Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 27.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема "Дима стил"  
Авторzasegnata (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 01:39



zdraveite na vsi4ki,
i az kato vas sam re6ila da spodelia razo4arovanieto si koeto po kasno razbrah za men e bilo za hubavo,no na nas balgarite ni ostava da s opla4em samo v net,a ne v niakoia instucia,za6toto ne jiveem v pravova darjava.ne jiveia v Bg,a v holandia,kadeto si postavih i silikon na ustnite,napravih vsi4ki proceduri kato mi ostana samo permanentnia kontur na ustnite za6toto ot ugolemiavaneto se gubi estestvenia,varnah se v Bg i mnogo mi pohvaliha "Dima stil" i re6ih da probvam uslugite im,otidoh v ofisa v Plovdiv i ostanah stra6no razo4arovana-v niakakvo mizerno apartament4e,se opitali da napraviat studio,ta to daje i klimatik niama6e a van be6e 37t,no tova ne be6e vsi4ko,svarzh se s sobstveni4kata na firmata i i kazah 4e iskam tia da mi naprao procedurata i tia mi kaza 4e vazmjnia 4es e sled 3meseca v Burgas i az prieh,nali vse pak e 6efa....i kakvo stana li az si 4akah 3 mes,a tia mi se obadi po telefona ve4erta predi da zamina za Burgas.Stra6no biah razo4arovana,no sega ne sajaliavam teia nekdarnici v Bg ne zaslujavat daje i vnimanie.na vsi4kite si priatelki pravia reklamacii za dima stil.



Тема "Дима стил"нови [re: zasegnata]  
Авторzasegnata (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 01:45



i sled kato mi se obadi mi zaiavi,4e se e polu4ilo dublirane s kolegite im ot Burgas i niama svoboden 4as za men,predstavete si 3 ms.4akane,ako tova be4e tuk v Holland,mojeh da ia osadia i da mi plati suma s koiato cialoto si tialo na plastika da podloja,no ne samo tova mojeh i do mediite da se stigne....i prosto da zabravi pove4e za klienti.No az im pojelavam na ekipa na Dima stil,da si se tormoziat v mizernite im apartament4eta-uj ofisi i da prodaljavat da pe4eliat razo4arovani ot obslujvaneto si klienti



Тема Re: "Дима стил"нови [re: zasegnata]  
Автор China (разтревожена)
Публикувано20.01.04 12:38



Сега нали си там,ще се оправиш!



Тема Re: "Дима стил"нови [re: zasegnata]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано21.01.04 20:09



Ми следващия път си прави телесните корекции в Холандия и проблеми няма да имаш!
Като не са ти харесали от самото начало защо се занимава с тях?

"Не съм съгласен с нито една дума,която казвате,но съм готов да умра за правото ви да я кажете"


Тема Re: "Дима стил"нови [re: sylvi]  
Авторzasegnata (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 23:48



ami mili4ka ako vsi4ki razsajdavat kato teb v Balgarija niama da ima skoro vreme opravia i tova e za6toto sami si gopravite s na4ina si na mislene.blagodaria vi vse pak za otgovora



Тема Re: "Дима стил"нови [re: China]  
Авторzasegnata (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 23:51



zdravei blagodaria ti za mnenieto.Da 6te se opravia i tuk,no za6to e palna sofia s momi4eta opirtva6ti se da se razkrasiat a v edin moment gi prili4a na patki s 4ofki i t.n.-za6toto ima takiva studia s golema reklama i nikakva rabota.triabva mejdu drugoto da se porovia i za licenza im da se proveri



Тема Re: "Дима стил"нови [re: zasegnata]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано22.01.04 07:46



Ти като си с друго мислене, защо не ги осъди тия от Дима стил вместо да даваш компетентни анализи за цялото общество.Значи и ти си останала със същото мислене, така че престани да се надуваши и вземи пиши малко по разбираемо, много ти блуждае мисълта.



Тема Re: "Дима стил"нови [re: zasegnata]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано22.01.04 22:59



Както личи от предишното ми мнение,изобщо не съм миличка
И не живея в България от близо 4 години,но начина ми на мислене си е все български,за което се гордея между другото
Това което имах предвид е,че като нещо не ти вдъхва доверие,не се занимаваш с него,или другият вариант правиш го в чужбина,където можеш да осъдиш всеки на теория и да смъкнеш незнам кви си суми.
А в България няма оправия,но по причини съвсем различни от моя начин на мислене
Със здраве,и успех в козметичните процедури

"Не съм съгласен с нито една дума,която казвате,но съм готов да умра за правото ви да я кажете"


Тема Присъединявам се...нови [re: zasegnata]  
АвторПocтpaдaл (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 17:35



...към оплакването на "засегната". Аз също съм потърпевш от въпросната хирургия: през лятото в Пловдивското им ателие ми направиха пластика за удължение на пениса, (жена ми е рускиня). Бях изрично написал: 25см, но като се освестих след упойката и махнах бинтовете го премерих: 32см. Мислех че ще се свие след отока, но нищо подобно. И най-лошото е че е в постоянна ерекция и не мога да се покажа на улицата без шлифер или анурак. Само жена ми дето е доволна, но не е там въпроса.
Мисля да ги съдя, аматьорите им гадни!



