Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:03 20.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Samsung [re: psy__]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано01.09.13 23:06



Че защо да се ебава ? Ако е конкурент на Самсунг разбирам, но тогава трябваше някой от вас да напише - това и това не е вярно. Нищо такова обаче, просто наплюхте и човека и мен даже. Малоумно поведение, което нищо не доказва освен инфантилност. Или най-малкото сте защитници на марката по някаква причина. Но пак не ми се връзва с нивото на което сте. Макар че в България вече друго освен маймуни не остана, та какво чудно има.

Редактирано от Well на 01.09.13 23:07.



Тема Re: Samsung [re: Well]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано02.09.13 09:18



Не видях някой да се заяжда с вас.Просто хората направиха заключение, че иди@ота отворил темата не е наясно с новите технологии, а подкрепящия го полуиди@от е заблудена овчица.
Хора вземащи отношение по въпроси за които си нямат хал хабер са дразнещи и не само изглеждат тъпо!



Тема Re: Samsung [re: Well]  
Автор psy__ ()
Публикувано02.09.13 21:03



Човек, ти нямаш чувство за хумор, след като приемаш написаното на сериозно :)



Тема Re: Samsung [re: Blake]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано05.09.13 22:58



Човече, ползвал съм достатъчно качествени стоки и знам за какво говоря. Затова хайде не на мене тези. Самсунг се нарежда при Кия, Хуйндай и другите корейски произведения - от същото ниво е. За съжаление още не могат да бъдат "топ", макар че ги нахвалиха.





Тема Re: Samsung [re: Blake]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано05.09.13 23:17



Blake, ако смартфоните бяха толкова успешни, защо вадят друго устройство - таблет. Иначе аз си оставих фотоапарата и ползвам само този на телефона, така че в момента лично не виждам нужда от отделно устройство фотоапарат, както и от отделен gps. Обаче с извинение, със самсунгския "смарт"-фон и интернета ще е толкова приятен, че по-добре да си взема таблет? За мен решението е ясно - да си карам с "кучето" нокия, на която съм инсталирал картите за gps-a и евентуално да добавя един таблет. Ако си сменям телефона, то ходи търси пак карти, че как се инсталират и други фъшкий. А пък за мобилния ми интернет не се притеснявай, имам си отделен план за него и мога да го ползвам както на лаптопа, така и от телефона.



Тема Re: Samsung [re: dnaunseq]  
Автор psy__ ()
Публикувано06.09.13 00:21



Доводът, че тъй като смартфоните са неуспешни и за това вадят таблет е безумен сам по себе си.

Има търсене за таблети вадят таблети, има търсене за телефони вадят телефони, толкова е просто. Като има търсене има и предлагане. Това, че ги има и двата продукта не означава, че единия от тях е неуспешен.

Относно това дали самсунг са номер 1 или не, пазара говори. След като са най-големия производител и доставчик на смартфони в света в момента, следователно не са толкова бездарни колкото си мислиш.



Тема Re: Samsung [re: psy__]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано06.09.13 20:49



Те и китайските климатици размазват пазара по света, но от това не стават най-качествени.



Тема Re: Samsung [re: Well]  
Автор psy__ ()
Публикувано07.09.13 22:07



Само дето има разлика с телефоните на Самсунг.

Китайските климатици, ако под това имаш в предвид ниския ценови клас, са ниския ценови клас и хората още като си ги купуват очакват да не са перфектни, защото колкото и да си вярващ, всеки вътрешно си знае, че няма качество с ниска цена.

В същото време хитовите телефони на Самсунг, не са в ниския ценови сегмент, така че, след като хората са избрали да си дадат парите на тях, следователно харесват това което правят и това ги прави номер 1 за момента.



Тема Re: Samsung [re: dnaunseq]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано10.09.13 09:32



Това с таблетите смятах да го подмина направо, ама айде...
Това, че на тебе ти е удобно да си носиш нещо с размерите на книга в джоба, си е твой проблем. Аз лично предпочитам да нося само един телефон. Таблет си имам за в къщи. Имам си и лаптоп (нося го, когато ми трябва) и фотоапарат (ползвам го рядко). Смартфона горе-долу покрива всички тези устройства, ако НЕ става дума за някаква сериозна работа. Да не говорим, че е 1:1 с таблета, без частта за говорене. Както ти писаха и другите - за всеки влак си има пътници, това че се припокриват функционалностите на отделните устройства - нищо не значи.



Тема Re: Samsung [re: Blake]  
Автор dnaunseq (ентусиаст)
Публикувано10.09.13 13:30



Таблета е идеален за показване на снимки и изобщо за едновременно ползване от няколко хора, докато с телефона всеки се усамотява. Като седнеш вечерта на някое заведение, може да си разглеждаш "като бял човек" интернета на таблета, а на телефона нищо не правиш. Отваряш си "Файненшъл таймс" на телефончето ли, а? То един pdf не можеш да видиш като хората, един договор не можеш да покажеш, един закон да прочетеш и даже един форум не можеш да поразгледаш.

Телефона ти е като бележник за задачите и като кратък справочник, но няма фактора споделяне и нормална работа. Но за друго си прав - ако фейсбука и игрите му вървят на телефона, повечето хора ще са доволни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.