Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 25.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема диспечерките на таксита 2121нови  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 23:20



шофьорите ги знаеме... има ги такива и такива
Но не ми е ясно защо девойките, които се обаждат на тел. им за поръчки се държат с клиента като към нисш. И не ми е ясно защо винаги като поръчам изрично шофьор непушач, ми идва димящ такъв и в колата не се диша. А да не разправям какви приключения съм имала когато съм се осмелила да помоля шофьора да изгаси цигарата.



Тема Re: диспечерките на таксита 2121нови [re: a]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано14.12.03 13:10



За диспечерките мога да кажа ,че не съм попадала на нелюбезни.Но в петък се наложи да извикам такси от ''РАМСТОР" до централна гара и шофьора вместо да мине по маршрута на автобус 77 който е най-бърз и кратък,обиколи по ''Стамболийски'' по ''Мария-Луиза" и ни закара вместо за 10 мин и два лева ,за 25 минути и 5 лева.А иначе беше непушач.



Тема Re: диспечерките на таксита 2121нови [re: Taйнa]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано14.12.03 16:12



Обикновено още с качването в колата си казваш през къде искаш даминеш, ако случайно шофьорът не знае този маршрут.
Аз се возя само на Такси за 1 евро и досега имам само едно оплакване от невъзпитан и груб шофьор тип селски тарикат. Всеки път или ме питат или аз сама казвам от къде да се мине.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: диспечерките на таксита 2121нови [re: a]  
Автор Petyata (на тръстиката)
Публикувано15.12.03 13:34



Аз ги ползвам доста често и само веднъж ми се е случвало да попадна да една супер ама СУПЕР злонамерена и нелюбезна гърла. Беше толкова нагла, че ме изкара извън нерви и и затворих телефона, а по принцип съм много спокоен човек. Просто трябваше да си запиша номера и името й и да се оплача от нея. Там доколкото зная е строго и при основателно оплакване моментално ги изхвърлят.
А иначе със шофьорите действително е така и така. Има шофьори, които вече са си изплатили колите и го дават през просото. Макар за момента да съм доволна от 2121 вече се огледждам за друга компания.

Не дразнете клетката лъвът е паянтов

Редактирано от Petyata на 15.12.03 13:35.



Тема Re: диспечерките на таксита 2121нови [re: a]  
Автор Cherniq (virtual cop)
Публикувано20.12.03 01:17



rqdko poruchvam taxi, obiknovenno predpochitam napravo da sleza i da si hvana nqkakvo. nqkolko puti sum zvunql na 2121 i ne mi e pravilo vpechatlenie losho obslujvane. dalech po-nedovolen sum ot dispecherskiq centur na sofiataxi, no tova e drug vupros...
otnosno pusheneto - znam kak e ustroena sistemata v 2121. povqrvai, che nqma kak dispecherkata da izbere shofior nepushach. izbora na kola, koqto da te poeme stava avtomatichno.

sega shte vidim voennite kato vzemat taxita kak shte se predstavqt. pone v nachaloto trqbva da sa tochni

Edin jivot ne stiga


Тема Внимание: шофьор пушач!нови [re: Cherniq]  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 03:35



Няма по-нагло същество! На всичко отгоре, за да е инквизицията пълна, при някои прозорците не се отварят!

Такъв знак би следвало да стои на колите...



Тема Re: диспечерките на таксита 2121нови [re: a]  
Автор suede (вече голяма)
Публикувано21.12.03 05:27



Абе искам да ви попитам аз ли гледам много филми или шофьорите трябва малко повече да познават града в които карат. Колкото и рядко да се случва понякога не знам къде точно се намира адреса на който искам да отида. Без изключение в тези случаи се започва едно велико обикаляне, а шофьора никога няма карта нито пък може да позвъни и да попита в централата. Последен случай: казвам адреса описвам горе долу покрай какви забележителности (бензиностанции, по известни заведения) трябва да минен и т. н. и в крайна сметка сменям две таксита, защото първото не може да се оправи а второто спираше през пет минути по пътя да пита някой колега дали аджеба не знае каде се е дянал тоз блок



Тема Re: диспечерките на таксита 2121нови [re: suede]  
АвторCммeщ ce... (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 10:15



Бе ти да не си на повикване?



Тема Re: диспечерките на таксита 2121нови [re: Cherniq]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 19:58



Което е верно - верно е. (Все още) Не може да се правят поръчки от сорта пушачи/непушачи. Ама ти откъде ги знаеш тия неща?



Тема Re: диспечерките на таксита 2121нови [re: a]  
Автор *TCHAV* (доверчив)
Публикувано29.01.04 17:24



И въпреки всичко най-съм доволен от 2121




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.