Тема Re: Присъединявам се...нови [re: Пocтpaдaл]  
АвторCмeeщ ce... (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 20:50



Хахахаха, абе човече, ти ме разби..., хахахаха
Ся отиди да ти го резнат малко, поне 7 см., и да източат вградената виагра, че по да ти замяза! Ми то Азис ще ти завиди, бе!
От какво е доволна жена ти? Мислиш ли, че за нея ще има някаква разлика дали ще ти е 20 см. или 32 см.
Щото ако е с 32 см. вагина, ти си се оженил за ТАТРА, бе!



Тема Re: Присъединявам се...нови [re: Пocтpaдaл]  
Автор Pizdrak ()
Публикувано24.01.04 11:58



Правилно!
Само съд за такива гадини!
Според мен трябва да изкупят греховете си в натура.
Тая шефка на студиото ако става - наказание с 32 сантиметровия докато получи херния!



Тема Засегнатата, ти си с късмет...нови [re: zasegnata]  
АвторOпapeнa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 13:57



И аз си имах работа с тая фирма - силикон ама за гърдите: нема да ти разправям как ме орезилиха, но ти с устните си извадила късмет защото чух че рециклират устни за срамни устни на други клиентки!



Тема dimaнови [re: Oпapeнa]  
Авторzasegnata (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 00:07



abe hora vie ne znaete li 4e te ne izvar6vat plastiki,kakvi gi vaobraziavate,vkarvat kosi i t.n.,i permanent na ustni,ochi i vejdi,kakvi silikoni kakvi udaljavania.zabavni ste



Тема Re: "Дима стил"нови [re: zasegnata]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано25.01.04 12:22



Az imam vapros: Zakakvo ti e pritriabval silikon na ustnite?
Tova da ne okazva neshto vlianie na zasmukvaneto pri pravene na svirki?
I ako nastinesh i ti se napukat ustnite, silikona proticha li?
A na gardite slojihte li silikon ili pak imashe dublaj s druga klientka.
Ako da na kakav metraj sa sega))))

Неуспехът е единственият грях!


Тема holandkataнови [re: Razbirach]  
Автор Mondeo_AUT (непознат )
Публикувано27.01.04 00:02



Netherlands zdrawej,
ne misli ce shte osudish niakoi, mislia ce RTL2 i RTL i waobshte polowinata nemski programi sa pulni s razni takiwa slucai kato twoia, ama wece osakateni. I pocti niama slucai na osudeni doktori.. Da ne goworim za UK.
Kwo kato si w Netherlands, da ne mislish ce mozesh da ia osudish.. Wzemi si otwori prawoto na stranata i shte widish ce mozesh EDiNSTWENO da polucish obezshtetenie za propusnati polzi, kakwito nadali ima, oswen ako ne si manekenka, koeto dulboko se sumniawam, tai kato samo namirash sebe si grozen cowek, i sustewremenno dulboko kompleksiran moze da si naprawi tolkowa mnogo plasticni i oshte-neznam-si-kakwi operacii.
Taka ce nedej da drunkash wreli nekipeli i nedej si prawi na welika, kato razdawash prawosudie...Nito si Beatrix, nito shterka i.
I procitaj towa koeto pisesh i dobawiaja propusnatite bukwi ce cowek malko gadae kato cete purwiat ti posting:)))
I wprocem kakwo tursish w Plowdiw, dalawerata (t.e. ewtinoto) i prosto prodawash wid na uspial cowek po glawnata?



Тема До австрийския капут с Мондеото...нови [re: zasegnata]  
АвторДимa - Плoвдив (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 10:01



Кво искаш да кажеш - при нас е далаверата/евтиното?
Ти като си в Австрия да не си хванал господ за шлифера?
Ако ни паднеш, дупе да ти е яко!



Тема Re: holandkataнови [re: Mondeo_AUT]  
Автор lvayloNL (минаващ)
Публикувано27.01.04 11:55



Беатрикс има трима сина. Не съм чувал за дъщеря. Да нямаш предвид снаха и?

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема Do EBACITEнови [re: Димa - Плoвдив]  
Автор Mondeo_AUT (непознат )
Публикувано27.01.04 12:01



Eh ce ste prosti:)) samo towa li widiahte w postinga, za Beatrix i za ewtinoto.... Zalki ste:) wzemete pomislete malko nad drugite neshta, a nedejte da blabate cak tolkowa mnogo, ce wse gluposti goworite...

