Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 28.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема NIKOGA NE HODETE VUV FRIZIORSKIA SALON V HALITE!!!нови  
АвторПPEПATИЛA (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 20:39



Ako iskate da si zapazite dobroto nastroenie,spestiavaniata i zdravata si kosa ne hodete tam!!!Eto kakvo se slu4i s men v4era:
Biah si zapisala 4as 10 sutrinta.Posre6tna me edna tipi4na selianka,koiato si li4e6e 4e zapo4va toku 6to rabota/ne 4e be6e mnogo mlada oba4e/.Ne kazvam,4e i drugite i kolejki sa takiva,no uvi,na men se padna da me boiadisva to4no tia.Purvo mi otdeli ki4uri i gi boiadisa to4no za 20 min!A dosega vinagi sa me pravili pone 1 4as.E ni6to,kazah si.Nali vajen e krainiat rezultat.
Ta taka,stoiah si az s folioto na glavata dokaтo v edin prekrasen moment ysetih,4e "boiata"/ako tova izob6to BE6E boia/ zapo4va da se sti4a na struiki po liceto mi.Oburnah se kum psevdo-friziorkata,no tia mi kaza,4e bilo suvsem normalno.Edvam iztraiah o6te 2o min.,prez koito glavata mi napravо plamna.Da ne govorim,4e dokato me boiadisva6e,taia ne6tastnica na niakolko pati zamalko ne mi izvadi o4ite.
Nai posle sednah da mi izmie kosata.Izmi me s ledena voda/sigurno salona e mnogo beden,ta pestiat toplata voda/ pri koeto napravo si vzeh vtori,leden du6 za denia za6toto maistorkata me polia v gurba.Stiskah zubi,kazvah si 4e nai posle 6te buda hubava.Kakvo!Kato se poglednah v ogledaloto mi prilo6a.Ne samo 4e niamah nikakvi ki4uri/mi to tva deto kape6e ot kosata mi ne be6e boia,taka si i znaeh/ ami i ostanalata 4ast ot kosata mi,koiato predi tova nadoly be6e rusa,be6e stanala kafiava!
No bedite ne svur6iha dotuk. Фризиорката ми бе6е ре6ена да ме съсипе тотално и взела един гребен,запо4на такова скубане на косата ми,каквото не помна.Косата ми буквално пада6е на снопове.Вратът ме заболя от зверското опъване.После цял ден главата ми горе6е от тези изтезания.
Капакът бе6е сметката-32 лв.!За това,4е ми съсипа косата,за това 4е не направи ни6то,за това,4е ме изкъпа с ледена вода и ме измъ4и от скубане,тази не6тастница ми взе вси4ките пари,които носех.
За ва6е добро ви го казвам-НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!Рискувате да съжалявате дълго време.



Тема Re: NIKOGA NE HODETE VUV FRIZIORSKIA SALON V HALITE!!!нови [re: ПPEПATИЛA]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано24.02.03 13:24



кат не си е свършила работата що си и платила?

карам черно биеемвие и въоше ни мие ибе


Тема Re: NIKOGA NE HODETE VUV FRIZIORSKIA SALON V HALITE!!! [re: Mишo Шaмapa]  
Авторprepatila (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 14:20



abe moi 4ovek bezplaten obiad ima li niakade?!!!
Nezavisimo dali sa super dovolni ili im ide da se grumnat klientite sa ZADULJENI da pla6tat.Tva e!



Тема Re: NIKOGA NE HODETE VUV FRIZIORSKIA SALON V HALITE!!!нови [re: prepatila]  
АвторOh, brother.... (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 08:15



Dokato prodaljavate s tozi nachin na mislene, vse taka ste e....



