Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 20.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: izmami me Bednikov!!!нови [re: terminator 3O3O]  
Авторblackman (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 13:36



Екстрасенсче,що не вземеш да се застреляш!Такива малоумници като теб могат само да стряскат бабичките по Канал2001.Дръпни си сам синджира на казанчето и се отлей,че усмърдя сайта.......



Тема Re: izmami me Bednikov!!!нови [re: izmamenot2OO1]  
Автор leadbitter (непознат )
Публикувано10.05.05 10:03



i men me izmami.kaza,4e ako ne mu dam 300lv/za ritualite/6te gi dam za kov4eg.Vse o6te sam jiv i zdrav,i ve4e ne se vrazvam na prostotiite mu.Toi e edin skapan 4eren magiosnik,koito raz4ita na straha na horata!Ne e nikakav exrasens,o6te po malko jasnovidec.Savetvam vi da ne hodite pri nego,osven ako iskate da si razvalite nastroenieto/za malko/



Тема Горе главата!нови [re: izmamenot2OO1]  
АвторПoтpeбитeл (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 11:36



Жалко наистина, но това е чест факт!
Статистиката показва, че в една бедна държава има много повече екстрасенси на глава от населението, отколкото в една богата държава. Като прибавим и прогресиращото невежество в България, защото голяма част от цвета на нацията замина за чужбина, това не е никак учудващо. И естествено повечето екстрасенси са измамници, защото беден и/или необразован човек се манипулира много лесно! Така това стана един вид "професия" у нас. Измамници са разбира се и телевизиите, но нали те печелят от това. Доколкото тази измама не е подсъдима, а и хората доброволно плащат за тези екстрасенски "услуги", няма изгледи ситуацията да се промени. Измамени е имало, има и ще има още много - и така докато свят светува! Така е не само в България.
И накрая нещо по-оптимистично - преди години четох биографичната книга за Джуна - ето това е истински екстрасенс, доказал се и под наблюдението на учени. нямам представа дали е жива и здрава, но и извършвала чудеса от медицинска гледна точка.
Успех в намирането на наистина способни екстрасенси и лечители - има и такива! Желая Ви много здраве и успехи!



Тема Re: abe, v red li ste be?нови [re: izmamenot2OO1]  
Авторsash (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 12:15



kak moje da se obajdate? toia 2001 e takuv tashak neveroiaten che napravo ne e realno. Ima edna debela - kato dinia e cialata, tia e nai-iakata. bednikov ne znam koe obache me kefi i edin maloumnik (moje toi da e) deto razpravia za "EGOLOGIATA", teia laina skapani triabva da im pratiat specnaz da gi zatvoriat forever.



Тема Пиши на кирлица манови [re: sash]  
АвторKиpил (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 08:00



дйеба и гнусната простачка дето не знае каде е кирилицата



Тема Re: izmami me Bednikov!!!нови [re: izmamenot2OO1]  
АвторKлиeнтЪT (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 10:35



Не, никой нормален човек не би се обадил на такова място. Извинявай, ама си си виновен/вна сам/а.

Ако имаш нужда да ти се обръща внимание, "врачките" са последното място дето да го търсиш.

Бе що има толкова прости хора, бе (включвам и собствената си майка в това число)?!



Тема що им се връзваш на мошениците?!нови [re: izmamenot2OO1]  
Авторeдни (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 15:32



а сега алчните и прости дупетати направиха така, че всякакви идиоти с основно образование и "церящи" от хемороиди до рак, да ви мамят на воля прост народ затова и държавата ни е такава скапана



Тема МИ КАТО СИ ТЪПА ПАТКА!нови [re: izmamenot2OO1]  
Автор scorpia (®)
Публикувано14.06.06 13:25



И ПИШИ НА БЪЛГАРСКИ....!!!!





Тема Re: abe, v red li ste be?нови [re: sash]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 17:09



Тука сбърка много.Айде да не говориш за Егологията без да знаеш за какво става дума.
Чисто и просто Егологията е наука от бъдещето.А и Димитър Захариев е минал мадицински изследвания в МНЗ през 1989г.Неговите способности са доказани научно и това,което говориш е напълно неоправдано.
Ама както искаш-щом всеки е мошеник за теб,живей си така.



Тема Re: izmami me Bednikov!!!нови [re: izmamenot2OO1]  
Авторзarpижeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 15:50



Моля те, бъди така добър/а да пуснеш тази тема и в Алтернативна (Взаимопомощ-Здравна). Най-добре освен първия постинг, пусни и линк към цялата тема.

Проблемът е, че в Алтернативна непрекъснато се пускат реклами на всякакви екстрасенси/магьосници/чудотворни лечители и пр. и пр. Нямам нищо против тези неща по принцип и зная, че те могат да работят, но тези, които се саморекламират там, са чисти измамници!

За съжаление, хората когато са отчаяни стават и лековерни, а най-малко им трябва на страдащи и болни хора да изгубят отгоре на всичко и парите си, заедно с последните си надежди.



ПС Моля, пиши на кирилица.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.