваш?нови [re: Lea]  
Автор buratino (Real darvar)
Публикувано28.08.04 12:34



Аз направо изпадам в депресия като попадна на "Женския пазар". Толкова средновековни физиономии, толкова кал и микроби, толкова неприятни миризми. Ужас!
Та това че ме удрят в килограмажа си е най-малкия проблем.




Тема Re: Как да не се вбесиш на Женския пазар!?нови [re: Lea]  
Автор V_lady (усмихната)
Публикувано30.08.04 11:11



И аз като вас. За това не ходя там, освен ако не е инцидентно. По принцип пазарувам от нашия пазар (Люлин) и съм доволна. Аз също съм чувала, че пазара Димитър Петков е много евтин и се предлага качествена стока.



Тема Re: Как да не се вбесиш на Женския пазар!?нови [re: Lea]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано30.08.04 20:44



Не е за вярване, че все още има хора, които ходят на това средновековно тържище, вонящо на кисела пот и разлагащи се плодове, с кални пътечки сред оклепаните с гнусотии сергии И с по пет лева на килограм да е по-евтино, не си струва да газиш в лайната и да се търкаш в циганите



Тема Въобще не е евтино на Женския пазар!?нови [re: Lea]  
Автор1 jena (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 12:25



Присъединявам се към мненията за гнусотията по този пазар.
И въобще не е по-евтино. Само на пръв поглед е така и затова едва кретащи старци са се юрнали по него, та с оскъдните си пенсийки да си купят нещичко.
Но дълбоко се лъжат, че са на кяр.
Цената на плодовете и зеленчуците и точко колкото в кварталните магазинчета, та дори и повече.
Направете сметка - първо ви удрят в кантара поне със 100-150 грама. А полуграмотните търговци смятат с бързината на компютър и за секунди ви изстрелват колко им дължите. И как смятате, че всички те са математици-гении ???
Второ - като ви набутат гнилости (отпред за чудо и приказ, но отзад купчината изглежда съвсем различно, само че вие не виждате нищо) и след като сте ги домъкнали до вкъщи в полу-течащи торби - изхвърлите в най-добрия случай поне 1/4 до 1/3 от покупката.
Та колко ви излиза цената ???
Е, може да се прибавят и билетите за транспорт (поне 80 ст. за два билета) + цената на влаченето на торбите и нервите...
А в кварталните магазинчета хем имат електронни везни, хем си избирам един по един зеленчука или плода (включително ягодите и черешите).
На женския пазар вече пазарувам само цветя - там са най-евтини и хубави.
Е, от време на време и краставици в найлон защото са по-трайни и мога също да ги избирам.
Но само дотук!
И мисля, че възмущението си моем да изразим не само с тези постинги, но и като бойкотираме и не пазаруваме оттам. А и разясняваме същото на възрастните ни комшии.
Успех !!!



Тема Re: Въобще не е евтино на Женския пазар!?нови [re: 1 jena]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано07.09.04 13:09



Отлично!

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Въобще не е евтино на Женския пазар!? [re: 1 jena]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 10:57



Абе ….. Като гледам всеобщото мнение тук направо се вбесявам не от така наречените от Вас „полуграмотните търговци”, а от некадърници, като Вас – хак Вие! :)
Докато има балами ще има и тарикати! :)
Ти, който се ОПЛАКВАШ отиваш на пазар с парите си, с акъла си, с интелекта си – ами докажи, че ги имаш. :) Купувай каквото си избереш, проверявай теглото, дръж на коректността, но там , на място! Само не се оплаквай – тъпо е!



Тема Re: Въобще не е евтино на Женския пазар!?нови [re: :)]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано08.09.04 11:51



Аз те знам, ти бачкаш с разпробити теглилки!!!

Пролетарии всех стран соединяйтесь!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.