Zashto pone wednuz ne poluca otgowor na niwo, a imenno
*ne si praw shtoto nie sme renomirana firma,
*otidi na www.... wiz ni sertifikatite i uslugite koito predlagame,
*wiz ni mezdunarodnite priznania i t.n.
A kakwo se poluca, trai ili shte te ebem.... I towa ako e normalno, zdrawe mu kazi...

DA WI SE NEWIDIALO I GOLEMITE EBACI

Редактирано от Mondeo_AUT на 27.01.04 13:09.



Тема Re: Do EBACITEнови [re: Mondeo_AUT]  
Авторпппп (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 23:06



В ПОДКРЕПА НА MONDEO_AUT -много се изложихте, и с това доказвате , че не само не можете да извършвате услугите които посочвате , а и сте много прости.Така ли се оборва мнение "дупе да ти е яко" ха- ха -ха



Тема Re: holandkataнови [re: Mondeo_AUT]  
Авторzasegnata (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 21:25



Ti si bil dosta glupav,neznae6 li 4e Beatrix niama da6teria,i dali sam grozna ni nai malko moje6 ti da opredeli6 niakakav si maniak na net.A 6to se otnasia do plovdiv biah tam za6toto e blizo do grada v koito biah otsednala.I mislia 4e v tozi klub 4ovek moje da spodeli ili se opla4e vse pak e $eren spisak na uslugite,a ne niakakvi si drisliovci kato teb da vlizat i da si oplatniavat vremeto-bezgrijno kato kritikuvat li se drazniat.A sa6to taka iskam da ti kaja 4e ne sam manekenka,rabotia v posolstvo i ve4e sam imala kasmeta da osadia instucia v holandia kato mi izplatiha sumata do 1 sedmica.



Тема do Mrs Poslanickataнови [re: zasegnata]  
Автор Mondeo_AUT (непознат )
Публикувано10.02.04 00:05



Skupa, miss Posolstwo
Dali B. ima dusteria ne me interesuwa. No poneze POLA ti e F, zatowa i upotrebih frazata - koeto shte rece, ce ti kato dostatacno "umna" licnost dopusnata ot MVnR na neznam si koia strana, bi triabwalo da znaesh kakwo e METAFORA i koga se upotrebiawa tia (mislia ce gramotnost w oblastta na literaturata i gramatikata e zadulzitelna za post w cuzbina)
Po tocka 2 - Plowdiw, ako iskash kacestwena usluga ne ia tursi na polowin cena na miasto (plowdiw) kudeto ocewidno ne mozesh da ia namerish. Wse edno da iskash da si kupish butilka Шато Латур da kazem '75 godina za 12 lewa.. Doesnt ring a bell?
Mnogo e radostno ce niakoi si tursi prawata, no skupa, nauci se oswen da si gi tursish i da podbirash argumentite si. Ako izpitwash sumnenia kum kazanoto ot men, ot oburni se kam advokat i wiz kakwo shte ti kaze. Dulboko se sumniawam ce shte se razlicawa ot kazanoto ot men.
I ne na posledno miasto, uwazaema gospozo, izraznite sredstwa - drislio, maniak i t.n. mislia ce ne triabwa da prisustwat w ezikowoto bogatstwo na cowek kato was - sluzitel i lice na durzawa:) Oswen towa otnowo wi otprawiam edna malka licna kritika - opredeleno ne ste w sastoianie da se koncentrirate nad towa koeto pishete. W minaliat posting Wi pomolih da izcistwate teksta si ot stilisticni i prawoposini greshki, a ne prosto da go "izserete" (oopppsss, prostete mi) w web prostranstwoto...
Bezgrizno kritikuwam edinstweno takiwa kato Was, uwazaema, hora, koito misliat ce bideiki across the border sa edwa li ne weliki i triabwa da ni nawirat w ocite kak shte osudat wsicko i wsicki na tozi swiat:)
Bih wi preporucal edin maluk test - Elate w Sofia i osudete purwiat koito se opita da wi blusne na peshehodnata puteka... Ako sled towa ste oste ziwa i tolkowa operena, sum suglasen da diskutiram s was:)
A sega wi pozelawam priatna pociwka:)



Тема Re: "Дима стил"нови [re: zasegnata]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано10.02.04 16:21



Защо правиш заключение, че от Дима Стил са некадърници, след като не са ти извършили никакви манипулации? По-скоро бих ги нарекла самозабравили се непрофесионалисти, щом могат да си позволят да изпуснат клиент, след като преди това са допуснали да остане с лошо впечатление от офиса им.
В случая рекламациите ти могат да засягат не качеството на работата им (самият перманент или каквото искаш да ти направят), а отношението им към теб. Пак е добре, че са се обадили ден по-рано, защото ако беше отишла и се беше оказало, че няма да те вземат...

Ако те обичам, нима това те засяга?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.