Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 22.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема СОФИЙСКИ ГРАДСКИ ТРАНСПОРТнови  
Автор Nikkam (познат съм - да)
Публикувано06.08.03 19:47



Трябва да се забранят контрольорите по трамвайните линии.
Всички знаем какво ни очаква особено вечер, а през зимата да не говорим.
Особено това важи за линиите на трамваи 2 и 14 - всички знаем какво ни очаква след площад Журналист - два часа път през гората, да не говорим, когато двойката отклони към телевизионната кула - ужас!
Последният случай е от събота - към 21.45 - пътувахме по линията на споменатите трамваи, и се качи един бабаит от спирката на Журналист, след което към летен театър се заяде с бременна жена, че едната дупка на билета и била със съмнителен произход. Представете си какво стана? Ватмана спря трамвая на завоя, малко преди семинарията и оня хвана да избутва бременната навън. Тогава всички се ракрещяха, а една стара жена, отиде и халоса ватмана по главата с чантата. Сещате се за по-нататъшния цирк.
Не знам защо, но кондукторите ги избират с конкурс за тъпизъм и дибиловратие.
По същата тая линия - се движи тоя дебелак-простак, който преди една година, свали една старица от 2-ката и и счупи крака - съшщата жена лежа месеци в Пирогов.
и тоя орангутан е на работа още.
На жалбата са отговорили, че тя е оказала съпротива - стара жена едно джезве кокали.
ИЗРОДИ са от СКГТ.
Трябва да има масови уволнения и ние да направим неподчинение - всички до един.

Свободата, Санчо, свободата...Ех...-въздъхна Дон Кихот!


Тема Re: СОФИЙСКИ ГРАДСКИ ТРАНСПОРТнови [re: Nikkam]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано08.08.03 13:52



Като не ти харесва - не го плзвай. Купи си кола.

Я вышел им наперерез!



Тема Re: СОФИЙСКИ ГРАДСКИ ТРАНСПОРТнови [re: Resurrector]  
Авторppp (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 21:58



То е така, копеуе, ама данъкопуатците са си го купиуи тоа транспорт.
А тва дето с ку4етата и безбиуетните става е по4ин на усмихнатия софиуански :))



Тема Re: СОФИЙСКИ ГРАДСКИ ТРАНСПОРТнови [re: ppp]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано12.08.03 14:20



Данъкоплатците са купили и депутатските БМВ-та. И кво от тва?

Я вышел им наперерез!

Редактирано от Resurrector на 12.08.03 14:22.



Тема Re: СОФИЙСКИ ГРАДСКИ ТРАНСПОРТнови [re: Resurrector]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 15:36



Ей заради такива като ни е на такова дередже държавата. Ти или си някакъв нехранимайко на 15-16 години, когото мама и тате гледат, поят и хранят, или си пълен дебил на 30, който пак използва парите на мама и тате.....



Тема Re: СОФИЙСКИ ГРАДСКИ ТРАНСПОРТнови [re: Nikkam]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано02.09.03 19:14



е, навсякъде има и такива изцепки ... аз пък напоследък само на възпитани и културни, чисто облечени контрольори попадам

като налетиш на черна овца, записваш си номерчето на картата му и пускаш жалба в СКГТ, има брошурки с телефонни номера за оплаквания в гишетата за издаване на карти



Тема Re: СОФИЙСКИ ГРАДСКИ ТРАНСПОРТнови [re: Bиливap]  
Авторxoce (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 10:59



И те в СКГТ, като вземат да го притеснят контрольора.....То като стане някаква мизерия, казват: "Това не са наши служители! Некви фалшиви са били!".
А си предстявям тестовете за подбор на контрольори какви са хехе.
Например: посочете типа на превозното средство на картинката- а: автобус; б: трамвай; в: тролей; г: нито едно от изброените хехехе



Тема Re: СОФИЙСКИ ГРАДСКИ ТРАНСПОРТнови [re: xoce]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано03.09.03 19:22



аз знам за случай на дисциплинарно уволнени контрольори
вярно е, че страдат от липса на желаещи да бъдат контрольори поради мизерните пари и затова са принудени да занижат изискванията си

но това е извънредно по вина на нашенеца, който не може да работи за 200лв, понеже не му стигат за нищо, а предпочита заплати от рода на 400 и нагоре

не ги изкарвайте по-черни отколкото са в действителност



Тема Re: СОФИЙСКИ ГРАДСКИ ТРАНСПОРТнови [re: Bиливap]  
Автор ******** (Judge)
Публикувано17.09.03 13:16



Не мисля, че някой ги искарва по - черни от колкото са в действителност. Просто хората казват каква е реалността. Вярно, че сигурно не всички са попадали на такива контрольори, ама според мен, повечето в това число и аз са попадали на контрольри, които са:

1. Невъзпитани.
2. Простаци.
3. Заяждат се дори когато няма за какво.
4. Правят се на много велики. и т.н.

Man and mouse alike, both end up in pussy


Тема реалността?нови [re: ********]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано19.09.03 20:48



може ли реалността да бъде представена само от едната страна в конфликта?
не е ли леко .. хм, субективно?

а гратисчиите?
ползваш услуга без да си плащаш за това ...

месечните загуби на компанията от гратисчии са за хиляди левове ...
няма ли да е по-разумно тези пари да се дадат за закупуване на нови автобуси, тролеи и тролейбуси вместо да се отчитат като загуби?

далеч съм от мисълта да се изживявам като техен адвокат, но просто РЕАЛНОСТТА далеч не съвпада с мнението на ползващите градския транспорт

не отричам наличието на невъзпитани служители, но пък има и полицаи-психари ... навсякъде има такива хора, които уронват престижа на учреждението, фирмата и инситуцията в която работят

мен пък напоследък ме проверяват много любезни и приветливи контрольори




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.