Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 26.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Доставки KFCнови [re: Гyeнивap]  
Автор Диaнa (sexual healer)
Публикувано15.06.04 18:28



О, не ме разбирай погрешно. Макар 1.50 за доставка да не е малко, ако момчето е свястно и любезно, му оставям поне левче отгоре. Имам някаква идея за колко пари работят тези хора. Но на наглец, който сам си прибира МОЯ бакшиш...много ясно, че няма да оставя.



Тема Re: Доставки KFCнови [re: Диaнa]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.06.04 09:16



Караш ме да се хиля

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Доставки KFCнови [re: METHOD]  
Автор tedche ()
Публикувано16.06.04 22:13



Вчера си поръчах КФС и специално наблюдавах реакцията на момчето. На сметка 13.60 му дадох 15 и той чинно започна да ми цъка по 5 и 10л Е все пак са пари - моите пари. Сега чакам пица Хът - там ще им изсипя рестото.
Ама вече 40 мин. ги няма......



Тема Re: Доставки KFCнови [re: tedche]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано17.06.04 00:32



Дойде, ли?


Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Доставки KFCнови [re: Диaнa]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано17.06.04 00:34



Сега хапва пържени тиквички с чесън, дори не мога да си представя как може да ти мине мисълта да хапваш в КЕФЕЦЕ

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Доставки KFCнови [re: Диaнa]  
АвторKapи (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 12:13



Аз като те слушам, съм сигурна, че никога на никого не си оставила 2лв. бакшиш!



Тема Re: Прав си...нови [re: abettor]  
Авторkapи (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 12:12



Абе има разлика между доставка и бакшиш. Доставката не е за момчето, което ти е донесло яденето, а за фирмата. И си плащаш транспорта. Не виждам каква е връзката с бакшиша??????????



Тема Re: Za METHODнови [re: Otworen]  
АвторKapи (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 12:14



Проблем имаш май ти с нервите и начина на мислене, а не METHOD!!!



Тема Аз добре знам...нови [re: kapи]  
Автор abettor (в кашона)
Публикувано20.06.04 12:21



..че има разлика между доставка и бакшиш....но ми се струва, че при 1,50 лева за доставка (независимо колко е стойността на поръчката) в тази цена трябва да се включва и транспорта и бакшиша. А ако от фирмата не дават нищо от тези 1,50 на доставчиците това си е проблем между фирмата и доставчиците. Да не говорим и за един друг парадокс. "Загорката" в кутийка е по 2 лева парчето. То бива бива надценка - ама чак пък толкоз! Като си платя 3,50 за една "Загорка" (2+1,50) малко нелепо ми се струва да оставям и бакшиш.
И още нещо - бакшиш се дава за обслужване. Мен не ме обслужват в заведение, а ми доставят стока. За стоката си плащам, плащам и за доставката й. Какъв допълнителен бакшиш да плащам?
Иначе в заведение задължително оставям на сервитьора бакшиш, но това е заради обслужването.


Искам точно ТЕБ!

Тема Жалка историянови [re: abettor]  
Автор Диaнa (sexual healer)
Публикувано20.06.04 17:37



Оня ден пак си поръчах...(е, кво да направя, дояде ми се), и се разигра следната история: сметката е да кажем 9.50, и аз давам 20 лева. Онзи бърка в портмонето 2 минути и накрая ми казва, че трябвало да отиде до колата. Питам защо - ами защото нямал по-дребни от 1 лев. Егати изпросения бакшиш! Как пък не се научиха да си носят от т.нар. дребни...И като няма 50 ст., защо не му идва например на акъла да ми даде 11 лева ресто и да махне с ръка, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.