Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 19.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: СОФИЙСКИ ГрАДСКИ ТрАНСПОрТнови [re: pA3ЯpEHИЯ бИK]  
Авторrazocharovan (Нерегистриран)
Публикувано07.08.02 15:03



Napravo e divashtina tova da se kachat 5 choveka,za da proverqt 10 hahahahah!!!
Oshte po-smeshno e ,che nahluvat kato huni ot vsichki vrati
Pred pogleda mi se razigra strashna kartinka...poliviq...palki...vikove...ujasssss!
Mnogo mi haresa edno predavane na NLO....bqha napravili neveroqtna parodiq na takiva podobni sluchai...i e tujno,zashtoto tova si e samata istina



Тема Re: СОФИЙСКИ ГрАДСКИ ТрАНСПОрТнови [re: aaa]  
АвторAl (Нерегистриран)
Публикувано30.08.02 01:53



E towa leke s kamuflaja i golata glawa mi e sysed!
Po-golqmo leke ne sym wijdal, sina mu wednuj se opita da mi obere tawana i - boi, boi, boi!!!



Тема Re: СОФИЙСКИ ГрАДСКИ ТрАНСПОрТнови [re: pA3ЯpEHИЯ бИK]  
АвторKill-op (Нерегистриран)
Публикувано06.09.02 13:19



Ami dokato vsi4ki si traikat i gledat seir bezu4astno. dokato vseki si vika ''Nali ne me hvanaha men, da mu misli toq koito sa fanali''. Ta, dotogava vsi4ko shte se povtarq i taq tema shte e aktualna. Kogato stane neshto podobno, opitaite se da zapazite samoobladanie, ne se paniraite. Arogantnite kontroliori useshtat vashiq strah i go izpolzvat v tqhna polza. Ne plashtaite !!! Iziskaite slujebnata karta i zapomnete ili zapishete nomera na neq, posle podaite oplakvane v nqkoe RPU ili v centralata im. Pokajete 4e moje da se borite, 4e nepozvolqvate da se otnasqt kato s jivotni i vsi4ko shte se promeni....



Тема Re: СОФИЙСКИ ГрАДСКИ ТрАНСПОрТнови [re: Kill-op]  
Автор ATLilava_feq (непознат)
Публикувано08.09.02 22:33



Absoljutno si prav! Trqbva da dejstvame, no po pravilata. Ne mislq, 4e nasilieto e re6enie na problema. Ne trqbva da se prinizqvame do novoto im. Ne trqbva da im otvry6tame sys sila, a sys smelost! Trqbva prosto da im vzemem straha kato im pokajem, 4e pravoto e na na6a strana! Derzaj!



Тема Не е за вярване!!!нови [re: pA3ЯpEHИЯ бИK]  
Автор Бoko ()
Публикувано12.09.02 13:16



Днес ме провериха контроли в автобус 94. Бяха с костюми, много добре изглеждащи, обръснати, изкъпани, на джобчето на сакото на всеки му висеше значката и говореха на всички на "вие" и казваха "Благодаря!" след като си покажеш картата (билета). То като си помисли човек не е зле да са в униформа хората-всява респект. Хванаха гратисчия, но никакъв скандал не се чу (бях на 1 метър). Чух само "Елате с нас." Нещо става. Ако бяха разни парцаливи имбицили няма да ги бръсна за хора, ама сега на тези типове как да им се обяснявам и да им тикам 1-2 лв. подкуп вместо да си плащам глобата (не че съм нередовен, ама ми се случва).



Тема Re: Не е за вярване!!!нови [re: Бoko]  
Автор Явop (фен на ЦСКА)
Публикувано16.09.02 20:22



Абе понякога и на такива съм попадал, но повечето са абсолютни главорези. Гледат само как да изкопчат някой лев. СКГТ-sux

Редактирано от Явop на 16.09.02 20:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.