Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 24.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Слави - познах те!!!нови [re: cc]  
АвторГaтaka (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 00:42



По тъпото ти исказване те познах..... за съжаления когато се пише не може да се сумти, мучи пърди и т.н. може би затова изглеждаш виртуално такъв темеруд и с ампутирано мозъче (то твоето е като орехче). Да си жив и здрав колхознико и дано Русия стане твоя Родина (Сибир).



Тема Ти си жертва на изреждане .....нови [re: Valeria]  
АвторГaтaka (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 00:47



от много разгневени нерези на територията на Р България. От къде пънка и тъпанарщината са си направили такава весела среща в тебе. Сигурно взимаш хапчета с рецепта и това е в основата на изаканата дълбока философска мисъл, достойна за конкуренция по интелектуална същнина с кравешкото мучене на Луда крава. Лекувай се!!! Желая ти бързо и окончателно оздравяване.
Носи си гондом за следващият път и пусни талончета за ред с номера....



Тема Re: Шоуто на Слави Трифоновнови [re: Гaтaka]  
Авторsphere (Нерегистриран)
Публикувано06.03.01 13:10



spoko, gataka
mnogo si chernogled i pesimistichno nastroen
ako neshto te drazni ili ne haresvash - ignore it!
novinite na turski sa po-otvratni, ne mislish li, obache vsichki si traqt, kakto i za prebrobraqvaneto ne na naroda, a na imushtestvoto mu, za da mu uvelichat danycite, napr. ...



Тема Интелектуални гигантинови [re: sphere]  
АвторБapни (Нерегистриран)
Публикувано08.03.01 23:43



Извинявай "sphere",но ти това сам ли го измисли или някъде го прочете?Много ми е интересно откъде се навъдихте такива "мислители"?!Това е нормална практика в абсолютно всички държави,визирам преброяването.Що се отнася до новините на чужд език,отново те съветвам да провериш как седят нещата по цивилизованите страни,за каквато претендирам че сме,поне отчасти,а не да правиш мозъчни напъни,каквито явно не са ти по силите.
Иначе много се забавлявах на мнението на Гатака,браво!Добре си го написал(а).Такива като Valeria са паразити,чийто мозъчен тръст не им позволява да погледнат по далеч от носа си.



Тема Re: Ти си жертва на изреждане .....нови [re: Гaтaka]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано09.03.01 15:54



Уважаеми Българино,

Вашето отношение и това на подобните Ви прокуди не малко Хора от България. Пирувайте над победата си. А те да са щастливи там където са. Тук щастливи са само прасетата.

Позволявам Ви да ме направите на нищо, като използвате дар словото си!

Редактирано от Spidercho на 09.03.01 15:55.



Тема Re: Шоуто на Слави Трифоновнови [re: Гaтaka]  
Авторбяcнa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.01 23:55



промит мозък , глупакът си ти ! Какво знаеш за американската телевизия ти , бе , приличаш ми на всички лайняри , които с "горда" нотка в гласа казват бодряшки - "амеликанците са много тъпи". Та ти с нищо не си по-различен от тях , защото си на другата крайност. Ако беше достатъчно умен щеше да се ориентираш какви вестници и анализи да четеш , но като не си - чети си жълтата преса и бълвай простотии срещу нея.
Като не ти харесва шоута на Слави не го гледай , бе , още преди години когато Тодор Колев започна да прави ток-шоу и го оплюваха , той показваше кое копченце се натиска и хоп - няма шоу.
А колкото до думата селянин , тя пък звучи като нарицателното "българин" , което италианците употребяват , когато искат да нарекат някого престъпник , но не директно. Не звучи добре , а , гадничко е някак си , защото и ти си българин нали ? А корена на всички българи си е селски , здрав корен , защо обиждаш потеклото си , неразумний ? Тука вече може да ме обвиниш в плагиатство.





Тема Re: Шоуто на Слави Трифоновнови [re: бяcнa]  
АвторBEBETO (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 14:56



БРАВО, МНОГО ДОБРЕ КАЗАНО.



Тема Ще те оставя да си ходиш....нови [re: Spidercho]  
АвторГaтaka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.01 00:42







Тема На бясната - ледогенератор...нови [re: бяcнa]  
АвторГaтaka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.01 00:54



"Бясната", ако Слави Трифонов има нещо общо с американската телевизия, то значи след като си го написълата това там по-горе, са ти пораснали брада и мустаци. Това, че БТВ се прекарва за американска телевизия то е за такива пуйки като тебе. Тази ТВ си купува предавания само от Мърдок и това и е американското. А Слави аз не го гледам, но пуйки като тебе го гледат и им влиае, а после гледам някакви идиотки с подписки на тема "водата тече нагоре". Шоуто на Татара е храна за българската простотия, а тя не е дефицитна по тези ширини, така, че и без неговото шоу се давя в нея. Надявам се някой да изтегли тапата и лайната да отидат в канализацията.



Тема Охлади си ти страстите ......нови [re: Гaтaka]  
Авторбяcнa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.01 23:29



Ама че егоцентрик , дори не се опитваш да разбереш смисъла на онова , което пишат другите. Самовлюбен нарцис , ПО-ТОЧНО ПУЯК .... Само ме е яд , че си с ник Гатака - филмът не е лош ......
А шоуто на Слави все едно не го гледам , колкото до btv , а и всички останали канали - избирам си нещо и го гледам ако ми хареса. Но гледам много малко телевизия , както и почти не чета вестници. Това се опитвах да ти кажа , че е въпрос на личен избор. Както е въпрос на избор дали да останеш да преживяваш в България , или да се опиташ да живееш другаде. Е, аз този избор го направих - писна ми да преживявам .... Не забравям , че съм българка , но животът е един ....
Между впрочем , при всичките ти претенции да беше се научил да пишеш думата ВЛИЯЕ правилно , че ставаш смешен







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.