Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 19.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Проблем с кредитна компания-помощнови  
Автор Teмпpa (Фият-мания)
Публикувано24.03.04 23:05



Здравейте,имам нужда от помощ и съвет. Супер яко съм измамен и подведен от кредитна компания/за кредитните карти/.Имате ли представа къде мога да се оплача, някаква институция или нещо такова, където да мога да си потърся правата.Моля ви за сериозни мнения, проблема ми е сериозен и не знам как да постъпя.
Проблема в най-общи линии:
-"консумирани" 1100 лв.
-правени редовни вноски за 200 лв.-остават 900
-неплащане на няколко вноски, поради командировка в чужбина
-сега претендират за задължение в размер на 1800лв, искат ги на куп и ме плашат със съд
Какво да правя, хелп



Тема Re: Проблем с кредитна компания-помощнови [re: Teмпpa]  
Авторzaq (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 23:47



ami v dogovora ti ne pishe li kakvo stava katop se zabavish s vnoskite? ako ne pishe podobno neshto kakvoto iskat ot teb im tegli edna .... i gi sadi ti che sa ti prichinili stres :)))



Тема Re: Проблем с кредитна компания-помощнови [re: zaq]  
Автор Teмпpa (Фият-мания)
Публикувано25.03.04 09:01



От два месеца се опитвам да получа екземпляр от договора за да си направя справката.Не го дават-казват че нямало такъв.Познати ме посъветваха да обявя че не сам подписвал нищо, та да го изкарат като доказателство.
Не знам, имам волята да си върна парите, все пак съм ги ползвал, но не мога да проумея как така сумата стана двойна и каква е логиката след като си пропуснал няколко вноски да ти поискат цялата сума на веднъж......
Получих писмо от някаква кредитна компания Кредитреформ по случая.Някой чувал ли е за нея!!!!



Тема Re: Проблем с кредитна компания-помощнови [re: Teмпpa]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано25.03.04 18:21



Обърни се към свестен адвокат и директно започвай да ги съдиш.
Адвокатът ще те посъветва какво да казваш.
Кажи, че не помниш да си подписвал нещо, така наистина ще им се наложи да извадят договора, за да докажат, че им дължиш парите.
Там ще се видят клаузите ясно.
Иди в клуб право и си пусни темата и там.
Но най-добре директно започни съдебно производство срещу тях.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Проблем с кредитна компания-помощнови [re: Teмпpa]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано26.03.04 22:52



Кредитреформ е компания, която изкупува дългове и започва да гони длъжниците. Мутри отвсякъде.
Въпросът е как така ползваш услугите на онази фирма, а нямаш копие от договора, който си подписал (подписал ли си??) с нея.
Това автоматично ти дава преднина за съденето и хич не се мотай, а потърси добър адвокат, дори провери мнението на повече от един и се залавяй да се спасяваш, защото, казвам ти Кредитреформ наистина са мутри и не си поплюват!

Успех и разказвай какво става :))))

Ако те обичам, нима това те засяга?


Тема Re: Проблем с кредитна компания-помощнови [re: Teмпpa]  
АвторMyтpa (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 05:10



Ами моя съвет е наеми си мутри. От Кредитреформ например



Тема А коя е кредитната...нови [re: Teмпpa]  
АвторAбдaл (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 05:11



А коя е кредитната компания?



Тема А бе, хора, как взимате кредити без да знаетенови [re: Teмпpa]  
Автор Areнт ()
Публикувано05.04.04 09:38



условията и без да ги имате черно на бяло?!?

В отговор на:

От два месеца се опитвам да получа екземпляр от договора за да си направя справката.




А за това

В отговор на:

каква е логиката след като си пропуснал няколко вноски да ти поискат цялата сума на веднъж




логиката може да бъде:

а) такива са условията на договора при пропуснати "няколко" вноски;
б) дай да си вземем парите веднага, че тоя(тая) както пропуска "няколко" вноски поради пътувания в чужбина, така може и да пропусне да се върне и да си върне кредита.



Тема Re: А коя е кредитната...нови [re: Aбдaл]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано06.04.04 21:19



BRS
Картите EuroLine



Тема Re: Проблем с кредитна компания-помощнови [re: Teмпpa]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано13.04.04 17:28



А всъщност за кредитна карта ли става въпрос или за нещо купено на изплащане. Защото ако е второто лихвите за просрочване са огромни напр. ДжетКредит е 5 лв. на просрочен ден. Иначе при кредитните карти е много по либерално, Транскард дори нямат погасителен план, аз ползвам такава и повече никога нищо на изплащане, вноски и т.н. Купуваш си с картата и връщаш когато имаш пари. Та мисълта ми е, че ако си на вноски е възможно петте лева на ден да са ти натрупали голяма сума.

Please don't drink and drive you're not quite ready to meet me yet! God



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.