Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 28.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ПЛАТЕНИЯ ИМЕЙЛ И ХОСТИНГ НА DIR.BG  
АвторDlR.BG (Нерегистриран)
Публикувано23.09.01 14:06



Да, няма да има банери и ще има повече екстри, обещана е и уж по сериозна поддръжка, но вие сте в България уважаеми госпожи и господа от DIR.BG. Лично аз нямам никакво възражение относно това дали да е платено или не ако печелите по този начин - добре, браво, но все пак ние старите потребители какво да правим? И какво да правим с хората които знаят нашите имейли и са свикнали с тях или още повече уеб страница? Да си плащаме ли? Няма да стане. Това да не ви е USA.NET. Защо не го направихте платено само за новите потребители, а ние старите да сме нещо като заварено положение. От лакомия ще станете по-ниско посещаван сайт. И няма кой да ви гледа тъпите банери и рекламки. Това си е преливане от пусто в празно. Разочарован съм от вашето неиздържано от маркетингова гледна точка решение ... DIR.BG




Тема Re: ПЛАТЕНИЯ ИМЕЙЛ И ХОСТИНГ НА DIR.BGнови [re: DlR.BG]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано23.09.01 20:29



Какво значи •лакомия• ?
Това, че ти си фен на авантата не прави другите лакоми. Оди в топа както обичам да казвам

Нямаш 1-2 лева на месец за поща ??? А колко плащаш да и-нет достъп? Аааа... ти в бачкането чаткаш на аванта... аха.

(__\=OOOO= /__)
Vorsprung durch Technik


Тема Re: ПЛАТЕНИЯ ИМЕЙЛ И ХОСТИНГ НА DIR.BGнови [re: Spidercho]  
Автор¤ (Нерегистриран)
Публикувано24.09.01 10:36



Ne stava vupros za tova ot kude polzwam internet ili kak razpredelqm budgeta si, kakto i towa kakyw sum. I tova 4e ne ti haresva mnenieto mi ne ti dava pravo da mi slaga6 nqkakuv etiket. Izmisli ne6to po umno. A lakomiq ozna4awa da ima6 dostatu4no i da iska6 o6te. Nqmam ni6to protiv da e plateno, no za nowite potrebiteli. Taka pose6taemosta na saita predpolagam nqma da padne, a i 6te ima i nowi dohodi vupreki 4e takiwa prognozi v Bulgaria e trudno da se pravqt, no pone az taka si mislq.




Тема Re: ПЛАТЕНИЯ ИМЕЙЛ И ХОСТИНГ НА DIR.BGнови [re: DlR.BG]  
АвторSag (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 04:44



ne sym fan na web poshtite po princip... no shte ti kaja, che kogato si se registriral w dir.bg si se syglasil s uslowiqta, spored koito te predlagat dadena usluga.

ako iskash garantiran email, plashtai si za nego :) koeto e bezplatno... moje da ti go wzemat - kakto i shte stane, zashtoto ti nqma da si plashtash za email, nali taka, kak moje, bezplatno a pyk sega s pari... :)



Тема Spidercho - пидерчо, ти си олигофреннови [re: Spidercho]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 15:23



Абе пидерчо, рибо заблудена. Като си дам левчетата за поща... с кво ще си платя за и-нета бе умник...:-!?!?!?!?!?!? И за кво ми е тогава поща като нямам интернет.
Ти си бил голям олигофрен...:-))



Тема ПЛАТЕНИЯ ИМЕЙЛ И ХОСТИНГ НА DIR.BGнови [re: DlR.BG]  
Автор Bagera (новак)
Публикувано17.10.01 20:07



Ами така си е. Нещо си е мое, дал съм ти го без пари и мога да си го взема по всяко време. Защото си е мое, дал съм ти го щото съм пич. Ама сега си го вземам. Или си плащаш, или си го вземам. Това си е то безплатната поща. Който си е отварял там, да му е минало това през главата. Ако не ти харесва, върви ги съди. Вредно било за DIR.BG. Ами вредно си е, ама това не е аргумент. Опитай се да ги осъдиш да те видим.
Но, сега като тръгна да си плащам за пощата ще взема да си искам един договор, в него ясно да пише кой-кой е на терена. Ако не дават такива, ще има скандал, разговори с голям шеф на дир-а и т.н. Напатих се вече от подобни неща- плащаш за някаква карта, нещо услугата се преебе (да ме извинят дамите) и после ходиш да се разправяш, губиш време и нерви и я ти върнат парите, я не. Сега пак имам подобна случка, но не е за клуба.
А колкото до 10 лв. я си помислете: ако три дни не ходите на кръчма или се въздържате от онази тъпотия Counter Strike две седмици, няма ли да си платите пощата. В края на краищата и от дир-а са хора, и те деца хранят и те гледат да изкарат някое левче. Пък хората те познавали с този си адрес, в сайта било. Ами промени си сайта.
Не можеш да се сърдиш, че са ти дали нещо безплатно и после си го искат. Това на детинщина бие.
Като си помислиш хората са доста коректни заради това, че ни дадоха толкова време (от 15 август до 1 ноември) да си решим какво да правим. Ами ако бяха дали един месец или 15 дни. Аз както бях на море, щях да изгоря класически.
И друго: като съм си платил за пощата, мога да имам претенции ако нещо не върви като хората. Погледнете в ABV кво става с прикачените файлове. Ако такова нещо ми се случи, ще им разгоня фамилията (защото мога да имам претенции).

Редактирано от Bagera на 17.10.01 20:10.



Тема Re: ПЛАТЕНИЯ ИМЕЙЛ И ХОСТИНГ НА DIR.BGнови [re: Spidercho]  
АвторБимъp (Нерегистриран)
Публикувано02.12.01 00:07



айде, айде - ние не плащаме нета от години хехехехех



Тема Re: ПЛАТЕНИЯ ИМЕЙЛ И ХОСТИНГ НА DIR.BGнови [re: Bagera]  
Автор Cansel (непознат)
Публикувано02.12.01 22:16



Само ми е много интересесно как ще им разгониш фамилията. Принерно: ще им се развикаш, ше направиш скандал и те ще ти се извинят... до следващия път.



Тема Re: ПЛАТЕНИЯ ИМЕЙЛ И ХОСТИНГ НА DIR.BGнови [re: DlR.BG]  
Авторsvetkavi (Нерегистриран)
Публикувано24.12.01 17:00



Da si go nachukat ot DIR.BG



Тема Re: ПЛАТЕНИЯ ИМЕЙЛ И ХОСТИНГ НА DIR.BGнови [re: ¤]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано02.01.02 19:48



Ти да не си счетоводителя на Dir.bg ?!!
Ако е така, значи се познаваме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.