Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 19.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Samsungнови [re: dnaunseq]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано03.10.13 22:08



...чакай сега да ти кажа. Това, че не може да видиш нещо като хората не е въпрос на устройство а на софтуер :) Ако искаш да четеш ясно и контрастно PDF, DOC, TXT и там каквото се сетиш като електронно четиво си качи софтуер за ел. книга и ще видиш разликата от това да го гледаш с Поларис-офиса (аз съм качил някакъв безплатен Cool reader) ... Телефона за мен е перфектния вариант да си следя продажбите от онлайн магазините (като Ebay, Продавалник и т.н.) Да си следя пощите и да мога да отговарям директно на заинтересованите клиенти на Скаип, Вайбър,Феис, Мейл или просто на телефон. Като бележник за задачите също се справя, както и като органайзер на времето ми. Единствения му кусур е че не държи батерията толкова, колкото искам... но това го преживявам някак си...



П.с. И за нет-а не си прав... повечето новинарски сайтове имат мобилни версии и много приятно се чете там...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Samsungнови [re: Apxaнгeл]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано04.10.13 17:09



Мерси, имаш полезни идеи. Аз си ползвам телефона за нет и се зверя, а той е от старо поколение, но вече и доста съм привързан сантиментално. Цялата работа горе-долу ми я върши - радио, снимки, музика, интернет. Само не знам ако има по-съвършени оргънайзери може да са от полза, но едва ли чак толкова. За четец се каня да взимам, но в крайна сметка още чета на компютъра или го пускам да ми прочита текстовете на глас.



Тема Re: Samsungнови [re: dnaunseq]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано04.10.13 21:20



... Да виж софтуерчетата... стават все по-добри разработчиците . Коол риидъра е страхотен, дава фон за лесно четене и цепи текста на страници та да не го увеличаваш и да мърдаш на ляво и дясно... Успех...
За мен тези телефони от ново околение ми облекчиха доста живота и скъсиха доста процедурите. Сега нараво си нося офиса в малкия джоб.... Компа го ползвам вече само като глезотия да седна с чаша кафе и да пиша като хората ако става въпрос за документ..... Пък и мобилния "Heroes of Might and Magic" не мо допада толкова колкото нормалния...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Samsungнови [re: Apxaнгeл]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано26.10.13 23:28



Зарядното е с показани кабели след 2 месеца ползване. Някаква GPS навигация на GARMIN не ми тръгна, макар че уж трябваше да върви (кракната, не съм се занимавал много - 1 вечер и после нямах възможност). В същото време на моята Нокия качих карта на Гърция и навигирах успешно (но е сравнително стара).



Тема Re: Samsungнови [re: dnaunseq]  
Автор psy__ ()
Публикувано27.10.13 18:21



Пич, продължаваш да водиш безумен спор.

Аз пък съм виждал Nokia зарядно с извадени кабели след първият месец. Това какво доказва ? Колко е скапана нокиата или че тоя, който е ползвал зарядното се е спънал поне веднъж в него ?

А относно кракнатия Гармин, не мисля, че е нужно да се коментира, вярвам и сам си стигнал до извода, че има вероятност да е заради кракването, а не защото го качваш на самсунг устройство.



Тема Re: Samsungнови [re: psy__]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано27.10.13 18:49



Най-издръжливи са Motorola, но това е друга тема. А мен какво ме грее кое било кракнато и кое не, след като не ми върши работа? Между другото негатив на Nokia-та е, че след няколко години трябваше да чистя всички запаметени wi-fi точки, защото свързването беше станало много бавно. После се оправи. Но това го правят за да си купиш нов модел, тарикати малко. Веднъж като го полях с вода трябваше да се подменя и клавиатурата. Motorola-та не е правила такива проблеми и бачка най-здраво.



Тема Re: Samsungнови [re: dnaunseq]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано28.10.13 09:46



Спри се, че вече даже не си и смешен... баси доводите дето вадиш, честно!



Тема Re: Samsungнови [re: Blake]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано29.10.13 09:58



Сега, понеже тук съм отседнал, после ще ти дам пример за това откъде са тръгнали. Мега-грозното дистанционно на първите телевизори Samsung.





Тема Re: Samsungнови [re: dnaunseq]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано29.10.13 20:21








Това е като мутро-барокa на дистанционните.



Тема Re: Samsungнови [re: dnaunseq]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано31.10.13 10:32



За сведение на посрещачите, имам телевизор Самсунг с такова дистанционно, купил съм го 1997 година и все още работи без грешка. Ходил е в сервиз само веднъж (преди 3 години), заради някаква дребна повреда в захранването.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.