Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 25.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Eдинствената причина шоутонови [re: Гaтaka]  
Автор lnsight® (Shurrarist)
Публикувано09.09.01 19:41



та Слави да съществува е че се гледа от маса народ, а щом народа иска да гледа селяни /дали Слави е селянин или се прави на такъв е друг въпрос/ винаги се намира кой да му ги дава.
Това което искам да кажа е че народа си е заслужил това което получава - добро и лошо, и това се отнася както до нещата които гледа по тв-то така и до хората които ни управляват

let's there be day
let's there be speed
let's there be FERRARI



Тема Re: Шоуто на Слави Трифоновнови [re: Гaтaka]  
Авторkpacoтa (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 13:20



Срам е, наистина, че една прекрасна древна държава с толкова много добри хора е под влиянието на такива тъпоумни късогледници, които допуснаха стреса и клюките и най-долните страни на човека да се издигат в култ чрез медиите. Не съм само аз, който го забелязва.

: "в част от медийното пространство се насажда национален нихилизъм, недостатъчно отразяване на положителни достижения, като в замяна на това се акцентира върху единични негативни явления."

За сметка на това, посветих години в издирване на красивото, свързано с България. Заповядайте на сайта ми:



Тема Re: Шоуто на Слави Трифоновнови [re: kpacoтa]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 19:55



Гостите му правят предаванията, а той се държи като простак.



Тема Re: За Гатаканови [re: Джecиka]  
АвторCлaви (Нерегистриран)
Публикувано28.10.01 19:17



Злоба в излишък, която от своя страна говори за сериозни комплекси...
Може да е селянин, но в този човек има огън и е истински патриот. Това го отличава от вас, мухльовци и путки!



Тема Re: Шоуто на Слави Трифоновнови [re: Гaтaka]  
Автор Troika (спокоен)
Публикувано06.11.01 16:26



Дела, дела и пак дела - са казали на едикойси партиен конгрес на Партията. Тааа, значи, искам да видя предложения за едно по-добро държание в телевизионно предаване.
Мисълта ми е, че държанието му е резултат на вкусовете на зрителя.



Тема Шоуто на Слави Трифоновнови [re: Гaтaka]  
Автор Paдocтинa (реалист)
Публикувано17.11.01 22:30



Драги ми Смехурко,

Докато четох първия ти постинг ми се струваше че имам какво да ти кажа "за" и "против" шоуто на Слави. Но като продължих да чета, осъзнах колко ще е ненужно и безпредметно. Като оставим на страна тая тема, мога да ти дам само един съвет - опитвай се поне от време на време да чуеш И ПРОУМЕЕШ какво ти говорят другите. Не се мисли за единствен и неповторим, и безгрешен ... Безгрешния е само един и никой не го е виждал.
Пък за Слави - може да е селянин, ама кара джип и живее в Драгалевци. Дреме му на него че някой/я си Гатака не му харесвал/а шоуто. Нали му гледа рекламите ...
Гостите му правели шоуто - как ли не. Ако го нямаше него на кого щяха да гостуват? И кой се наема да овладее такъв "деен" гост като Венци Димитров? Или да направи шоу с проста сопа като Ирен Кривушиева? Или с алкохоличка и дрога като Камелия Тодорова? Или с дървеняка Иван Костов? Или със сектанта Стоян Ганев? Да продължавам ли да изреждам? Кой се наема да покани Надежда Михайлова след гаврата с нея в Каналето? И дали, драги/а ми Гатака, тя би приела поканата от теб например? Дори и на СДС им стигна акъла да се сетят, че може и да го плюят, ама Слави е име. И шоуто му се гледа. И че може да им обърне каручката.
Много весело ми стана когато четох поредния постинг, в който се обясняваше популярността на шоуто - че, видите ли, времето в което се излъчва е най-гледаното. Направете, уважаеми дами и господа, справка за цените на рекламите в коя да е телевизия за съответния часови пояс. И за да няма недоразумения, опитайте се да намерите оферти от преди декември миналата година (май тогава стартираха).
Тогава ще разберете че този ми ти селянин от плевенско и по-скоро неговото шоу е причината за една аномалия която се наблюдава в българския медиен бизнес, а именно втори (абсолютен) прайм-тайм. Това, че Слави има повече зрители от новините в 8 по първа програма, срещу които (странно защо) никой не плюе, доказва само едно: че вица в който само до казана с българите в ада нямало дявол който да ги пази, не е чак толкова смешен. Жалко за нас.
Как пък един не си даде сметка че именно това шоу направи от БТВ телевизия? Или може би сте фенове на (моите уважения) "Искрено и лично" или "В десетката" - което между впрочем се конкурира само с мазния Явор Дачков. Още не мога да преценя кой от двамата оръфляци е по-гнусен и долен лъжец.
Факт е че за Слави работят кадърни хора. А това, че той успя да ги събере на едно място и да ги накара да работят за него, доказва колко е "тъп" и "прост" всъщност.
И още нещо, което не мога да разбера е защо всички плюят Слави, а не сценаристите му.
Уважаеми/а Гатака, като успееш да доведеш Bond, Лауреат, Антик и т.н. и като успееш да овладееш дебат между Петър Стоянов и Георги Първанов в навечерието на втория тур на президентските избори, ще можеш с чисто сърце да го наречеш "некадърник". До тогава, обаче, ти препоръчвам да си траеш, защото колкото повече се изявяваш, толкова повече ти се смеят хората.
Е това е.

Твой приятел вечен: Весел Патиланчо



Тема НАЙ-ПОСЛЕ НОРМАЛНА МИСЪЛ....нови [re: Troika]  
Автор du (неадекватен)
Публикувано18.11.01 11:09







Тема Re: Явно си ограничено момеченови [re: b]  
Авторusmihnata (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 00:05



Slavi e dosta opasen - toj e fanatik - estetikata, kojato propoviadva /vig tekstovete na pesnite, koito pee: : "niama ne iskam, niama nedej..." Vigdate li pogleda mu? Vmania4en, bezkompromisen fa6ist!



Тема Re: Слави - познах те!!!нови [re: Гaтaka]  
Авторkиceляka (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 21:32



А бе брато, то затова предаването е ШОУ! какво, само публицистика ли да гледаме?



Тема Re: Шоуто на Слави Трифоновнови [re: Paдocтинa]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано08.02.02 07:11



хехе, яко :)))
мен пък не ми харесва как пее. Аз самия пея доста слабо, ама и той не ми харесва никак.

<..

..>


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.