Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 01.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Тема ЕРП -татанови  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано10.06.13 00:35



Категорично съм за изгонването им. Доказаха се като мародери, всичките.



Тема Re: ЕРП -татанови [re: Well]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано10.06.13 16:54



Да ги изгоним, що да не ги изгоним. Пък неустойките ще ги плащаме от печалбите от експлоатацията на АЕЦ "Белене"!
То би трябвало да изгоним тези, които са писали договорите с тях. Ама не само не ги изгонихме, а ги върнахме отново на власт (не че през герберските години не са били пак на властнически позиции).

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: ЕРП -тата [re: Блaryн]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано11.06.13 10:52



Мда, матриала е отчайващо тъп!





Тема Re: ЕРП -татанови [re: Well]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано14.06.13 00:45



Ето тук е казано всичко за престъпниците от ЧЕЗ :





Тема Re: ЕРП -татанови [re: Blake]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано17.06.13 15:44



От трите ЕРП-та, най-свестни са от EVN явно. Но предвид новогодишните номера, разликата е минимална.

Много сбъркана схема, ама много. Те сами се проверяват дали отчитат вярно. Друг няма кой да провери. Луда работа. Значи, не свърши ли това заробване, улицата става моят дом докато не дойде Сидеров на власт. Продажните политици са в състояние да го докарат до там, че народа да поиска и Хитлер да дойде на власт, само и само за да се отърве от кръвопийците.



Тема Re: ЕРП -татанови [re: Well]  
Автор turist (хижарски:))
Публикувано11.04.14 11:40



Тук пишело за ЕРП-та. Я и аз просто тъй да си споделя неволите. Макар и вече да пуснах този постинг в клуб "Енергетика"
------------------

Много е веселко да си губи човек времето, разкарвайки се по институции.
Ето една реална история на хора с нарочно променени от мен имена.
Майка ми Станка почина преди 2 месеца. Реших като съвестен гражданин на мойта мила Родина да прехвърля партидата на електромера от нейно на мое име.

Отивам преди 7 дни в централен офис на Енергото представям удостоверение за наследници, Където пише че съм единствен наследник на Станка, на чиято партида е електромера. Служителката от гише 13 ми Иска нотариален акт - представям. Пише в него че баба ми Михаела прехвърля нейния дял от 4/6 на майка ми (говорим за апартамента, а не за електромера, ама вероятно за енергото това е едно и също :) ) + 1/6 на майка ми = 5/6
Остава 1/6 на синът на Михаела - Галин, за която представям Удостоверение, че той се е отказал от нея, защото му е наплатена. Служителката казва, че в това удостоверение не пише, че Галин е син на Михаела: "Идете моля до Есграун да ви издадат такова удостоверение".

Отивам. Пускам молба за услуга за след 7 дни - най-евтиния срок. Отивам след 7 дни в Енергото с исканото удостоверение за наследници, в което пише, кои са наследници на баба ми Михаела. Идва ми реда на друго гише - 10. Представям исканите документи и ТАЗИ служителка ми казва, че в същото онова удостоверение, където пише, че Галин се отказва от неговата 1/6-та, която би трябвало да получи след смъртта на Даниел - баща му.
Значи имаме Даниел, който е починал - март 1991г
Нотариален акт издаден април 91г.
Удостоверение, в което Галин се отказва от наследство - ноември 91г.
Тъй като служителката реши, че Галин може да има нещо против партидата да премине на мое име - реши да направи справка с началството. Ходи качва се някъде на втория етаж. Върна се след 10мин и ми каза да дойда с вуйчо ми Галин, за да напише той собственоръчно в заявлението, че е "Съгласен партидата да се води на мое име".

Не ме питайте защо се занимавам с това, след като не съм тръгнал да продавам апартамента си - просто не обичам да оставям батаци след себе си. Реших да ви го пусна тук просто за четиво през свободното време и за да не забравяме, че живеем в България.
- На тръгване от офиса отидох при служителката от гише 13 и спокойно я информирах за развоя на събитията, щото шефовете й може би няма да й кажат къде е сбъркала - поне аз да й кажа, за да не разкарва друг път някой като мен така. Отделен е въпроса, дали ще запомни - ама аз да съм казал пък...

Хайде със здраве ;)

------
Мартин



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.