Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 22.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема НЕ ХОДЕТЕ В КЛИНИКИ ТОРАКС  
АвторБoлeн (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 14:27



Там много си падат по портфейла ви! Предписват ударни дози скъпи лекарства, които дори могат да ви увредят, но тях това ни най-малко не ги вълнува. Та те са лекари, нали трябва да вземат повечко пари, какво значение има вашето здраве, то си е ваш проблем!
Аз много си напатих и бих искал да ви предпазя, да не сглупите като мен, дето им се доверих. А особено при доктор Карабашева - лекар уши, нос, гърло, не си и помисляйте да стъпите, тя работи в Торакс на Стамболийски. Тази жена е анти-лекар!




Тема СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ СИ СЕ ОПАРИЛ-ПРОЧЕТИ ...нови [re: Бoлeн]  
Автор1 jena (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 20:55



... ЗА ТОВА И В ПРЕДИШНИ ПИСАНИЯ ПО ВЪПРОСА ...
ИМА МНОГО ПОСТРАДАЛИ.
НО АКО НЕ СЕ ПИШАТ ТАКИВА НЕЩА И АКО НЕ СЕ ЧЕТАТ ОТ ХОРАТА - ПОЛЗА НЯМА ДА ИМА.
АКО ВСЕКИ, КОЙТО ГО ПРОЧЕТЕ ГО КАЖЕ НА СЕМЕЙСТВОТО СИ, НА РОДНИНИ, СЪСЕДИ И ПРИЯТЕЛИ - ТОВА ЩЕ МУЛТИПЛИЦИРА И ЩЕ ДАДЕ ОТЛИВ ОТ ТАЗИ Т.НАР. КЛИНИКА -А-А-А-А .....



Тема Re: СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ СИ СЕ ОПАРИЛ-ПРОЧЕТИ ...нови [re: 1 jena]  
Авторпoтъpпeвшa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 12:54



Напълно съм съгласна с тебе! Трябва да бойкотираме всякакви мърлячи и кожодери! А пък за една част от лекарите и почти всички зъболекари направо думи нямам........... Само гледат да ти всемат колкото се може повече пари....



Тема Re: СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ СИ СЕ ОПАРИЛ-ПРОЧЕТИ ...нови [re: пoтъpпeвшa]  
Авторmorkovche (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 17:52



за всички ,които са се опарили в торакс, отворете в клуб 'бъдещи маики' на първа страница има много жени ,които са изпатили от некадърните гинеколози там.



Тема Re: СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ СИ СЕ ОПАРИЛ-ПРОЧЕТИ ...нови [re: morkovche]  
Авторcлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 18:54



То, ако се навъртат хакерчета тук - може да спретнат една уеб-страничка : "АНТИ-ТОРАКС" и шумно да я рекламират навсякъде ...
Аз не съм се доучила до това ниво, та не мога да о направя.
Но щом и пред бременни не се спират ... - това си е направо боклук-медицинска помощ ...



Тема Re: СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ СИ СЕ ОПАРИЛ-ПРОЧЕТИ ...нови [re: cлyчaйнa]  
Автор princ (няма ме)
Публикувано21.07.03 23:26



Медива в Люлин са същите. От един кабинет те препращат в останалите десет. И ако си отишъл защото имаш пъпка на носа, последно ще излезеш от очния кабинет. Шефката им ИВа Станкова пък ще ти препоръча китайска медицина по случая и сама ще ти я направи:)



Тема Re: НЕ ХОДЕТЕ В КЛИНИКИ ТОРАКСнови [re: Бoлeн]  
Авторnrj (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 03:23



az sushto si izpatih ot teja...bjah ujasno bolna ot njakakuv strashno gaden virus..edvam murdah .kamo li da si kaja zaglavieto .i kak ne hvurlih topa...a teja me karaha 20 min dase registriram sled koeto mi kazaha che nai verojatno tova e HEPATIT B ILI A ako imam kusmet ......da ne kazvam kolko platih za izlsedvanija..njamam dumi ...no tazi gadna diagno za se okaza greshna slava bogu ..za teja diagnozata e kato "tuka ima -tuka nema" malko
Druga otvratitelna klinika e BIOCHEK v koajto samo za dobur den ti iskat 35 lv.
Podobna e Vedra na ul. Budapeshta ..v kojato koi ot koi sa po nekadurni...
Nai dobroto mjasto na koeto sum popadla za diagnozsticirane na vsjakakvi bolejki e Mediskan v 22 DKC na Pliska ul Nikolai kOpernik...imat unikalna tehnika kato podobna ima samo na 2 mesta v sofija i tam se chaka okolo 3 mes. za pregled dokato pri teja vsichko e perfektno......burzo i ljubezno



Тема Re: СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ СИ СЕ ОПАРИЛ-ПРОЧЕТИ ...нови [re: cлyчaйнa]  
Автор ******** (Judge)
Публикувано17.09.03 13:00



Това като го прочетох останах потресен.
Аз също не съм доволен от тях, отиваш за най - обикновен преглед, а си тръгваш със рецепта която е дълга километри.

П.С. Що се отнася до сайта, ми нека някой който има време да го направи, пък хостинг ще се намери. Аз не мога понеже нямам време иначе бих го направил.

Man and mouse alike, both end up in pussy

Редактирано от ******** на 17.09.03 13:01.



Тема Re: СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ СИ СЕ ОПАРИЛ-ПРОЧЕТИ ...нови [re: cлyчaйнa]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано17.09.03 19:38



Аз бих се заел, ама не мога-имам си вече 2 странички и просто нямам време да се занимавам и с трета.


PEAZ!!!

Тема Re: НЕ ХОДЕТЕ В КЛИНИКИ ТОРАКСнови [re: Бoлeн]  
Автор buratino (violator)
Публикувано20.09.03 16:24



Преди теб ме предупредиха други хора!
Вярно е, в ТОРАКС има само гейове!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.