Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 28.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Samo za Az i Dr. Flexнови  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано07.11.03 01:24



Ei sq vijdate li va6ta blatna kaka kak se e pogrijila za na6to uiut:))
Da si pi6em tuka...4e onaq tema mnogo dulga stana i s toq moq problemati4en kompiutar dokato q otvorq....napravo zaspivam dokato 4akam:)))

Jivotut tova e dvijenie-kazal rakut i trugnal nazad.


Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано07.11.03 01:26



Az,..dneska sre6nah susedkata..pred liubimiq i asansior...i tq kato me vidq samo deto ni ma raszeluva...to ne bqha : dobre do6li, ma kak ste, ma 6to ste...ko i stana na taq jena na4i.....stoqh si v koridora v pulno nedoumenie

Jivotut tova e dvijenie-kazal rakut i trugnal nazad.


Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано07.11.03 01:27



Dr.Flex. edno vapros4e ti pusnah v temata za susedite...sorry ako mnogo ti dosajdam ve4e..ma ti taka u4tivo mi otgovarq6 i pri tova takava polezna informaziq mi dava6...4e...

Jivotut tova e dvijenie-kazal rakut i trugnal nazad.


Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор paun (непознат )
Публикувано07.11.03 10:47



ami?



Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано07.11.03 18:45



В отговор на:

Verno 4e e trudno..mamka mu..to ako be6e lesno do sq profesor da sum stanala:)))..ma uvi:)))..ne sum:)))...oba4e te hubavite raboti trudno stavat:)

Am zabravih da ti kaja ( 4ekai da se poizloja o6te malko:))...4e edin frend mi install PC-cillin...ta sega taz dobra programka e ulovila edno troqnsko kon4e, deto se e navrqlo v nastroikite na zvuka i poneje ne moje da iztrie faila, go e slojila pod karantina..ima li nqkva opasnost za moito beszenno i tvurde ustoi4ivo pc:))..az puk ne moga da go namerq toz proklet virus..kude li ne se rovih.....samo da go pipna toq deto mi gi puska...6e priloja si4ki nomerza deto Az me posuvetva..ama nakp..a posle li4no 6te go spukam ot boi




Значи вирусът няма да го откриеш вече там, защото е в карантинната папка. Щом компютърът ти не се е развалил, когато файлът е бил преместен там, значи няма опасност. А за да откриеш този, който ти го е пратил, просто помисли теглила ли си наскоро някакви е-мейли с прикачени файлове, или се опитай да се сетиш кой последно е бърникал в компютъра ти освен тебе. Доколкото знам си го преинсталирала скоро, така, че няма да е трудно да откриеш виновника.
П.С.: Кажи ми какъв е точно този троянец, как се казва, за да видя дали не мога да направя нещо.
П.П.С.: Смени си паролите на е-мейл акаунтите, защото който и да ти е вкарал "добичето", с кеф си чете сега писмата ти.
П.П.П.С.: Виждам, че си напреднала лекичко. Браво.


PEAZ!!!

Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: Dr.Flex]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано07.11.03 19:29



Mmmmm mi da ti kaja na ednata po6ta si bqh zabravila pass-a ( kolko tupo..ama 4esto mi se slu4va 6toto sum mnogo razseqna) i imam slujeben...i o6te ne sum go smenila....ama sega 6te go smenq.....a o6te ne sum pravila preinstall....do den dva mi idvat ne6tizata...4e ot bg mi gi pra6tat, tuka izliza dosta soleno i togava 6te pravq qkata 4istka...a posledniqt , koito mi burka iz pc-to e 4ovekut, koito mi slojipc-cillin i mi mahna drugite virusi ( kakto ti kazah nameri 25!!!..basi tva ne mojah da go povqrvam)
otnosno mail-ite..kogato polu4avam mail s prika4en fail, vednaga go triq..bez da go otvarqm.
virusa: troj_dluc../C:Widows....ei go na:)

prav si..v papkata s karantina e...kum 18 faila pod karantina ima tam..oba4e ne znam da gi triq li ili ne....pove4eto sa System Volume..?

Jivotut tova e dvijenie-kazal rakut i trugnal nazad.


Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор buratino (real darvar)
Публикувано07.11.03 19:30



Всякакви педали са се навъдили напследък.. ..и жените започнаха да приличат на педали!



Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: buratino]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано07.11.03 19:36



abe buratino ti moje li pone edin posting da pusne6 bez da kazva6 pedal...ili ne moje6...hodi v gei kluba kato tolkova ti e kef da si govori6 za pedali

Jivotut tova e dvijenie-kazal rakut i trugnal nazad.


Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 20:03



Hitro! Ama i taia skoro shte se napulni! Osobeno Ako pochneme da si obmeniame idei! Za taia ot asansora-nikakvi lubeznosti ne priemai-druj se kato pulen temerut i deistvai s tva deto ti kazah!!!! Are-sled malko shte se vurna!!!!



Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано07.11.03 20:09



Ами щом компа ти още работи-трийй смело. И за да е по сигурно изключи System Restore-a на Уиндоуса и после пак го включи. Така ще изтриеш ристор точките и няма да има вероятност да ти се възстанови заразата.
П.С.: Внимавай на кого даваш да ти работи на PC-то. Явно някой е по-любопитен от нормалното.


PEAZ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.