Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 26.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 18:38



Nema da e zle da sa napravo lupi, znaesh li??? Da imash problemi sus sasedi vuv viena ili s koito i da e! Moia priatel eneveroiatno navit i s neturpenie bil chakal da si doide i ako sum bil suglasen da poburkame niakoi drug(i)!Taka che kazvai! Btw-sled 2 sedmici otivam v GB! YESSSSSS! Samo triabva da razbera kade e jivial Blake!



Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 18:45



A v magazina dali se prodavat choveshki???? A i predpochitam az da si go izvadia-hem da si izbera chastite, hem da mi e presno



Тема vupros4e:))нови [re: Az]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано09.11.03 18:47



Eeee verno li super mnogo gotini prejivqvaniq ti pojelavam....6te nameri6 ku6tata....vzima6 purviq spavo4nik za zabelejitelnostite..tam trqbva da ima..ili se porovi v nqkoi sait

susedkata nikva ne q vijdam...sigurno si stoi vku6ti i se pritesnqva za asansiora

A mejdu drugoto s kogo 6te hodi6, za6to, s kakvo 6te patuva6, kolko struva bileta, kude 6te spi6, kakvo 6te pravi6 2 sedmizi ( za Blake e qsno:)), kakvi drehi 6te si zeme6, a fotoaparat 6te vzeme6 li, a otpuskata ti kakva e platena ili ne:), i posle s kakvo 6te se vru6ta6. kolko vreme 6te patuva6..i t.n.

Jivotut tova e dvijenie-kazal rakut i trugnal nazad.

Редактирано от blatna_ve6tiza на 09.11.03 19:38.



Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: Az]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано09.11.03 18:49



Mi tva ve4e ne znam, 6e trqbva da pita6 magazinera..ili da go ubedi6 , 4e negoviq hi4 ne mu e nujen:)

Jivotut tova e dvijenie-kazal rakut i trugnal nazad.


Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 18:55



Gledah go! Mi efekti tupanici,tupanici, tupanici, efekti! I kraia beshe edin takuv nedomislen-kvo znacheshe-bog znae! Ei sega shte si gledam purvata i shte i se radvam i shte se opitam da zabravia drugite dve!!! Pone tia e hubava i smislena! Inache burkash-kade kade po-hubava e ot vtorata! Taka che-tva mi e mnenieto!



Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 19:00



Nikakva jal kum nishto! Podul tip! Nai tochnoto opredelenie-AKULA! Posledna predstavitelka-mi kakvo se oplakvash togava! Shte ostanesh v istoriata s dobro ime.......i losh krai! Postradala ot serien ubiec-hirurg, kanibal! HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA!



Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: Az]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано09.11.03 19:06



Ma i az tva vikam ..purvata e nai gotina, a tretata e po gotina ot vtorata, pone na men po mi haresva..a kraqt ozna4ava, 4e trqbva da si go talkuva6 sam..kakto ti haresva

Jivotut tova e dvijenie-kazal rakut i trugnal nazad.


Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 19:07



Vaprosa e che triabva da ima niakakuv v nalichnost, a to tvaaaa.....



Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: blatna_ve6tiza]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 19:09



Kak moga da tulkuvam neshto, koeto ne e spored razbiraniata mi i spored ideite mi????



Тема Re: Samo za Az i Dr. Flexнови [re: Dr.Flex]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 19:11



Koi puk go pita bosa be??? Napravo shte go izkormia i shte go obesia na chervata mu!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.