Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 12.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: РАКнови [re: sylvi]  
АвторПpoфecop Makroнaroл (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 12:59



Съмнявам се, че и да ти навра доказателствата под носа, ще ги приемеш. Нагласата ти е такава. Рискът също.



Тема Re: РАКнови [re: Fire walker]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано06.05.04 21:17



Вече го направих
Обаче те пак ме доведоха до тук

а това ми прилича на любителски сайт,а не на научен такъв.Дали същите тези данни ги има на официалните сайтове на цитираните университети?
Книгата съм я чела преди време,но да ти кажа ли на мен лично ми звучи неубедително,прекалена е просто.Не че конспирация не може да съществува по принцип(според мен има такава в областта на антидепресантите и употребата им), но не в подобни граници като описаните в книгата. За жалост не помня вече точно източниците и не ми се иска да се изказвам неподготвена.



Тема Re: РАКнови [re: Пpoфecop Makroнaroл]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано06.05.04 21:22



И азпросто защото това не са доказателства според мен,пък може и от нагласата ми да еа може и от друго




Тема Re: РАКнови [re: sylvi]  
Автор Fire walker ()
Публикувано07.05.04 05:19



Ами на мен сайта ми изглежда надежден.Ако имаш съмнения провери в Медлайн.Аз лично нямам.
Книгата е трудна за вярване за някой ,който е свикнал да вярва на официалната позиция по тези въпроси, но аз съм видяла какви пълни простотии са "офицялна позиция", и какви вопиещи противоречия има в най-официалните документи по тези въпроси.За пример ще ти дам един документ, който два пъти пусках в разни клубове в дира-офицалната научна позиция на Европа за синтертичните хормони.Значи медицински е установено без сякна съменение,че синтетичните хормони са канцероген от първа група за човека.Въпреки това в началото на цитираната, всеобщо призната класификация има диклеймър гласящ: "ако личният ви лекар ви е предписал синтетичен хормонален препарат, той няма да ви навреди".Е това не е ли смешно?По силата на една рецепта написана от лекар едва ли не се обезсилва физиологичният факт,че тези вещества предизвикават рак???И такива неща още доста има в съвременната наука защото тя е твърде зависима от финансирането, а то идва от концерните които имат нужда от печалби.....
Знам че доктор Гълабов е проверил информацията преди да я публикува и смятам, че книгата е надеждна.

Mens agitat molem

Тема А за...?нови [re: Fire walker]  
АвторПpoфecop Makroнaroл (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 12:41



А какво ще кажеш за хормоналните таблетки против забременяване???



Тема Re: А за...?нови [re: Пpoфecop Makroнaroл]  
АвторPreduprejdava6ta! (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 13:57



Emi tja to4no zatova ti govori tolkova li ne mojesh da zagreesh? Zatova horata ne ti obrushtat vnimanie shtoto ne mojesh da se izkazvash gramotno !!!



Тема Re: А за...?нови [re: Preduprejdava6ta!]  
АвторProf.Makgonagol (Нерегистриран)
Публикувано08.05.04 14:43



Ti yavno si ot onezi kompleksari, koito presledvat horata po forumite, 4udeiki se kakvo da izmislyat, 4e nyakoi da im obarne vnimanie.
Temata mi e nai-4etenata tuk, milo, ne e kato da ne mi obra6tat vnimanie.
A ti vnimavai - koito se zayajda s men BEZ pri4ina, sadbata mu pravi lo6i nomera. Ne6to kato samouro4asvane e... Za teb ostava riskat dali 6te go proverish za v bude6te...



Тема Флуорът в пастите за зъбинови [re: Preduprejdava6ta!]  
АвторПpoфecop Makroнaroл (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 15:08



Я да разбуним духовете с още нещо....

Какво ще кажете за флуора, който слагат в пастите за зъби и във водата?
Известно ли ви е, че причинява зъбна флуороза и рак?
А че се използва за отрова срещу плъхове??



Тема Синтетичните хормонинови [re: Пpoфecop Makroнaroл]  
Автор Fire walker ()
Публикувано12.05.04 06:58



Е какво мога да кажа..то се знае ,че причиняват рак и са супер вредни.Вчера и по телевизията/канадската/ оповестиха "новите" заключения на учените по въпроса, а именно,че никого не съветват да употребява синтетчини хомронални препарати.
Това е пробив защото преди в научинте изследвания /до които простосмъртните имат достъп само ако се интересуват лично и ровят и четат/ се казваше-синтетичните хормони са клас А карциногени, но ако са ви предписани от лекар си ги визмайте.Сега вече и това не казват, което е удар по джоба на фармцевтичните концерни, но явно вече няма как да си затварят очите пред бума на рак при жените асоцииран с употребата им.А и доста се гърми по нета и книги се изписаха доста...само да има кой да чете, а не да слуша лчния си лекар като господ бог, без да си дава сметка ,че той получава бонус ако изпише определно количество медиакменти на дадена компания.

Mens agitat molem

Редактирано от Fire walker на 12.05.04 06:58.



Тема Re: Синтетичните хормони [re: Fire walker]  
АвторПpoфecop Makroнaroл (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 12:34



Това за *бонусите* е много гадно. Аз, общо-взето, съм отвратена от *професионализма* на някои лекари... на много лекари...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.