Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 10.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Майната им на СКГТ!нови  
Автор Meйджъp™ (грандоманин)
Публикувано22.12.02 14:41



Чакал съм 40 минути на студа "204" (когото на галено наричаме "двеста и чекай"). Идва едно подобие на рейс, а вътре пълно с индивиди с неизяснена етническа принадлежност. И по-студено от навънката. И как няма , когато шоферите на въпросната линия - далавераджии от нов тип, точат туби нафта на обръщателното ухо в квартал Дружба. Въртят яко кинти, а пътници мръзнат. И за тази "качествена услуга" си плащаме. А готвят и ново увеличение, мамка им иззедническа. Ама ще ме хванат за дедовия.
Хубаво, че днес не се качи никой чичко контрольор, че не беше ясно дали няма да му се наложи да излиза през люка.


Готино е да си важен, но важното е да си готин.


Тема Re: Майната им на СКГТ!нови [re: Meйджъp™]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано27.12.02 16:33



Във

можеш да си излееш мъката. Обещават, че всички нередности, които са били забелязани, ще бъдат проверени. Не им вярвам много, но кой знае...

стой та гледай

Тема Re: Майната им на СКГТ!нови [re: Meйджъp™]  
АвторKostotroshko (Нерегистриран)
Публикувано04.01.03 12:43



тия контроли им имам зъб от години, много сам злопаметен, през живота ми са
ме глобили само един пат и то с усилената намеса на полицията. Оттогава си
казах че ако тая контрола я спипам ще и одера кожата и ще и почупа кокалите. Абе до кога ще тарпим разни КРЕТЕНОИДИ, ПРОФАНОИДИ и олигофренясали селяндури дощли в софия от майкаси гъзина да ми се правят на бабаитлясали контроли и да ми се дървят по рейсовете на глутници. И те се усетиха че ще им се свият сърмите и вече вървят по 4-5 души за да си пазят задниците, че и полиция викат за повече авторитет. Два пъти са ритал яко контроли единия път го свалих с шутове по стълбите на рейса, а на други трима им избих по няколко зъба, НО това не е достатъчно, ИМАМ процедурно предложение - сформиране на ударна група за мачкане на контроли, имам много идеи. Тия капути трябва да си знаят мястото, майката им шибана.
Единия дето сам го млатил беше фанал някякво бременно мониче и го дърпаше да слиза за да платяло глобата, направо му смених чутурата като слезох с него на една безлюдна спирка, изверга му копелдашки.



Тема Re: Майната им на СКГТ!нови [re: Kostotroshko]  
Автор Meйджъp™ (грандоманин)
Публикувано04.01.03 21:32



Дет се вика: Бий , за да те уважават!

Готино е да си важен, но важното е да си готин.


Тема Re: Майната им на СКГТ!нови [re: Meйджъp™]  
Авторпътниk (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 14:40



За жалост във форума на СКГТ НЕ можеш да си излееш мъката. Ако го отворите ще видите, че никой не отговаря на въпросите на граждани. А на горещият телефон, обявен за оплаквания директно ще ви прогонят.



Тема Re: Майната им на СКГТ! [re: пътниk]  
Автор Meйджъp™ (грандоманин)
Публикувано06.01.03 19:18



Най-сигурният начин за изливане на недоволствието си остава един порядъчен пердах над някой нахакан контрольор.

Готино е да си важен, но важното е да си готин.


Тема лапай ве чикийо...нови [re: Meйджъp™]  
Автор Vox Populi (глас народен)
Публикувано22.01.03 00:51



мри от стуТ там по рейсовете да ти дойде ъкъла в простата кратуна да еба нещастника ти вмирисан да еба
майка ти още ли продава семки на женския пазар?



Тема Re: лапай ве чикийо...нови [re: Vox Populi]  
Автор Meйджъp™ (fall in ....)
Публикувано01.02.03 00:38



много си проста, не може да ти се отрече.

По-добре да бъдеш унищожен от глупците, отколкото да получиш от тях похвала. /Чехов/


Тема Re:нови [re: Meйджъp™]  
Авторnnnn (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 17:22



vse pak ne moje da se otreche "genialnostta" na metroto. osobeno ako jiveesh v lulin 3 i triabva da si otdelish 20 min.za hodene do nego, 5-6 min. chakane, 15-tina vozene, pri polojenie ,che s 112 si stigal za 15 min. do stochna gara




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.