Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 28.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Майка Куражнови [re: Bъзмyтeн oт мaйkитe!]  
АвторKpeтeнитe пpoдължaвaт......... (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 17:20



.......... Кретените продължават да са навсякъде........Жалко.....Наистина не разбирам чий го дирят тук,в тази тема.Дано те да си знаят,макар че, малко вероятно.



Тема Re: Майка Куражнови [re: Kpeтeнитe пpoдължaвa]  
АвторBъзмyтeн oт мaйkитe! (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 17:48



Може би и ти си същата натруфена дебелогъза госпожа, която няма време за собствените си деца...

...И май не се лъжа.



Тема Не позна....нови [re: Bъзмyтeн oт мaйkитe!]  
АвторMaйka Kypaж (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 18:33



Хайде аз да позная-ти си плешив импотентиен самотник с лош дъх "без дете и коте",по разбираеми причини.......И май не се лъжа....



Тема за Майка Фуражнови [re: Maйka Kypaж]  
АвторBъзмyтeн oт мaйkитe! (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 19:12



Нямам намерение да продължавам с простащината, ти се справяш прекалено добре (явно ти е в кръвта)... Можеш да продължаваш и сама да се излагаш, справяш се чудесно.

И ако за теб "кретенията" (макар, че се съмнявам да знаеш точното значение на тази дума - просто поради липса на знания) значи това, че човек е дошъл тук, за да даде собственото си мнение (макар и без покана, защото тук никой не е канен да идва), в този смисъл ти обиждаш най-вече себе си, защото имаш стотици постинги тук, после обиждаш и всички останали - всеки, който е решил да сподели мисълта и перипетиите си тук (а не само мен).

Това, че единствено ти се осмеляваш да ми отговаряш и то на толкова вулгарен тон, може да покаже само едно, че съм ПРАВ и с всеки изписан от теб ред (т.е. обиди) съм все повече ПРАВ. Защо се излагаш така, я вземи се скрий някъде - нито си интересна, нито си остроумна, напротив - жалка си!

Едно време хора като теб бяха интересни - вечните опотенти - просто вече си закъсняла, а и няма с какво да докажеш стойността си - можеш само да обиждаш, но не и една дума да напишеш по темата, която съм отворил - за това, което аз критикувам (и то с право)! Просто защото и ти си една от тези и няма какво да кажеш, няма как да се защитиш...

Продължавай да лееш злъчта си и да избиваш комплекси, благодарение на моето съществуване ще вирееш и ти, защото си като паразит, нищожество и винаги ще живееш на гърба на другите.

Още отсега жестоко съжалявам този, който (или на който му се наложи) да живее с теб!

Аре, бегай...

P.S. Ти също не позна. За твое огромно разочарование съм си доста чаровен и отговорен мъж - такъв какъвто ти никога няма да имаш през живота си. Можеш да питаш жена ми, която вече 10 години е с мен. Можеш да питаш и двете ми прекрасни деца, които знаят че могат да разчитат на помощта ми. Можеш да питаш и работниците във фирмата ми, да ти кажат кой е най-готиният шеф...

И въобще не знам защо ли още ти се обяснявам, сигурно си някоя дърта, проскубана кучка, която страда от грандомания.

Древна поговорка гласи: "Убий глупака с мълчание..."

Е, аз вече си замълчавам и спирам да се занимавам с мижитурки като теб!



Тема Re: За Възбуден от майките!нови [re: Bъзмyтeн oт мaйkитe!]  
АвторTaтko Kypaж,вcъщнocт.... (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 19:45



Пич,успокой се ....мъж съм.Явно женицата ,която е дала тон за песен отдавна не посещава темата ,а пък аз обичам майтапите!Е,сега ти излезе на теб късмета ........И все пак- малко нервозен ми се виждаш,що ли?Радвам се,че си чаровен мъж,ама дано" никога да нямам такъв през живота си".
Аре ,бегам!Със здраве и по-спокойно,че ще изплашим женурята!



Тема За Раянови [re: Paя]  
АвторПo тeмaтa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 11:36



Ако имаш граждански брак-достатъчно е ксерокопие от удостоверението.



Тема Re: Всички на опашка за детски!нови [re: Bъзмyтeн oт мaйkитe!]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано01.02.04 17:03



Вижте какво, боклуци от НОИ и други антисоциални служби. Не знам какво бихте правили, ако не бяха осигуровките на хората да ви хранят. Ти нямаш ли мобилен и златни накити и кой е платил за тях? От какво щяхте да живеете - нали тия фондове ви дават работата и заплатите. Създавате система, която УМИШЛЕНО унижава и обижда хората. На това сте се надявали - че няма да им издържат нервите на майките и няма да си потърсят парите. Затова бълвате шедьовър след шедьовър. Ако бяхте способни на почтен труд, нямаше да сте чиновници. Няма човек, дето да не ви е сърбал попарата. Ако имаше поне малко морал, нямаше да пишеш тук. След като икономисате от неправомерно раздадени социални помощи и детски надбавки, ще си осигурите правомерни по-високи заплати. Затова се борите, не за социална справедливост.



Тема Възмутен от майките! И от теб!!!нови [re: И.]  
АвторBъзмyтeн oт мaйkитe! И oт тeб! (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 22:48



1) Аз не съм чиновник.
2) Нямам за цел да унижавам никой тук, а според мен се унижава сам този, който наистина е виновен и с нещо е "допринесъл" за това положение, в което е държавата ни в момента, например да реват с цяло гърло като теб, без да правят нищичко [и същевременно да трупат вината си на гърба на държавата (чиновниците)]!
3) Ти също може да си "неудобен" на някого, ама какво - в крайна сметка този някой да дойде и да те пречука ли? Едва ли ще ти стане по-хубаво, ако се извадят ножовете...
4) Не завиждам на никого, имам си и мобилен телефон и злата, ако искаш и размера на пениса си мога да ти там, та поне да млъкнеш от недоволства!!!



Тема Re: Всички на опашка за детски!нови [re: Maйka Kypaж]  
Автор mali (dreamer)
Публикувано05.02.04 10:18



А какво ще кажете за начина на подаване на документите?? Мен ме връщаха 4!! пъти!!! Направо ме побъркаха!!

Make hay while the sun shines.


Тема Re: Всички на опашка за детски!нови [re: Maйka Kypaж]  
Авторfa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 14:29



faas




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.