Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 30.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Може да ви стори най-малкия проблем и дори тъпо...нови  
Автор MasterOfTheDark ()
Публикувано02.09.02 17:42



ама охраната на Първа Инвестиционна Банка - Клон Бургас ми говореше на ти
На кой да се оплача
Т'ва за оплакването беше майтап
Верно е, че съм 18 годишно лайно, но според повечето хора, на който не съм казал на колко години съм изглеждам като 22-23 годишно лайно.
Ама и циганин да съм не би ли трябвало, който и да е от персонала на една банка( а и изобщо голяма фирма) да ми говори на ВИ???



Тема Re: Може да ви стори най-малкия проблем и дори тъпо... [re: MasterOfTheDark]  
Авторnqmam (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 18:54



ami bi trqbwalo ama edwa li mojesh da naprawish neshto po wuprosa



Тема Re: Може да ви стори най-малкия проблем и дори тъпо...нови [re: nqmam]  
Автор MasterOfTheDark ()
Публикувано02.09.02 22:50



Знам че, нищо не мога да направя, ама и няма да си давам заор по принцип като не ми бъркат в джоба не си давам зор, ама все пак се издразних и трябваше да нпарвя нещо и за това постнах тук и съм много по-спокоен вече



Тема Re: Може да ви стори най-малкия проблем и дори тъпо...нови [re: MasterOfTheDark]  
АвторBT (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 01:45



Хехе дразнещо но можеше да се оплачеш точно на него или да вдигнеш малко скандалче на място
А иначе в тази банка винаги са ме нервили....и вътре е много изнервящо. Последно ме ядосаха като ми отказаха да ми издадат MasterCard(с минимален остатък) под предлог, че съм нямал имущество с което да се докажа като перспективен клиент :)))). Е това не е шибана кредитна карта, отидох до ОББ и хората ми издадоха без никакви тъпи въпроси и им стана смешно дори като им казах какво са ми говорили в ПИБ.
Да не говорим за тарифите в ПИБ....та защо ходиш там????



Тема Re: Може да ви стори най-малкия проблем и дори тъпо...нови [re: BT]  
АвторPotrebitelka (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 10:43



Az puk sum si mnogo dovolna ot FIB i vinagi sum bila posreshtana mnogo liubezno i s usmivka.



Тема Re: Може да ви стори най-малкия проблем и дори тъпо...нови [re: BT]  
Автор MasterOfTheDark ()
Публикувано03.09.02 17:39



Абе аз ПИБ е използвам само за дебитната си карта, не виждам да имат кой знае колко високи тарифи и мога да получавам извлечение по интернет, което не е кой знае колко скъпо и ми е полезно, изобщо струва ми се, че спектъра им от услуги е по-голям от този на другите банки. Пак казвам не съм тръгнал да умирам заради едно "ти". Другите се държаха с мен културно.



Тема Re: Може да ви стори най-малкия проблем и дори тъпо...нови [re: MasterOfTheDark]  
Авторpyrx (Нерегистриран)
Публикувано07.09.02 17:19



А пък аз веднъж като си купувах нещо и продавачката ми каза, буквално цитирам:
"Ей сега ще Ви отпечатим гранационната карта и Ти ще трябва да я разпишеш."

(Сама аз бях клиента в магазина - други нямаше, ако на някой му се стори, че е объркала числото. Мноого ме изкефи този начин на изразяване! ;-)

Пиркс



Тема Спокойно!!!нови [re: MasterOfTheDark]  
Автор Бoko ()
Публикувано12.09.02 13:07



То от охраната не може да очакваме много, все пак са с образование средно и под средното. Важното е служителите да са любезни.
Аз имам и правило: щом някой ми говори на "ти" и аз автоматично превключвам също на "ти". Действа добре-все пак отношенията трябва да са равнопоставени. Не може аз да му говоря на "вие", а той на "ти". Особено с охраната.
Аз пък ползвам услугите на Пощенска банка-банката на народа, заради това, че има клонове навсякъде. Удобно е.



Тема дори тъпо...нови [re: MasterOfTheDark]  
Авторryщep (Нерегистриран)
Публикувано21.09.02 22:57



кво да се прави като хората нямат възпитание.
Например в София в централата на мобилтел охраната не само може да говори на "ти" ами и си мисли че има шефски правомощия.
Не знам в тая държава хората наистина не се интересуват от подобни обществени проблеми, а само от пари, жени и наебаното си самочувствие.



Тема Re: Може да ви стори най-малкия проблем и дори тъпо...нови [re: MasterOfTheDark]  
АвторHmmm... (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 22:10



Men edna lelka v centralata na Bulbank na gishe mi govoreshe na ti... a ne sym na 18 i na spravkata za smetkata mi imashe poveche pari ot zaplatata i za 5 godini.... Ama ne se syrdq ili qdosvam, tq taka si znae qvno... da e jiva i zdrava.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.