Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 17.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема NET IS SAT - измама за качествонови  
АвторHaивниk нa cpeднa възpacт (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 08:52



Абонат съм на кабелния интернет на NET IS SAT.
Вече 6-ти ден нямам интернет при редовно платена такса за месец март. То не бяха лъжи за проблеми по трасето, то не бяха посещения на техници от кабелната телевизия идващи да премерят нивото на сигнала без никаква апаратура (големи майстори са в Евротур Сат). Последния хит е че имам превишен трафик миналия месец. Трафик който ТЕ са длъжни да регистрират и ТЕ са длъжни да не допускат като спрат моментално още миналия месец акаунта.

По този въпрос имам лични разговори с телефонния суппорт и писмен е-майл пак от там. Във всички отговори се твърди, че достъпа се прекратява автоматично при надвишаване на предплатения трафик. И въпреки това сека нямам интернет.

Не вярвайте на рекламите! NET IS SAST са пълни мошеници !



Тема Re: NET IS SAT - измама за качествонови [re: Haивниk нa cpeднa въ]  
Авторbivsh_naivnik (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 15:57



omg, so true



Тема Re: NET IS SAT - измама за качествонови [re: bivsh_naivnik]  
Авторнaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 07:33



Я какво гузно мълчание !!!

Алоо NET IS SAT кажете, че не е вярно !!!






Тема Re: NET IS SAT - измама за качество [re: нaблюдaтeл]  
Авторkotko (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 09:16



Ne e viarno



Тема Re: NET IS SAT - измама за качествонови [re: kotko]  
АвторБaй Гaньo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 17:34



Брей! Хитро момче излезе, да е живо на баща си, всинца ни измами! Не можахме да го излъжем! Ашколсун. Браво!



Тема Проблемът е при теб......нови [re: Haивниk нa cpeднa въ]  
Автор abettor (бивам още)
Публикувано12.03.03 22:10



....и аз съм абонат на Нет Ис Сат вече осми месец. На неограничен трафик. За 48 лева на месец (промоция).
За тези осем месеца е имало най-много два-три дена (не поредни), в които съм оставал без интернет.
А за спирането на акаунта говориш пълни глупости. При надвишен лимит акаунта НЕ СЕ СПИРА, а се заплаща допълнителна такса.


Това е.

Тук се пише нещо умно, нали?

Тема Re: Проблемът е при теб......нови [re: abettor]  
Авторнaивниk (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 09:59



А за спирането на акаунта говориш пълни глупости. При надвишен лимит акаунта НЕ СЕ СПИРА, а се заплаща допълнителна такса.

Преди да напиша нещо умно, аз питам, ако не съм сигурен. Отговора на support@netissat.bg буквално гласеше:

Pri prehvarliane na tarifata, akaunta sa spira.

Нещо неясно ?



Тема Re: Проблемът не е при мен ...нови [re: abettor]  
Авторнaивниk (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 11:44



Искам да приключа темата с информацията, че имам вече интернет.
И всичко казано от мене е истина, няма нищо пресилено.
Гадното чувство отшумява обаче бавно.

И що ручахме жабетата ?



Тема Отговора от Нетиссат.нови [re: нaивниk]  
Автор The One (избраният)
Публикувано13.03.03 14:18



Тоя адрес дето си го драснал тук е съвсем валид и правилен.
Сано, че нетиссат НИКОГА не отговарят от него.
Аз съм писал поне 4-5 меила до там и никога не съм получил отговор. Имам проатели и колеги които също са през нетиссат. На тях също никои никога не им е отговорял от този адрес.

Единствените меилове които се пращат от този адрес е да ти напомнят, че е време да си платиш сметката.

Да. Акаунта НЕ СЕ спира при прехвърляне на трафика. В това съм сигурен, тъй като съм го прехвърлял. Затова като отидеш да си го плащаш, касиерката проверява колко ти е трафика и ако трябва - доплащаш!

Така, че вероятно малко послъгваш. Явно не си платил сметката си за интернет и си се ядосал на нетиссат, че са ти спряли интернета.

Или пък просто не си абонат на нетиссат, иначе щеше да знаеш някой от особеностите при плащането, и-мейл адресите и условията.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Отговора от Нетиссат.нови [re: The One]  
Авторнaивниk (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 14:58



Тоя адрес дето си го драснал тук е съвсем валид и правилен.
Сано, че нетиссат НИКОГА не отговарят от него.


Правилно, емайла-отговор е с име&фамилия@netissat.bg. Ама не смятам да казвам името. Това не променя нещата нали?

След като suppоrt-а им е казал нещо, да бъдат така добри да го спазват.

Дали ще се спира или не акаунта за мене е ключов въпрос. Питал съм НЕТ ИС САТ и са ми казали, че акаунта се спира, когато предплатения трафик се изчерпи. Питал съм предварително, а не след като той е надвишен. А съм питал, защото и в договора, но доста мъгливо, което позволява двусмислено тълкуване.

И за яснота за пореден път: след изчерпване на лимита акаунта ТРЯБВА да се спре от НЕТ ИС САТ. Аз така разбирам и написаното на страницата им:кабелния интернет е услуга, подходяща за домашни и бизнес потребители, желаещи да повишат качеството на ползваната услуга и едновременно с това да не надвишават ценовите си възможности.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.