Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 22.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Тема Tehnopolis - karfurнови  
Автор narlah (непознат )
Публикувано17.11.11 11:11



Инатът на ларвата най-често се маскира като преданост към делото.


това е майл от мен към техния support , както можете да се досетите вече втори ден нямам отговор :
"Добър ден,

Днес 15.11.2011 - Около 18:00 започна пазаруването ми на радиатор в технополис.
Започнах от Младост (до арената) , след като около 20 мин бяха заети продавачите на радиатори -
2ма консултанти да оформят документи за вентилаторна печка на предния клиент си тръгнахме.
Минахме през карфура на цариградско шосе и прецених, че може да опитаме и там. Пак технополис.
Влязохме (около 19:20), консултантката(съжалявам че не попитах за името) бе много любезна помогна ни с много
приятна и информативна консултация и на практика ни убеди да вземем най скъпият ви радиатор - около 300лв (делонги) .
След това тя лично го докара от склада, даде още две препоръки за поддържане и си тръгна.
Всичко прекрасно, определено подобрение в обслужването.
На касата - жената пое бележката сканира стоката - аз вече се готвя да плащам.
И изкочи един субект - без униформа и ни каза че "ще ви помоля да си отворите лаптопа за да го проверя".
Това за личен лаптоп на жена ми, служебен с логото на HP ...
Аз невярвайки попитах :
- Вие наистина ли мислите да ме карате да ви отворя лична вещ за да я проверявате. При факта че всяка стока тук ви е заключена ?
- Мое задължение е!
- По скоро няма да купя нищо, да си ходим скъпа.
И той след тази реплика веднага ми дръпна количката от ръцете и каза :
- Ми добре! Довиждане!
...
Ако бях откраднал нещо - в момента щях щастливо да си го ползвам.
Защото не ми провери чантата за лаптоп, само ме спря да купя нужна ми вещ.
Виж заради 'умелата' намеса на работник - загубихте клиент, и то не само за конкретната покупка
(оглеждахме и за хладилник точно преди това и решихме че може да почакаме промоциите на коледа).
Този охранител, ако е такъв, нито попита къде е проблема, нито ме спря. Взе ми количката от ръцете и ясно показа че не е негов проблем.
Супер. Има десеттина магазина в София. Сигурен че поне в един няма да ме пребъркват сякаш съм клошар влязъл на погром.
Да беше ми проверил и в гащите - може да съм свил някоя навигация ??!!?
Докато отношението към клиента на някой ваши служители е че ТОЙ трябва да се моли да си даде парите - мисля да не стъпвам.

Лека нощ , имате си видео записи от събитието. Нали освен заключване на стоката и ни снимате постоянно. Да не свием нещо.
Приятно пазаруване на останалите ви клиенти."



Тема Re: Tehnopolis - karfurнови [re: narlah]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.11.11 21:54



Ми в Техномаркет (на цариградско) - на влизане, показвам лаптопа на охраната, и на излизане пак.
В Технополисите - имат места за оставяне на багаж.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Tehnopolis - karfurнови [re: narlah]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано27.11.11 20:18



Имаш сериозен проблем с комуникацията и не само.



Тема Re: Tehnopolis - karfurнови [re: narlah]  
Автор Б. Tpyerep (Esc.)
Публикувано08.12.11 19:52



Но нали охранителят си е изпълнявал задълженията ?!?



Тема Re: Tehnopolis - karfurнови [re: narlah]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано02.01.12 11:08



Реге - Бе Ге .

На Карфур подземния им гараж редовно не се диша от изгорели газове ( не си чистят филтрите на вентилацията явно) и е пълна лудница, когато има много посетители - задръствания, лоша организация, с която те отблъскват и ти иде да не ходиш повече там. Да не говорим че това не е най-доброто място за покупки, цените по магазините са като за богати личности. Тоест, ако имате финансови проблеми (95% от хората в момента) , не ходете там. Ама ако сте овце, ок.

Апропо, замислих се онзи ден в поредното задръстване там, ако някоя кола се запали в това задръстване, колко хора ще загинат при инцидента ... то просто няма шанс да избягаш май...


Редактирано от Well на 02.01.12 11:11.



Тема Re: Tehnopolis - karfur [re: Well]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.01.12 21:53



Самия Карфур е с относително ниски цени.
Ама това което казваш за пожар е нещо което хич не ми се иска да си го представям.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Tehnopolis - karfurнови [re: bira_more]  
Автор psy__ ()
Публикувано10.01.12 00:54



Пичове, стига с тези апокалиптични депресии.
Обърнете внимание, че в паркинга ка карфур има противопожарна система, която пръска вода при пожар.

Ако не работи, тогава ще има апокалипсис ;)



Тема Re: Tehnopolis - karfur супер са синови [re: narlah]  
Автор kkrekk ()
Публикувано07.11.20 14:17



ами то и велефф АВе не Мария... се оплаква от Технополис...
Каква е тая буря в чаша вода?
Ами крадете като за световно, парен каша духа. Ти и жена ти да не сте римски патриций и матрона?

Кво си се разврякал тука?



Аре...
Вместо подпис:
Я да им пусна едно кинце за щатската полиция… и да видим дали наркоманите не правят проблеми...
Размислих, реших да пусна едно кинце, за операция, за която преведох филм за БНТ ...

Операција "Сабља" - Operacija "Sablja"
Филмот беше друг, има го в архивите на БНТ. Интересно защо точно пък на мен го дадоха за превод? Дали щото в тия клубове ме набутаха с чужди мнения в мои регистрирани никове? В теми за Югославия, НАТО, Косово?

То ще си покаже... Мене баш ме брига...
като ти гепят ника ти жънеш бури....


вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 1999-2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето у диро нерегнат ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ





Тема Re: Tehnopolis - karfurнови [re: narlah]  
Автор kkrekk ()
Публикувано07.11.20 14:25



ето христоматиен пример как лицата с модераторски ключове като някой си JALE, който ми гепи ника кречетало и когато в Перник бях в дира, и влизах във въпросния никнейм, ми показваше гледката, която вижда модът, и аз го кръстих наум барабар спернишката им дъновистка нагла кликаЯЛЕ, ПИЛЕ И СЕ ВЕСЕЛИЛЕ.

Тука некъв случаен юзър пуснал оплакването си във феноменално време, фрашкано с единици, и те му регнали ник - пощенска кутийка или адски сгоден да го покажат онлайн - единицата нали е символ на начало... или е техен регнат ник, на който ник са изчистени всички дейта в гоблена, пардон в профила...



ами... случайностите не сасамо тяхна привилегия.


Като остане човек безработен година и пак година, той чете бе.



Вместо подпис:
Я да им пусна едно кинце за щатската полиция… и да видим дали наркоманите не правят проблеми...
Размислих, реших да пусна едно кинце, за операция, за която преведох филм за БНТ ...

Операција "Сабља" - Operacija "Sablja"
Филмот беше друг, има го в архивите на БНТ. Интересно защо точно пък на мен го дадоха за превод? Дали щото в тия клубове ме набутаха с чужди мнения в мои регистрирани никове? В теми за Югославия, НАТО, Косово?

То ще си покаже... Мене баш ме брига...
като ти гепят ника ти жънеш бури....


вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 1999-2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето у диро нерегнат ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.