Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 20.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Обслужване в магазин Европа (бивш Оазис)нови  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 10:57



Магазин Европа в Дружба, 19 часа. Слагам в количката каквото ми трябва и отивам на касата. Сметката ми е 5. 52 лв. Давам 10 (десет, а не 50 или 100 лв.) на любезната касиерка, а тя ми иска стотинки. Извинявам се, че нямам. И започва едно ругаене от страна на касиерката: тръгнала на пазар без дребни, аз от къде да ги взема, от джоба си ли да си ги извадя! Простачката крещи, маркира покупките ми и бясно ги мята зад себе си, при което бутилката с мляко се разлива. Показвам разлятото, а тя ми вика: върви да си го смениш, аз кво съм виновна, че такова си го избрала! Щеше да е смешно, ако не беше жалко.
Какво си въобразява тази проста жена? Нали още утре ще я изгонят от работа, след като се оплачат още един-двама като мен!
И докога ще позволяваме да ни обслужват зле?! Нали тези нещастни продавачици съществуват и получават жалките си заплатки благодарение на нличието на клиенти! С които те се държат грубо!



Тема Re: Обслужване в магазин Европа (бивш Оазис)нови [re: Eли]  
АвторTsaki (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 11:37



А Вие защо и позволявте да се държи зле, просто я молите да извика мениджър-а си и му се оплаквате и тя спира да се държи зле или си отива.



Тема Re: Обслужване в магазин Европа (бивш Оазис)нови [re: Eли]  
Автор Colombino (Компетент)
Публикувано02.09.04 12:47



В отговор на:

Какво си въобразява тази проста жена? Нали още утре ще я изгонят от работа, след като се оплачат още един-двама като мен!



А ти как точно се оплака? Освен тук, разбира се. Щото вероятността тоя дето трябва да я уволни да си няма и идея какво е dir.bg е доста сериозна. Докато така се оплакваме такова ще ни е обслужването. По-лошото, е че ако се оплачеш както трябва по-вероятно е да си изядеш боя, отколкото да уволнят лелката от село.


System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Обслужване в магазин Европа (бивш Оазис)нови [re: Colombino]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 16:37



Оплаках се, на някакво момче, което се представи за управител. Изслуша ме, извини се и плахо изрази надежда да няма повече инциденти. Чак се почувствах неудобно от неговата притесненост. На кого друг да се оплача?



Тема Re: Обслужване в магазин Европа (бивш Оазис)нови [re: Eли]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано03.09.04 08:03



Бях си в България - София - преди месец- останах удивена от липсата на ресто на всяко ниво - в магазини, ресторанти, таксита...На кого да се оплача, когато например таксиджията няма да ми върне от 10 лева, прави ми кисела гримаса, все едно съм го карала той да ми плати и ме кара да тръчна някъде на близо да му разваля парите?!?!?! Как могат тук , в Америка, винаги да имат дребни и да те гонят за последния цент до вратата, а там търговците да се изживяват като недосегаеми? Моля, не ме разбирайте погрешно- обичам си БГ, но все си мисля, че ей от такива наглед уж дребни неща , цялата ни работа е малко "хубава, ама българска" ...Както виждам, не съм била само аз чудещата се по софийските супери

Na kriva raketa kosmosa i kriv


Тема Re: Обслужване в магазин Европа (бивш Оазис)нови [re: Floridian]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 12:38



таксиджии ресто не връщат. в заведения също се кумят.
но в аптека, магазини за хранителни стоки, за битови стоки - връща се до стотинка. еле па в големите супермаркети - не съм попадала на случай да не ми се върне до стотинка.

мисля, че преувеличаваш с обобщенията за "липса на ресто на всяко ниво"!



Тема Re: Обслужване в магазин Европа (бивш Оазис)нови [re: Eли]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 12:41



когато тия магазини бяха Оазис, обслужването беше перфектно - поне в Младост.
много скоро след като ги продадоха и станаха Европа, нещата се влошиха - и от към качество и асортимент, и от към персонал и обслужване. забелязах, че има нови продавачки и касиерки. как се мотат, не е истина. няма ги думичките "заповядайте, моля, какво друго ще желаете"...
мениджмънт, така да се каже. ибаха мамата на хубавите магазини.



Тема Re: Обслужване в магазин Европа (бивш Оазис)нови [re: jam]  
АвторXevi (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 18:03



Магазин "Оазис" в "Младост" беше чудесен наистина - любезни касиерки, доста качествени стоки и, поне за мен беше приятно, че не е огромен като "Била" примерно. Откакто стана "Европа" тотално го съсипаха - хайде, някакси можеш да преглътнеш нелюбезните продавачи, но качеството на стоките спадна страшно много. Гадни супермаркети "Европа"!



Тема Re: Обслужване в магазин Европа (бивш Оазис)нови [re: Eли]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 10:46



Ама още ли не са ги затворили тези магазини ЕВРОПА?
Сигурна съм, че ще си сменят собственика скоро!



Тема Re: Обслужване в магазин Европа (бивш Оазис) [re: Xevi]  
АвторOasis fan (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 11:22



Веригата Оазис бяха перфектните магазини с перфектно качество на стоките и перфектно обслужване. Бяха единственото място от което пазарувах колбаси и месо. Специално бях много доволен от магазина в Дружба. Когато чух, че веригата е продадена и ще става част от "Европа" направо изтръпнах, защото вече имах известен печален опит с тях. И разбира се лошото се случи - разсипаха хубавите супермаркети. А иначе намусените продавачки, които само бъбрят и чоплят семки явно са "запазената марка" на веригата Европа.

И така : Бог да прости хубавите супермаркети Оазис!

Но не забравяйте, че има и по-лошо в сравнение с което ще се влюбите в "Европа" - това е недоразумението наречено "Фантастико"!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.