Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 26.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не пожелавай NETEL Cards и на врага си!нови  
Автор Meйджъp™ (тайфун)
Публикувано11.09.01 04:42



Интернет-картите NETEL могат да изкарат и най-спокойния човек извън нерви, особено ако реши да влиза във вечерния пояс между 22 и 24 h. Предоставените 4 телефона дават непрекъснато заето и ако имаш небивалия шанс да се свържеш, най-късно до 3-4 минути следва дроп. Може да си висиш с часове преди да се свържеш като хората.
Защо ви казвам това ли? Ами ако на мен ми беше казал някой, сега нямаше да си късам нервите с тия шарлатани! Един човек да съм спасил от тази напаст, пак ще съм доволен!

Един нервиран потребител

"Да бъдем толерантни с останалите - нека пишем на кирилица!"


Тема Re: Не пожелавай NETEL Cards и на врага си!нови [re: Meйджъp™]  
АвторHePerиcтpиpaнa (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 19:53



И аз не пожелавам!



Тема Re: Не пожелавай NETEL Cards и на врага си!нови [re: Meйджъp™]  
Авторpencil (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 10:25



А, още едни колеги на EURO-CARD.NET



Тема Re: Не пожелавай NETEL Cards и на врага си!нови [re: Meйджъp™]  
АвторLenny (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 16:20



Tova znachi li, che ne trjabva da se opitva i bezzhichnija Internet, koito predlagat?



Тема Re: Не пожелавай NETEL Cards и на врага си!нови [re: Meйджъp™]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 17:44



абе, хора, вие за пръв път ли ползвате интернет. това, че м/у 10 и 12 вечерта е трудно да се вържеш е ясно отдавна и зависи както от доставчика, така и от централата ти глупава.




Тема Re: Не пожелавай NETEL Cards и на врага си!нови [re: Пpяkop]  
Автор pif_a ()
Публикувано13.12.01 16:10



Ehe dobre, 4e ne svetna:)))) To pri netel nqma zna4eni koga se svarzvash - pri tqh vinagi te dropi do 4-5 min

Netel SUX!!!

God hates us all...


Тема Re: Не пожелавай NETEL Cards и на врага си! [re: Пpяkop]  
Автор БaбaИлиицa (траур 7 дена)
Публикувано23.12.01 00:23



Странно, защо аз за последните 2 години не съм имал повече от два пъти заето от доставчика си? Централата ли ми е хубава? Не- централата е на БТК, не може да е хубава! Хубав ми е доставчика- Orbitel... Дано не звучи като реклама, но като казахме, кого да не ползват хората, да кажем и кого да ползват! Аз ползвам Orbitel от две години и никога не съм имал проблем. Никога за две години- това е невероятно, предвид, че живея в България! Ако ми е давало заето- то още на следващото набиране се логвам- няма значение, дали е между 22 и 24 часа или по друго време. Има невероятно добар съпорт по телефона- 7Х24... страхотен екип! Ако някой има нещо против (това не важи за telekom-а) да каже!

Баба...

|На ъкде вървим...
|На ъкде отиваме...
|И до къде ще стигнем така?


Тема Re: Не пожелавай NETEL Cards и на врага си!нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор Юнak Бaлkaнckи (Юнак №1)
Публикувано24.12.01 00:14



баби ти рекламно лице ли ще им ставаш бе ? :)))))

До де е мъничка змията елате да се съберем ,
с краката да и строшим главата..


Тема Re: Не пожелавай NETEL Cards и на врага си!нови [re: Юнak Бaлkaнckи]  
АвторБaбaИлиицa (Нерегистриран)
Публикувано24.12.01 21:25



Тебе изобщо не те коментирам... ходи си в университета, дето нямаш нищо общо с него! Ако се присъединиш към телекома, аз ще се откажа от клубовете с държавен вестник!

Баба...



Тема Разрешениенови [re: Meйджъp™]  
Автор Ot Ruse (непознат )
Публикувано24.12.01 22:49



Аз си ползвам Нетел без никакви проблеми с изключение на посоченото от тебе време. Е, за тогава си имам карта на БИА, която върви като пушка точно по вечерните часове, а през деня ме изхвърля. Като си направя комбинация от двете и ето ти един свестен провайдер. Нещо като кентавър хахаха




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.