Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 23.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Еми и аз..нови [re: Пpoпoвeдниka]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано09.12.02 14:43



Да си кажа неволите...
1.Пътувам си в 213 в посока централна гара и съм продуп4ил билет4е което съм си купил само преди 5 мин от спирката идват някакви двама габаритни контролйори взимат ми билет4ето и ми вика ти си го дуп4ил 2 пъти не на нас тия номера плащай глоба!Аз адски се у4удих и направо ми при4ерня пред о4ите едва смотлевих с присипнал глас 4е съм си купил билет4ето преди минути и съм го продуп4ил веднага след като се ка4их,онзи най нахално ми со4и двете минитюрни дуп4ици най огоре на болет4ето където са били скобките от ко4ана и ми казва с мазен глас А тия дуп4ици какви са А?Аз се заглеждам ама нищо не мога да видя(то лупа ти трябва) и направо полудях от яд и се развиках с вси4ка сила 4е няма такова нещо!Добре 4е другия контролйр като дойде до мене и погледна билет4ето каза 4е тези дуп4ици са от ко4ана и да тръгват.Направо се разминах на косъм от голбата която щеще да е незаслужена!
2.Друг път ме глобиха въпреки 4е бях с карта с мотивът 4е съм носел 2 найлонови 4анти с дрехи!А те не бяха много големи ама дойдоха 3 ма 4ерни мнгасари,заклевам се бяха 4ерни!все едо са излезли от затвора мръсни окъсани брадясали с дълги коси мангасари!И нямаше как след като ме наобиколоха трябваше да се бръкна...
3.А колко слу4аи са ставали пред мен нямам думи един път някакво войни4е се ка4и и те веднага над него като грабливи птици от кое поделение си защо нямаш билет тази карта за отпускат ти не вайи слизай и така горкото мом4е си бе6е глътнал езика си от страх а той има право на безплатен транспорт щом е пуснат гарнизонна!!!

Глупостта е също толкова безграни4на,колкото и мъдростта.


Тема Контрольор - професия за неудачницинови [re: ** Macros the Black]  
Автор Meйджъp™ (грандоманин)
Публикувано22.12.02 14:46



Както каза, никой дори средноинтелигентен човек не би се захванал с тази професия.
Вече и с куки бачкат, да не би да си изядат пердаха.
Ама 'га съм на кеф ги пра'им на луди. Знаеш ли колко джоба имам по себе си, докато ги преровя 'сичките. Нервират се идиотите, ама нека им е . Да са си хванали нормална професия...

Готино е да си важен, но важното е да си готин.


Тема Явно не си пътувал в района на Централна гаранови [re: Tanuco]  
Автор Meйджъp™ (грандоманин)
Публикувано22.12.02 14:54



Там няма редовен нередовен - всички са потенциални жертви на стадата мамуни, които кръжат с кравожаден поглед да изкопчат последните стотинки на някой беден човечец.
Почват да се заяждат "Този билет е дупчен два пъти" или "дупките не съвпадат"... И как ще съвпадат, като половината перфоратори ги няма, останалите не бачкат, ще ти скъсат билета от напъване... Дупчиш, а то се отбелязва нещо и се чудиш ся да го дупча ли пак с риск да ми изръмжат "този билет е перфориран два пъти" или да си го стискаш плахо с риск да ти изреват "това е друг билет".
Едни ентусиасти с вратове пък вадиха линийки за да доказват, че даден багаж бил с 2,7 см над установеното изискване и затова трябвало да се таксува като редовен пътник.
И те свалят 5-6 маймуни , иди се изплъзни. Плащаш, дори да си редовен, щото "бой, ебане и сръбска музика"...


Готино е да си важен, но важното е да си готин.


