Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 20.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема "Дима стил"  
Авторzasegnata (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 01:39



zdraveite na vsi4ki,
i az kato vas sam re6ila da spodelia razo4arovanieto si koeto po kasno razbrah za men e bilo za hubavo,no na nas balgarite ni ostava da s opla4em samo v net,a ne v niakoia instucia,za6toto ne jiveem v pravova darjava.ne jiveia v Bg,a v holandia,kadeto si postavih i silikon na ustnite,napravih vsi4ki proceduri kato mi ostana samo permanentnia kontur na ustnite za6toto ot ugolemiavaneto se gubi estestvenia,varnah se v Bg i mnogo mi pohvaliha "Dima stil" i re6ih da probvam uslugite im,otidoh v ofisa v Plovdiv i ostanah stra6no razo4arovana-v niakakvo mizerno apartament4e,se opitali da napraviat studio,ta to daje i klimatik niama6e a van be6e 37t,no tova ne be6e vsi4ko,svarzh se s sobstveni4kata na firmata i i kazah 4e iskam tia da mi naprao procedurata i tia mi kaza 4e vazmjnia 4es e sled 3meseca v Burgas i az prieh,nali vse pak e 6efa....i kakvo stana li az si 4akah 3 mes,a tia mi se obadi po telefona ve4erta predi da zamina za Burgas.Stra6no biah razo4arovana,no sega ne sajaliavam teia nekdarnici v Bg ne zaslujavat daje i vnimanie.na vsi4kite si priatelki pravia reklamacii za dima stil.



Тема "Дима стил"нови [re: zasegnata]  
Авторzasegnata (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 01:45



i sled kato mi se obadi mi zaiavi,4e se e polu4ilo dublirane s kolegite im ot Burgas i niama svoboden 4as za men,predstavete si 3 ms.4akane,ako tova be4e tuk v Holland,mojeh da ia osadia i da mi plati suma s koiato cialoto si tialo na plastika da podloja,no ne samo tova mojeh i do mediite da se stigne....i prosto da zabravi pove4e za klienti.No az im pojelavam na ekipa na Dima stil,da si se tormoziat v mizernite im apartament4eta-uj ofisi i da prodaljavat da pe4eliat razo4arovani ot obslujvaneto si klienti



Тема Re: "Дима стил"нови [re: zasegnata]  
Автор China (разтревожена)
Публикувано20.01.04 12:38



Сега нали си там,ще се оправиш!



Тема Re: "Дима стил"нови [re: zasegnata]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано21.01.04 20:09



Ми следващия път си прави телесните корекции в Холандия и проблеми няма да имаш!
Като не са ти харесали от самото начало защо се занимава с тях?

"Не съм съгласен с нито една дума,която казвате,но съм готов да умра за правото ви да я кажете"


Тема Re: "Дима стил"нови [re: sylvi]  
Авторzasegnata (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 23:48



ami mili4ka ako vsi4ki razsajdavat kato teb v Balgarija niama da ima skoro vreme opravia i tova e za6toto sami si gopravite s na4ina si na mislene.blagodaria vi vse pak za otgovora



Тема Re: "Дима стил"нови [re: China]  
Авторzasegnata (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 23:51



zdravei blagodaria ti za mnenieto.Da 6te se opravia i tuk,no za6to e palna sofia s momi4eta opirtva6ti se da se razkrasiat a v edin moment gi prili4a na patki s 4ofki i t.n.-za6toto ima takiva studia s golema reklama i nikakva rabota.triabva mejdu drugoto da se porovia i za licenza im da se proveri



Тема Re: "Дима стил"нови [re: zasegnata]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано22.01.04 07:46



Ти като си с друго мислене, защо не ги осъди тия от Дима стил вместо да даваш компетентни анализи за цялото общество.Значи и ти си останала със същото мислене, така че престани да се надуваши и вземи пиши малко по разбираемо, много ти блуждае мисълта.



Тема Re: "Дима стил"нови [re: zasegnata]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано22.01.04 22:59



Както личи от предишното ми мнение,изобщо не съм миличка
И не живея в България от близо 4 години,но начина ми на мислене си е все български,за което се гордея между другото
Това което имах предвид е,че като нещо не ти вдъхва доверие,не се занимаваш с него,или другият вариант правиш го в чужбина,където можеш да осъдиш всеки на теория и да смъкнеш незнам кви си суми.
А в България няма оправия,но по причини съвсем различни от моя начин на мислене
Със здраве,и успех в козметичните процедури

"Не съм съгласен с нито една дума,която казвате,но съм готов да умра за правото ви да я кажете"


Тема Присъединявам се...нови [re: zasegnata]  
АвторПocтpaдaл (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 17:35



...към оплакването на "засегната". Аз също съм потърпевш от въпросната хирургия: през лятото в Пловдивското им ателие ми направиха пластика за удължение на пениса, (жена ми е рускиня). Бях изрично написал: 25см, но като се освестих след упойката и махнах бинтовете го премерих: 32см. Мислех че ще се свие след отока, но нищо подобно. И най-лошото е че е в постоянна ерекция и не мога да се покажа на улицата без шлифер или анурак. Само жена ми дето е доволна, но не е там въпроса.
Мисля да ги съдя, аматьорите им гадни!



Тема Re: Присъединявам се...нови [re: Пocтpaдaл]  
АвторCмeeщ ce... (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 20:50



Хахахаха, абе човече, ти ме разби..., хахахаха
Ся отиди да ти го резнат малко, поне 7 см., и да източат вградената виагра, че по да ти замяза! Ми то Азис ще ти завиди, бе!
От какво е доволна жена ти? Мислиш ли, че за нея ще има някаква разлика дали ще ти е 20 см. или 32 см.
Щото ако е с 32 см. вагина, ти си се оженил за ТАТРА, бе!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.