Тема Re: NIKOGA NE HODETE VUV FRIZIORSKIA SALON V HALITE!!!нови [re: prepatila]  
Авторpsy__ (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 11:47



Tva e super tapo izqvlenie ne go kazvai pred nikoi che she sa spukat da ti sa smeqt



Тема Re: NIKOGA NE HODETE VUV FRIZIORSKIA SALON V HALITE!!!нови [re: psy__]  
Авторprepatila (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 15:25



Ami kato e tupo kaji ti ne6to umno togava,6toto postat ti sus sigurnost ne blesti s inteligentnost i originalnost,za niskata kultura i na4ina na pravopis da ne govorim...
A kolkoto do tova 4e vsi4ki 6teli da mi se smeiat-ne si suvsem prav,dotuk ve4e sum go razkazala na nad 10 du6i i da ti kaja otkroveno,nikoi ne se smia.
To vsu6nost kude my e miastoto na smeha tuk?!



Тема Re: NIKOGA NE HODETE VUV FRIZIORSKIA SALON V HALITE!!!нови [re: prepatila]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано25.02.03 17:21



Мястото на смеха е там, че абсолютно никой не те задължава да плащаш за услуга, която не са извършили. А ти, като клиент, който оставя половин средна пенсия, имаш право да изсикваш качествено обслужване, и дори да откажеш да платиш и да вдигнеш скандал, ако не го получиш. В крайна сметка парите са си твои и ти имаш право да разполагаш с тях, както искаш. Това, че не си си потърсила правата на място, а идваш да ревеш тук, показва, че не ти стиска открито да си търсиш правата.

стой та гледай

Редактирано от lndependent на 25.02.03 17:35.



Тема Re: he heнови [re: lndependent]  
Авторprepatila (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 18:40



za svedenie na vsi4ki vas,skapani i jalki ne6tastnici,ot koito se o4akva6e ako ne podkrepa,to pone elementarno razbirane a ne izbivane na kompleksi to4no tuk,kudeto ne mogat da vi vidiat...
Ta na vas iskam da kaja,4e dnes predi 1 4as si uredih vsi4ki smetki sus salona,bezplatno me napraviha taka,kakto iskam.Ne 4e tva vi interesuva koi znae kolko,ma az 4ak vi se kefa na komleksite i jalkoto vi zadovolstvo da pliuete sre6ty 4ovek koito ne poznavate i koito na vsi4koto otgore e postradal!!!
Kakvo turjestvo za vsi4ki jalki du6i4ki!!
Ne ste dostoini dori za prezrenie!!!Pfy!!!



Тема Re: NIKOGA NE HODETE VUV FRIZIORSKIA SALON V HALITE!!!нови [re: prepatila]  
Авторpsy__ (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 21:14



Znachi ne e losho da poglednesh predniq mi posting v otgovor na koe mnenie e. Nai veroqtno shte zabelejish che toi ne e otgovor na osnovniq ti posting a na tozi v koito tvyrdish che klientyt e dlyjen da plashta. Tva e super typo tvyrdenie, klienta plashta za tova koeto e iskal da poluchi a ne za kakvoto i da e.



Тема Re: he heнови [re: prepatila]  
Авторpsy__ (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 21:20



Kakvi sa tiq emocii ot tebe po spokoino shte ostareesh bez vreme. Obache nas kato klienti qvno dosta ni podrazni sledniq tvoi izraz, citiram:
"Nezavisimo dali sa super dovolni ili im ide da se grumnat klientite sa ZADULJENI da pla6tat.Tva e!"
Ta ne znam koe e kompleksarsko tova che ne sme syglasni s tva tvyrdenie ili che nqkoi go izkazva pri tova glasno. Tipichna robska psihika . A shto se otnasq za pravopisa mi mojesh da se vgledash v citata i da si zabelejish sobstvenite greshki (kakto glasi pogovorkata sys slamkata i gredata).
A tva che si si uredila smetkite sys salona losho nqma to i taka e trqbvalo oshte vednaga da stane a ne da tvyrdish che klienta e dlyjen da plashta za tva koeto ne e porychval.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.