Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 28.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема $ony - крадливи некадърницинови  
Авторkukundela (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 18:51



Не ме разбирайте погрешно. Нямам нищо против фирмата SONY. Проблемът е в услугите на местна почва.

Случи се, че телевизорът ми гръмна през август и го занесох на ремонт от препоръчания сервиз на Сони в Русе. Всеки ден трябваше да се обаждам по телефона, за да ми кажат, че частите се бавят, че DHL почива, че в Белгия ги търсят и тн. След три месеца си взех телевизора и го поправиха в гараж за един ден с части пак закупени от сервиза. Сега рразбирам, че е открадната платката за телетекст.

първото нещо, което ми хрумва е да отида утри и да ги разтрелям, но какво ще ме посъветвате?



Тема Re: $ony - крадливи некадърницинови [re: kukundela]  
Автор du (неадекватен)
Публикувано28.11.01 03:30



Абе маани ги стрелял, че г лежиш за хора. Ама земи един крак от маса и върти докато шават.



Тема Re: $ony - крадливи некадърницинови [re: du]  
АвторDemocrat (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 15:55



Бой до дупка!!!



Тема Re: $ony - крадливи некадърницинови [re: Democrat]  
Автор pavkata (Eng.)
Публикувано28.12.01 18:32



Преди време един приятел си взе Сони и като го му отидох на гости и го видях, ми призля! На 21" екран имаше в краищата 5мм разходимост на лъчите! Веднага го занесохме в сервиза с настоятелната молба да му настроят кинескопа. Сервизния "майстор" казва, че на телевизора нищо му няма и му е омръзнало от капризни клиенти. После извади някаква брошура, която той нарече БДС и ни завря пръста си в мястото, където пишеше че се допуска до 5мм разходимост в краищата. Ние му отвърнахме, че това е Сони и надали тези, дето са писали БДСто са чували за Хай-бляк тринитрон. След повече от половин час разправии, съгласи се да го вземе за настройка, но не гарантирал че ще се получи нещо - много била сложна настройката. След две! седмици отидохме да го вземем и се оказа че нищо не било станало, защото нямал генератор! Ние обещахме да му намерим генератор (един наш приятел имаше). Тогава той се обиди страшно, каза че не му е нужен нашия генератор, че той щял сам да си намери и т.н. Минаха още две седмици. Отиваме, "майстора" с неприкрита гордост включва Сони-то и генератора, за да ни покаже "постиженията" си. С ужас установяваме, че разходимостта е намаляла до цели 3мм, но вертикалните линии са изкривени!
Тогава вече моя приятел, по-точно жена му, не издържа и се развика страшно. Стигнахме до взаимното споразумение ние да си намерим майстор, който да настрои телевизора и да му го занесем да ни залепи стикера за гаранцията. Нашият майстор само за 10мин! настрои телевизора, каза да го транспортираме внимателно и ние се върнахме да натрием носа на псевдомайстора от фирмения сервиз. Той обаче, без нищо да каже, залепи стикера и въобще не поиска да го включи.
Е, това е! Сони е добра марка иначе!
Айде, чао!

Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!


Тема Re: $ony - крадливи некадърницинови [re: pavkata]  
Авторkukundela (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 18:08



тези дни ще напиша писмо до централата на сони в България, за да ги информирам какво става. едва ли ще се стреснат, но нека поне се знае - високата цена на техниката не гарантира високо качество на обслужването. нещо повече - ремонтът на телевизора трябва да се извършва в присъствие на клиента, за да не го оберат. в моя случай се оказа, че не е необходима някаква по-специална техника, а няколко часа, за да се открие проблема и да се заменят изгорелите интергрални схеми. За какво ми е оригинален стикер след като тарашат и крадат!?



Тема Re: $ony - крадливи некадърницинови [re: kukundela]  
Автор bst (~!~)
Публикувано29.12.01 18:49



Sony li
tova sa bokluci
imam 29" Sony i ne znam kakvo e imeto na defekta deto go ima, obache v normalno polojenie ako ima subtitri na ekrana se zabelizva mnogo goliam izkriviavane, zavartiani sa spriamo horizontala. Ot nastroikite zavartiah obraza na -5 tova e maximuma, sled koeto sega subtitrite se horizontiraha, obache celia obraz e zavartian i izkriven na niakolko mesta.

SONY e bokluk

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: $ony - крадливи некадърницинови [re: bst]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано02.01.02 13:51



Samo deto ne e orig. Sony, a e sglobiavano na plavasht zavod v Thailand primerno

WWell BE COOL

HITMAN


Тема Re: $ony - крадливи некадърницинови [re: HlTMAN]  
Автор bst (~!~)
Публикувано06.01.02 16:58



Toia laf ORIGINALNO veche na vaji
v cial sviat vsichko se proizvejda s licenzi, bez znachenie SONI li e ili drug bokluk, vsichko se pravi v kitai, taivan i t.n.t. Stom piche SONY i struva kolkoto SONY togava troabva da niama takiva problemi.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: $ony - крадливи некадърницинови [re: bst]  
Авторkukundela (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 09:06



И на сервиза пишеше Sony, имат разни сертификати в рамка, но не предложиха качествено обслужване. В скапан гараж един техник се справи с това, което тъпанарите не можаха (или по-точно - не искаха) да направят. Но в замяна на нова откраднаха някой от частите.



Тема Re: $ony - крадливи некадърницинови [re: kukundela]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано15.01.02 13:04



Ами оплачи се - даже и в комисията за защита на потребителя се оплачи............ аман от крадливи мързеливи телевизионни техници

Ако 1 работа е спешна, все някой ще я свърши...Ако никой не я свърши, значи не е била толкова спешна



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.