Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 03.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Aviolinii Balkanнови  
АвторSportist (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 23:06



Vsichki sa oplakvat ot aviokompania Balkan. Az da kaja edna dobra duma za teh.
Predi vreme putuvah ot Bruxel za Sofia i edna ot stuardesite takava svirka mi duhna v toaletnata - svet mi se zavi! Mnogo sa dobri vi kazvam!
E, hleba ne beshe presen i salatata uvehnala, puk i toaletnite mnogo tesni, (az obache sum leka kategoraia), no na koi mu puka pri tova obslujvane! Nemam turpenie pak da se kacha na nash samolet!
Letete s BALKAN i nema da sujalyavate!

P.S: I gulta na vsichkoto otgore.



Тема Re: Aviolinii Balkanнови [re: Sportist]  
Авторalchen (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 14:56



az puk letiah pak s balkan i ebah dvete stuardesi napravo na putekata , purvo ednata v guza posle i drugatta shtoto obicham da eba v guza nai mnogo , posle se izpraznih na liceto na edna putnichka , posle edna mi izmi huia v toaletnata , tam vidiah hlebarki ama nishto nali i te se voziat , putuvaite s balkan got e niakoi put stuardesite sa stari babi ma kato mu piina dve whiskita i te go otnasiat



Тема Re: Krajbi na Bagaj... [re: Sportist]  
АвторTraveller (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 13:35



Често летя до много летищa нa светa, но никъде освен София не съм си нaмирaл бaгaжa отворен и липсвaщи нещa от него. Устни/писмени оплaквaния обикновено зaвършвaт с "Съжaлявaме, но откъде сте сигурен че точно в София сa ви обрaли?"
Зaключвaне не помaгa: имaт ключове всякaкви, кодови ключaлки отвaрят с нaгрявaне...не всичко можеш дa сложиш в ръчния бaгaж.
Явно пълнa мaфиa (Солунскa митницa), кaто нa много други местa в Бългaрия.



Тема Re: Krajbi na Bagaj...нови [re: Traveller]  
Автор _Gift_ (познат)
Публикувано27.08.02 22:51



'Бе те хората за свирки си говорят, ти багажа ти отваряли.......
Аз също пътувам доста често (3-4 пъти на 3 месеца) и багажа винаги ми е бил непокътнат. Но мърлячите в Испания, Германия, Франция (понеже там работят само чисти арици) са ми го губили адски често.

Вервайте ми!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.