Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 17.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Dalaverata s Kreditnite Kartiнови  
АвторKolto i dAe (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 08:22



Pishete tuk, ako i vie ste postradali ot restoranti v Sofia koito tochat na kredit ot nashite pari!



Тема Re: Dalaverata s Kreditnite Kartiнови [re: Kolto i dAe]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано13.04.04 17:29



А не ти ли дават бележка, която да разпишеш? По какъв начин са те излъгали.

Please don't drink and drive you're not quite ready to meet me yet! God


Тема Re: Dalaverata s Kreditnite Kartiнови [re: Kolto i dAe]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано13.04.04 18:44



Не знам доколко е вярно, но е станала голяма простотия преди няколко месеца в Петър 1. По думите на познат според месечното му извлечение, му таксували точно три пъти сметката (някъде около 600 кинта отгоре). След безобразен скандал с управата, два месеца комуникация м-у райфайзен, него и ресторанта se оказа, че някакъв келнер сгафил с пос терминала неумишлено, поради незнание. Твърди, че му върнали парите де, ама било гадно

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: Dalaverata s Kreditnite Kartiнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано14.04.04 13:31



Така де, но винаги ти дават бележка от пос терминала, която разписваш и си виждаш каква сума са ти удържали, а преди това когато си вкарваш пина също виждаш сумата. По същата логика ако не си броиш рестото също могат да те пръжнат.

Please don't drink and drive you're not quite ready to meet me yet! God


Тема Re: Dalaverata s Kreditnite Kartiнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Sag (sinner)
Публикувано19.04.04 17:25



Глупости - те се пробват, пък ако не мине номера "връщат" парите (които всъщност не са получили защото банката ги задържа докато не разгледа молбата до край).
Наскоро в Радисън (!) имаше такъв случай, два дни сметка Х, на третия ден (за същото) сметка Х3. Човека бързо се усети, все пак разходите бяха предварително изчислени (става дума за конференция).

it's not a matter of you vs. me


Тема Re: Dalaverata s Kreditnite Kartiнови [re: 4x4]  
АвторTT (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 08:03



kakuv PIN na kreditna karta? Bi li utochnil .



Тема Re: Dalaverata s Kreditnite Kartiнови [re: TT]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано21.04.04 12:59



Става въпрос за транскард, когато плащаш (дори и в заведение) въвеждаш пин код.

Please don't drink and drive you're not quite ready to meet me yet! God


Тема Re: Dalaverata s Kreditnite Kartiнови [re: Kolto i dAe]  
АвторTam4o (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 14:36



Tova e neshto novo za BG. Az imam kreditni karti ot 4ujdi banki i tam stavat gafove poniakoga, kogato se plashta ot postterminal.
Tuk v DSK mi se naloji da napravia plashtane prez post terminal, zashtoto bankomata ne raboteshe. Sigurno biah parvata, zashtoto slujitelkite se sabraha i se pitaha kakvo da me praviat i kak da si vzemat taksata za bankata. Spored men tova triabva da e stanalo avtomati4no, no te tvardiaha, 4e ne e. Tam, V BANKATA, ne mi triabvashe i PIN kod. Prosto kartata si mina i si drapnah parite... Taka 4e, vnimavaite v bankite!



Тема Re: Dalaverata s Kreditnite Kartiнови [re: Tam4o]  
Автор Draco (Огън и жупел)
Публикувано13.07.04 18:29



Може ли да обясните малко по-подробно какво е станало?

Nihil tam munitum quod non expugnari pecuna possit


Тема ??? [re: Draco]  
Автор King (Antiemancipator)
Публикувано14.07.04 00:24



Kakav pin te goni be brato, kreditnite karti nqmat pin kod, ne ti li e razkazwal nqkoi brat4et ot USA???

A v BG mislq o6te ne moje da se pla6ta s visa ili master, ama ne sam siguren, otdavna ne sam bil tam

Po princip gazqt i tuka - samo 4e ako e do 1000 $ bankata prez koqto ti e kartata ti gi poema, no towa e samo edin pat - ako pak stane ti blokirvat kartata i ti pi6at v dosieto v Visa center 4e si mente - rezultat - powe4e na towa ime nqma da vidi6 karta.

p.s. Towa deto ti go govori6 mi prili4a na pla6tane interac - debitna karta - i tam lajat, trebe da si gleda6 belej4icata :)))

Abe, palno gadove...

-----------------------------------------
"Il s'amuse avec de l'argent..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.