Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 17.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Да пукнат дано в автомивката до "Червено знаме"  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 18:01



Не ходете в автомивката до плувния комплекс "Червено знаме"! Автомивката за която става дума се намира на около 50м от кръстовището при плувния комплекс в посока към гара Искър отдясно. Днес отидох там да ми измият колата и вече съжалявам за това. Онова лайно, което миеше колата нямаше пароструйка, а се зае да я мие с някаква гъба, с която триеше директно върху калта и пясъка, които се бяха полепили по колата. Резулата беше една голяма дълбока драскотина на едната врата и много други по-малки. Когато се развиках и викнах управителя се опитаха да пастират драскотините, но те са дълбоки и могат да се оправят само с пребоядисване, а после ми казаха че това не можело да е от гъбата. Да ги ... в лайнарите!!! Бягайте далече от тия селяни!



Тема Re: Да пукнат дано в автомивката до "Червено знаме"нови [re: Razer]  
Авторzaq (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 02:54



ne hodete i na mivkata do mosta chavdar na goljmoto krastovishte!!!!! na men mi odraha staklata skalnite si parcali!! da puknat dano ot glad i jajda kato ne mogat dori parcal da darjat v racete si!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.