Тема Приготвил сам вече ваздъшния пистолетнови [re: Meйджъp™]  
АвторKocтoтpoшko (Нерегистриран)
Публикувано04.01.03 13:00



Леле копелета, ше се напия и ще ги избия тия помияри. Вече почвам да пътувам със супер як въздушен пистолет, пробива дупка в бетонена стена на 1 см. Ще им прасна черепите на тия педераси изгърбени, да видим после как ще ме хванат уродите му празноглави. Ше ги надупчим като решето само да ми
се задървят много. Ей много сам се ентусиазирал, ей да знаете, контрольорчета мамицата ви ша еба само да ми падне повод, ше ви накълцам на филики и ше ви опаковам да ви пратя на роднините да имат кво да клопят за през зимата ха ха ха, дебели свине лайняни.....дните са ви преброени шото от утре излизан на лов за контролки, ше има трупове и кървясали ама много карвясали мутрички...............................................ебете се в гъза



Тема контрольор - професия смъртникнови [re: Meйджъp™]  
Авторkocтoтpoшko (Нерегистриран)
Публикувано04.01.03 13:21



Мале, какав бой им се очертава на тия , по ред на номерцата, ше им навра кочана с билети в ануса и ше ги накарам накрая да си го хапнат, пундели с пунделите. Абе споко има въамездие,аз сам як касметлия един контрольорник ми се дървеше в симеоново такмо бях трагнал кам витоша да разтуша малко, кофти че беше с още трима ама и те не успяха да ме глобат, стаха голем сеур и ми развалиха деня, ама питаш ли какво стана две седмици по касно като го скиам тоя в редута, на една безлюдна спирка, отивам и като го почнах парво малко припомняне и после тоя като побегна, сам го гонил 2 км, ама като го спипах в една градинка до фестивална леле , бездомните кучета чак избягаха, потроших го от шутове, след мене дойдоха некви скинове та го оставих на тях тия сигурно са го изпържили за закуска, лебеда с лебед. За тия тъпи царвули само яко бой бой и пръскане на чутурата. Нема каде да бягат бе тия сичките не са от софия и живеят в едно общежитие на транспорта, нали ше идем там и ше ги причакам и като се приберат хоп и в капанчето, ше им накалцам ушите на трушия ише ги накарам да ги ядат бе , мамицата им цървулска.



Тема Оо, Independent нямаш ли кола ?нови [re: lndependent]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано11.01.03 21:31



Да ви имам проблемите с градският транспорт, пистолета като лъсне под костюма и като видят пачката и си получат мизерната административна санкция и най-отворените контрольори-гамени през 90те се умитаха на момента, преди да са се оказали в проблем. Сега през последните години проблем са ченгетата, които като ме видят с халогенките веднага ме спират и намират 1100 причина за глоба, то не че немските коли могат да се удържат с тези кубици и инжекциони, ама тяхното вече е направо като бащиния !



Тема Спрей+запалака равно на ОГЪН!!!!нови [re: Kocтoтpoшko]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано11.01.03 21:36



Какъв е този въздушен пистолет и аз да си го купя, че по чл.12 НК нямам право да превишавам пределът на неизбежната самоотбрана визирано в конкретният случай с огнестрелно оръжие срещу юмруците на контролата ? Иначе ще те светна на едно много ефективно оръжие, което се сетих да направя преди десетина години - невропаралитичен спрей и отпред монтирана запалка - палиш уш цигара и хвърля огън на 4 метра ! ...Ааа попадне ли някъде този огнен език трябва да ти кажа, че гасене няма ...



Тема Re: Спрей+запалака равно на ОГЪН!!!!нови [re: File99]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано11.01.03 22:20



sadist

Anaboli , 6tangi i rasizym - zdrav e tvoqt organizym !


Тема Прав си...нови [re: Meйджъp™]  
Автор Maймyнa™ (Замундиец)
Публикувано13.01.03 14:42



... контрольорите са като катаджии - винаги има за какво да се заяждат.... Но много моля, оприличаването им на маймуни.... то си е комплимент за тях, но обида за мен

Да-а-а-ай банана...



Тема Re: контрольор - професия смъртникнови [re: kocтoтpoшko]  
Автор eliot (непознат )
Публикувано17.01.03 09:53



Ей костотрошко, ти си за преглед от лекари-специалисти! Ходи се прегледай по-добре, щото ако тва което го разправяш е истина сигурно ще завършиш в панделата или орландовци. От къде я събра тая омраза?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.