Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 06.07.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: buratinoнови [re: buratino]  
Автор Prof.Makgonagol (ustremena)
Публикувано19.10.03 18:31



Az ne go znam, za6toto sam nova v tozi forum!

Ot golemite me4ti se strahuvat samo malkite hora!


Тема Re: kak da si varna na sasedaнови [re: severina]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 01:01



Abe az jiveia v kushta i ne znam kakvo e da sa ti nad glavata, ama tia v susednata kushta neprekusnato ima kuponi na koito NE SE SLUSHA NISHTO DRUGO OSVEN CHALGA! A TOVA MI BURKA DA NE TI KAZVAM KUDE V MOZUKA! Az napravih niakolko neshta koito vse oshte ne sazabravili! Zalepih im edni konci na vratata ot edin orujein magazin koito kato gi drupnesh gurmiat mnogo iako! Az puk im zalepih 20 edno pod drugo! Nikak ne im se osladi na tretia put i pochnaha leko da otvariat vratata i da proveriavat sedin prut! I tova go praveh vseki put sled kupon! Za okolo mesec se pookrotiha, i posle pak se pochna! pruskah im prozorcite s cherveni spreiove kato ne pomogna i tova-prispah im kucheto s edna upoika, i go ubesih zavurzano za kozirkata navratata im i kato hirurg na gurba na kucheto sus skalpelite mi mu izriazah bukvi glasiashti "MRAZIA CHALGA"! Predstavi si reakciata na deteto im-vtori klas, kogato trugvashe za uchilishte! E ot togava ne sum chuval i guk ot tiah! Probvai go i ti!



Тема Re: kak da si varna na sasedaнови [re: Az]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано26.10.03 02:25



Hahaha mnogo si kruvojadna...tamun si za 4etvurta seriq na Mul4anieto na agnetata.

P.S. Samo tva s ku4eto ne go vqrvam.

Jivotut tova e dvijenie-kazal rakut i trugnal nazad.


Тема Re: kak da si varna na sasedaнови [re: Az]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано26.10.03 14:16



Аааа тва е баси психарското изпълнение! Ти си мой човек, тъй да знаеш!


PEAZ!!!

Тема Re: kak da si varna na sasedaнови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано26.10.03 14:20



Що, бе аз съм го правил също. Веднъж съседът ми си беше взел някакво псе и гадината все през моята врата ходеше по нужда, понеже по цял ден го държаха вънка. Купих си една горелка и следващия път, когато псето им се опита да се изходи пред вратата ми доста се поизгори. От тогава ме заобикаля отдалече.


PEAZ!!!

Тема Re: kak da si varna na sasedaнови [re: blatna_ve6tiza]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 22:56



Az 4etvurta 4ast-moga da si pogovoria s gospodin Harris! A ina4e tova s ku4eto si e absolutno seriozno! Daje purvona4alno biah re6il da go odera nacialo, ama taka stana dosta po-konkretno iskaneto mi!



Тема I SUM KRAVOJADEN A, NE KRUVOJADNAнови [re: Az]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 23:01



Razbra li ma! Jena hirurg e kato jena s kola!



Тема Ako imate problemi sus susedite...нови [re: Dr.Flex]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 23:03



Obadete mi se ako imate problemi sus susedite! Dulgogodi6en opit; siguren efekt!



Тема Re: Ako imate problemi sus susedite...нови [re: Az]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано27.10.03 23:22



Ще го имам впредвид.


PEAZ!!!

Тема A-a-a! I edna dobavka [re: Dr.Flex]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 21:24



Dulgogodishen opit i s pirotehnika! Nai golemia vzriv beshe predi okolo 2 god. -5m. dulga stena i 2m. visoka ot beton i tuhli!!! Ubiistven vzriv beshe!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.