Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 22.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Bezumstwata na NZOK!  
Авторin_flames (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 15:50



Otnowo za bezumstwata na NZOK! Ne znam koj e windowen dali ot kasata ili nashite skapi deputati, no na men weche mi pisna ot prostotii!
Prez 2000-ta godina imam edin period ot 5 meseca, prez kojto ne sa mi wnasjani osigurowki, togawa bjah bezraboten. Ot togawa si plashtam naj-redowno, no ne sam polzwal lichen lekar. Sega mi se kazwa, che za da imam prawo na "bezplatno zdraweopazwane", trjabwa da si wnesa wnoskite za tezi 5 meseca. Neshto koeto e absurdno i mozhe da sashtestwuwa samo w strana kato BG. Da plashtash za neshto, koeto ne polzwash - parno, zdraweopazwane ....
Spored men trjabwa da se sezira sada w Strastburg!



Тема да помнят Жан Виденов - 10.01.1997нови [re: in_flames]  
АвторMURl (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 10:16



защото след 01.01.2004 ще се заформи такъв хаос с тия лични лекари че...
Аз си спомням ( или съм чувал или чел някъде ) че беше така: достатъчно е да имаш 3 ( три ) осигурителни вноски за последните месеци за да си осигурен, после това тихомълком е променено и сега народа ще го духа яко. Значи така прави се някъква реформа, източват се милиони левове ( само Аремиссофт взе 3,5 млн. $ от касата без да си свърши работата ), строят лъскави згради, вътре пълно с компюти, а зад тях седят дебели лелки и една справка не искат да ти пуснат, молиш се като на божества. И сега пак обикновения човек виновен, щото някой не му внасял осигуровките - българина е наистина търпелив човек.



Тема Re: Bezumstwata na NZOK!нови [re: in_flames]  
Автор titi111 ()
Публикувано07.11.03 14:42



Защо се учудваш? На мен като ми удържат и внасят всеки месец и не ползвам услугите на така наречените ГП? Защо не ни ги трупат парите пък аз да си реша при кой лекар да си ги оползотворя .След време не дай си боже да ми се наложи да ползвам нещо по скэпо и какво ? Внесла съм да речем 3000лв не съм ходила по лекари ама от парите ми се възползвали пенсионеритеИ аз ще трябва отново да платя ? Тогава защо са ми здравни осигуровки? Ама съдете ги малко ще име даже на тези кожодерииииииии




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.