Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 02.07.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: твърдоглавие:) /и его/нови [re: Fire walker]  
АвторПpoф.Makroнaroл (Нерегистриран)
Публикувано01.05.04 21:00



Благдря ти за подкрепата! С много негативизъм се сблъсках тук! Защото истината е страшна и тежка за понасяне.
А аз искам само да дам възможност на хората да изберат дали да дават парите си за отровата или не... И предполагам се сещаш кого цитирам!



Тема Re: твърдоглавие:) /и его/нови [re: Пpoф.Makroнaroл]  
Автор Fire walker ()
Публикувано01.05.04 23:15



Да, наистина е трудно човек да повярва,че офицално и подкрепено със закони се тровят и оскатаяват цели нации.И хората които го заявяват открито,често биват посрещани с насмешка.Но все пак е добре-ей така за себе си ,човек да провери нещата, а не само да плюе.
Но да...всеки си живее своя живот.И какво яде или какво прави си е лично негова работа.

Mens agitat molem

Тема Re: баси!нови [re: Пpoф.Makroнaroл]  
Автор Fire walker ()
Публикувано01.05.04 23:18



Тялото си има стабилни защитни сили.Справя се със доста голяяма част от отровите,които поглъщаме и вдишваме.Ако не беше така нямаше да е останал жив човек на земята.Така че няма нужда от паника.Само от здрав разум и спешни мерки.Защото в един момент тези защитни сили се изчерпват и тогава имаме проблем....

Бе с една дума:споко!

Mens agitat molem

Тема Re: баси!нови [re: Fire walker]  
АвторПpoфecop Makroнaroл (Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 11:07



Така си е!
Аз не се панирам лесно, но пък имам правото да бъда ядосана заради всичките тези експерименти, които се правят със здравето на хората в името на парите!
Ти не си ли ?



Тема Re: твърдоглавие:) /и его/нови [re: Fire walker]  
АвторПpoфecop Makroнaroл (Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 11:14



Разбира се, че всеки има право да яде и да пие, каквото си иска - дори да е отровно... Аз съм на принципа - подай ръка на девещия се, но ако не иска да я хване, остави го да се удави!
Може би ти звучи жестоко, но не можем да пропиляваме живота си, вадейки хората от заблуди, от които те не искат да бъдат извадени...

Може би с теб мислим еднакво за някои неща!
Следя темите, които пускаш, и начина, по който го правиш.
Едно от общите ни качества е, че и двете мислим глобално и сме склонни да проявяваме алтруизъм... Не се четкам, просто малко останаха такива хора...

Пуснах тази тема от елементарен дълг към хората... както и човекът, който е събрал и публикувал информацията за първи път вероятно...
Но какво ще правят от тук нататък и как ще живеят, решават прочелите я...
нали?



Тема Re: твърдоглавие:) /и его/нови [re: Пpoфecop Makroнaroл]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.05.04 16:47



да

Mens agitat molem

Тема Re: баси!нови [re: Пpoфecop Makroнaroл]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.05.04 16:45



Ядосването не помага.И хаби енергия.Просто взимаш мерки да не печелят от теб точно, и да не се отровиш до степен да хаванеш рак, например..И си живееш живота, всело...

Mens agitat molem

Тема Re: баси!нови [re: Fire walker]  
АвторПpoфecop Makroнaroл (Нерегистриран)
Публикувано03.05.04 10:43



Хм, мерси, разумен съвет! Аз това и опитвам! Само дето като Стерелц съм адски чувствителна към световната несправедливост

И въобще - къде отидоха всички, които толкова се противяха на идеята в тази тема? Май нещо се поомълчаха...



Тема Re: РАКнови [re: Пpoф. Makroнaroл]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано04.05.04 19:47



О,аз пък очаквах нещо по-различно,имам предвид наистина доказателства,а не заемки или препечатки от не знам къде си,нямащи абсолютно никаква научна обосновка.Здраве да еще го преживея...



Тема Re: РАК [re: sylvi]  
Автор Fire walker ()
Публикувано05.05.04 02:52



Ако искаш препратки към изследвания на водещи университети погледни моята тема по-надолу.Или си купи книгата на д-р Гълабов "Световната конспирация срещу здравето" .Там на гърба има референции за източниците на информация.За голяма жалост информацията, която професор Макгонагол цитира е точна.

Mens agitat molem


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.