Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 17.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!!нови [re: Caндokaн]  
АвторMapиaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 01:10



Ми сподели де,Сандокан.Любопитно ще е да се разбере как процедират във куриерските фирми.И какво говорят.



Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!!нови [re: Mapиaнa]  
Автор Caндokaн (с двата ножа)
Публикувано21.07.04 00:26



Е ти още малко ще искаш да ти кажа в коя фирма съм работил, на каква длъжност и да ти цитирам поименно случаите на които съм бил свидетел
Няма значение.
Със сигурност знам, че във всички подобни фирми, държавни и частни, български и чуждестранни, има кражби, загубени пратки или изпратени в грешна посока. Въпросът не опира до фирмата, тъй като във всяка от тях има изградена някаква организация за борба с подобни случки, а проблема е в човешката природа. Тук е мястото да се поправя, че манталитета не е български, а общочовешки. По целия свят стават такива работи. Вече от фирмата зависи как ще се бори с него и по какъв начин ще компенсира клиента. Явно че в случая с "Български пощи" положението е трагично.



Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!!нови [re: Kykepa]  
Авторkлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 14:40



"Български пощи" са най-големите мошеници и крадци в тази държава, но вече толкова много години най-спокойно и невъзмутимо продължават да си вършат кражбите.... И какво? Кучетата си лаят, керванът си върви.... Има ли изобщо някой който да ги стресне? Страшно много искам това да стане, но как? И да ги псуваме, и да ги заплашваме... все тая. На тях изобщо не им дреме. Дайте една хубава идея и съм насреща



Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!!нови [re: Caндokaн]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано07.08.04 09:47



Проблема за България е много сериозен.
Не ми разправяй ти за човешката природа и общочовешкия манталитет!
Факта, че темата ми писана март месец т.г. стой в първите 5 на върха говори
само по себе си!

- Japanese fever

Тема по–скоро БЪЛГАРСКИТЕ МИЛИЦИОНЕРО–ПОЛИЦАИ !!!нови [re: Kykepa]  
Автор д-p Oxбoли (член)
Публикувано12.08.04 10:37



Те още от времето на социализЪма са си осигурили правото да ровичкат в пощата, а сега го укрепиха чрез "антитероризма". В повечето случаи ровичкат с надеждата да намерят нещо ценно – я банкнота, я мартеничка. Помияри, ръководени от Петканов и Филчев!



Тема Re: Има ли закон, според който..нови [re: Пpoфecop Makroнaroл]  
Автор Aнacтacия Tepзиeвa (адвокат)
Публикувано31.10.04 17:18



Не знаех че това е толкова наболял проблем.. досега почти не съм имала подобен случай... може би защото пише аднокат отпред....
както казаха и по-горе отварянето на чужда коресподненция е престъпрление, следващия път когато ви се случи- пишете сигнал до прокуратурата за извършено престъпление, но ви трябва да сте намереле писмото отворено разбира се.
Колкото до случая с откраднатия подарък, имате ли някякъв документ че сте изпратили писмото? това че са взели диска а са изхвърлили писмото са предположения или ? По принцип са нанесли имуществени и неимуществени вреди и на подателя и на получателя, за което могат да бъдат съдени, но много си зависи от конкретния случай доколко може да се докаже
при неполучено писмо зо което имате доказателство че е изпратено можете да подадете жалба до съответния там началник, за да могат те да си направят вътрешна проверка. И да не забравите да си носите копие от жалбата на който да ви напишат и подпечатат входящ номер иначе нали знаете- щом излезете- право в кошчето.
Хайде ще проверя как стоят точно нещата в подробности от правна гледна точка но ако за всяко отворено писмо всеки си беше направил труда да пусне по един сигнал до прокуратурата май нещата нямаше да са толкова зле днес...

За да победи злото е достатъчно само добрите хора да не правят нищо!


Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!!нови [re: Kykepa]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано01.11.04 09:38



Четох мненията и незнам какво повече мога да добавя по въпроса ... 90 % от пратките ми от чужбина са отворени , след многобройни скандали в пощата ефектът е нулев и вече се отказах да се карам... Да не говорим че скоро една моя позната получи колет с картофи който беше отварян и някой си беше взел кило - две !

Carpe diem



Тема Re: Има ли закон, според който..нови [re: Пpoфecop Makroнaroл]  
АвторMeri (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 18:10



Az puk rabotia v televiziata i su6to postradah jestoko ot kradlivite Bulgarski po6ti!!! 6te im razkajem igrata. Daite da se organizirame i cial dokumentalen film da napravim po taia tema. 6te gi razbiem gadovete mrusni!!! To ne e edin i dva slu4aia! Na ni6to ne prili4a. V severna Evropa horata kazvat, 4e niama slu4ai pismo da im se zagubi ili t.n. Prosto imat 100% viara v instituciite si. A nie sme prinudeni vse s nervi i mizeria. Ne biva da tarpim. Organiziratie se!!! Pi6ete mi na vkatsarova at gmail.com i gi po4vame!



Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!!нови [re: pchelichkata maya]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 10:24



Е, то и аз от средата на Февруари чакам 1 писмо с мартенички, но още го няма и най-вероятно няма и да дойде...
Да си ги носи "със здраве" този който ги е взел!



Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!!нови [re: вяpa]  
Авторimca (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 19:31



Извикаха ме за колет с уж обявена стойност 186 долара! Гнусна, тъпа, дебела и дебилна пощаджийка с униформа и физиономия на есесовка от концлагер на гише 25 ме наруга, че съм закъснял с 10 дена и че проявявам нетърпение пред затвореното гише, зад което си чешеше носа, тъй като късите й ръчички не достигаха до въздебелия задник. Заплаши ме, че ще трябва да платя 20 % митои още някакви си там тарифи и после повика строг, важен, очевидно страдащ от хемороиди, невероятно умствено ограничен и бюрократичен митничар, който тържествено заотваря колета, в очакване вътре да лъснат някакви скъпоценности, за които да ме "одруса". Оказа се че има книжка с меки корици от Самюъл Дилейни, но подателят пропуснал да постави точката, или се е изтрила при космическия преход от едното, до другото полукълбо. Въпреки това говедото-митничар взе да се прави на интересен и да ми обяснява, че трябвало да платя мито, защото за него (186 $ била стойността. Имало три възможности - да платя към 50-тина лева мито, да я върна обратно на подателя, за да напише отново цената, или да се оплача. Оставих му я за четене и си тръгнах, а той ми подвикна на изпроводяк, че не можел да я прочете, защото била на английски. Да си я завре в митничарския г...з! Майка му в коневръза за митничари не му ли е казвала да учи езици?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.