Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 14.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ДирБГ са престъпници!!!нови  
Автор File_99 (Оперативная)
Публикувано01.10.03 20:21



ДирБГ работят с престъпници като например phpGuru , който си позволи да ме банне под претекст, че съм бил поствал прекалеphguruно много мнения за кратък период от време. Такова поведение е меко казцано некоректно и такива виртуални герой като него трябва да се порицават, надявам се дир.бг да си вземат бележка, за да се избегне неблагоприятният ефект от правонарушенията им.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от File_99 на 01.10.03 20:21.</EM></FONT></P>

Редактирано от File_99 на 01.10.03 20:23.



Тема Re: ДирБГ са престъпници!!!нови [re: File_99]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано01.10.03 21:37



*Това* вече е смешно. Що не споделиш по кой член и коя алинея са ти нарушени правата? Да те светна няколко неща:

1. Писането тук е привилегия, а не право.
2. Дир.бг е частна собственост и като такава сами могат да избират кой и как да управлява портала. Нали се сещаш " My server, my rules". Ако не знаеш английски накарай някой да ти го преведе.
3. Не ми излизай с правата ти за свободна реч, защото разликата е от земята до небето да имаш право да говориш и да *задължаваш* някой да те слуша. А той пък има право да не те. И ако досаждаш да се обърне към по висша инстанция (phpGuru), и да се вземат мерки.
4 ........ n-1, n - все в тоя дух

като теглиш чертата се оказва че дрънкаш глупости или пък изобщо не знаеш що е то нет и с какво се яде. => като не те кефи - иди другаде

Microsoft Certified Double Clicker


Тема В такъв случайнови [re: Delwin-]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано01.10.03 22:47



Писането е субективно право, а не е никаква привилегия както се опитвате да внушите, английският го владея още преди ти да си се родил, след като дир.бг е частна собственост то като такава те са съответно наказателно отговорни за информацията, която се пише. Вземайте каквито искате мерки, само два листа да копирам в някой форум и отивате по дяволите не само с портала но и персонално.

Редактирано от File99 на 01.10.03 22:51.



Тема Re: В такъв случайнови [re: File99]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано02.10.03 10:22



Писането е субективно право в ТВОЯТА собственост. А не в МОЯТА. В моята собственост съм свободен да налагам каквито правила пожелая - примерно да се говори с думи без буквата "а" в тях. Може да са тъпи (според теб), но собствеността си е моя. Ти си гостенин и нямаш права, а само привилегии, който могат във всеки един момент да бъдат отнети с или без причина, и не дължа на никого обяснение за това. Защото това е моята собственост. И ти нищичко не можеш да ми кажеш. Нито някой друг.

Пример между другото: така нареченият спам е незаконен в доста държави. Според твоята логика, спамерите имат право да ме заливат с нежелана помия. Е според моята нямат. И вземам мерки против това.

Наказателно отговорни са, ако успееш да докажеш, че са извършили престъпление. Но както имаше един виц: "кой си ти,че да ми казваш къде да си държа рояла в собственият ми апартамент".
За английският не ми се спори - само ми е интересно от къде знаеш аз от кога имам бегли представи за него (забележи, не смея да твърдя смехотворно че го владея). Иначе копирай каквото искаш където искаш (ако ти позволят).
А заплахите ти са направо смешни. Само гледай да не ги взема присърце "персонално". Защото за разлика от твоите дивотии, персоналните заплахи са наказуеми и според българските закони. Capish?

Ако от всичко написано до тук не схвана че се излагаш и че се държиш като ощипана госпожичка, това е още едно доказателство, че нямаш идея какво е нет и е по-добре да намериш друга почва за избиване на смехотворните си комплекси на тема "човешките правила в TCP/IP стека и практическата им имплементация в IPv4 и по-специално гарантирането им в http протокола на сърверите в 194.145.63.0 мрежа"

Microsoft Certified Double Clicker


Тема delwin, awe muhljo,6te ti dam edni zakoni,нови [re: Delwin-]  
Авторjohna (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 12:11



kato ti nacepja pa4aata
nikwo milost, za teja koito kooperirat s 4engeta



Тема Re: delwin, awe muhljo,6te ti dam edni zakoni,нови [re: johna]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано02.10.03 12:23



Палячо.

Microsoft Certified Double Clicker


Тема Напълно погрешнонови [re: Delwin-]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано02.10.03 19:51



Не съществува такова териториално диференциране на субективното право с оглед на частната собственост на портала - то е изведено по Конституцията от 1991г. и е всеобщо универсално. Вече ако дир.бг установяват някакви си императивни правила в разрез с установените от конституцията правоотношения това си е техен проблем, въпреки собствеността им.


Спамът вече е съвсем отделно нещо и смисълът на твоето тълкувание е спекулативен.

Доказателствената тежест в такъв случай принципиално ще легне върху ищецът(държавен орган), в чиято компетентност е да се разглеждат такива случай. В случая обаче отговорността на портала ще бъде обективна безвиновна - само, че са допуснали еди колко си време определеният текст да се чете без да бъде изтрит - например одитен доклад на държавно предприятие(което ще фалира) или следствена тайна(къде е Въжарски?...). Друг пример за обективна безвиновна отговорнот е когато вашата кола тръгне по наклона и предизвика материални щети - вие не сте виновен поради своето престъпно бездействие, но даже и да сте взел всички необходими мерки отново сте наказателно отговорен даже и без вина, защото вещта е ваша собственост.

Като ги вземеш на сериозно ще ми пр.. на оная работа, най-много да си създадеш с мен такива проблеми, от които да не можеш да се отървеш близките 20 години. Във фамилията ми има такива адвокати, които работят с толкова сериозни и кадърни юридически кантори, че мога да направя едва ли не всякакво правонарушение и да изляза чист като утринна роса. Въпросът е как ще погледнат близките ми на тези ми действия, а не някакви си мерки на гражданско правен субект или държавна наказателна репресия.

Писна ми да пиша хиляди пъти, че изразът комплекси е отдавна изтъркано клише, което обаче се употребява от истински комплексари като теб, които се замерват с този термин най-вече във виртуалното пространство.



Тема Re: В такъв случайнови [re: File99]  
АвторTemida (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 14:58



Sobstwenostta ne e otgovorna za nisto. Praven nedomislajk!



Тема Собствеността е обект, бе!!!нови [re: Temida]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано03.10.03 20:20



Собствеността е обект и в това си качество е пълен абсурд да бъде наказателно отговорна - все едно да накажеш колата а не шофьора! Отговорността се носи от субектът, а специално наказателна отговорност може да се носи само и единствено от физическо лице - в случая администратор или модератор. Нямам никакво намерение да правя такива номера по форумите, не ме притеснява държавната репресия а злоупотребата с доверие, която може да ми струва прекалено скъпо. Просто искам като потребител едно по-човешко отношение към мен, а не такъв комунизъм който се вихри по форумите.



Тема Re: Напълно погрешнонови [re: File99]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано05.10.03 16:52



Тук имаше еднин доста дълъг отговор .. само че като помислих малко - що да се хабя - живей си със заблудите, на теб нищо не може да се каже очевидно. Но от мен да знаеш - с това отношение и "разбиране" за нета, доста негативи ще събереш в бъдеще в същият тоя нет.

Microsoft Certified Double Clicker

Редактирано от Delwin- на 05.10.03 17:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.