Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 28.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Бек Интернешънъл ООД - капан за баламинови  
Автор вoлнa птицa (новак)
Публикувано07.03.11 19:56



На 22.01.11 г. една приятелка ме заведе в Боровец с фирма Бек Интернешънъл ООД. Плаща се 10 лв. и човек ползва транспорт до Боровец и обратно и обед (две кебапчета). Единственото условие е да се изслуша "презентацията", която е за продажба на разни разнообразни стоки, магнитни одеала, вълшебни гривни и постелки и т.н.

Няма да навлизам в подробности, но накрая на обяда аз вече бях горда собственичка на масажен матрак на стойност 650 лв. немско производство, уникално, който не се предлага по магазините. Няма да коментирам качествата на продукта.... Днес се отбих в Технополис в Пловдив и какво беше учудването ми, когато видях АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ матрак, но за 250 лв. БЯСНА СЪМ, утре ще се обадя във фирмата и ще ги навря в кучето в г..а, обадих се на"Господари на ефира", ще сигнализирам в Комисията за защита на потребителите. Ясно ми е ,че пари назад няма да видя, но нека всички да научат за тях. Както тарикатите се изразяват "балами много, иска търсене".



Тема Re: Бек Интернешънъл ООД - капан за баламинови [re: вoлнa птицa]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано08.03.11 02:16



:-)))

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Бек Интернешънъл ООД - капан за баламинови [re: вoлнa птицa]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано08.03.11 22:44



Е то кебапчетата на Боровец не са мноу евтини, нали тряя ги избият от такива като тебе :)



Тема Re: Бек Интернешънъл ООД - капан за баламинови [re: вoлнa птицa]  
Автор Gnus (гнусен)
Публикувано09.03.11 12:12



Това, че са ти го продали скъпо, не е наказуемо. Никъде не са казали, че гарантират най-ниска цена, нали?
Аз не знам, но какъв човек би се навил с няколкоминутна презентация да похарчи за нещо, което дотогава не му е трябвало, 650 лв?



Тема Re: Бек Интернешънъл ООД - капан за баламинови [re: Gnus]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано10.03.11 00:55



>> Аз не знам, но какъв човек би се навил с няколкоминутна презентация да похарчи за нещо, което дотогава не му е трябвало, 650 лв?

Жена.


Като прочетох това много ми стана смешно. Защото се сетих един класически лаф:

Един мъж може да купи за 2 лв нещо, което струва 1 лв, стига то да му трябва.
Една жена може да купи за 1 лв нещо, което струва 2 лв, без изобщо да й трябва.


А случаят е много по-тежък:

Една жена е купила за 5 лв нещо, което струва 1 лв, без изобщо да й трябва.

Защо казвам, че не й трябва? Ами защото ако й трябваше, щеше да е отишла да го търси в магазина. А тя е отишла с идеята да изкара един ден на Боровец с 10 лв. и се е снабдила с матрак. Е тва се казва търговец!
Което ми напоми за още един виц:

Собственик на верига магазини решил да направи посещение на един магазин за да види как се справят продавачите. Влязъл той в един от неговите магазини отишъл до един ловно-рибарски щанд и чул следния разговор между клиент и продавач:
- Ще ви предложа ето тези кукички, шаранджийски орловки, с тях рибата не може да избяга.
- Ами добре ще взема една кутийка. - съгласил се клиента.
- Обаче само с куки нищо няма да хванеш, на теб ти трябва влакно, ще ти предложа едно италианско, с него 50 килограмов сом можеш да извадиш.
- Ами добре ще взема една ролка. - съгласил се клиента.
- Обаче без пръчка си за никъде, тука имаме една спинингова въдица със все макара невероятна, с нея бе спечелен последния шампионат по риболов.
- Ами добре ще я взема. - съгласил се пак клиента.
- Но на теб ти трябва рибарска чанта, къде ще си слагаш принадлежностите.
- Ами добре ще взема една рибарска чанта.
- Обаче ти сигурно искаш да ловиш големи риби, затова без лодка си за никъде, от брега само дребосък ще хванеш.
- Тогава ще взема и една лодка.
- Ако ти се наложи да отидеш до някой високопланински язовир как ще стигнеш до там бе, ми ти без високопроходим джип 4?4 въобще по добре да не ставаш рибар бе.
- Добре ще взема и един джип, щом трябва.
Тогава собственикът умилен от тази проява на своя продавач, отишъл при него и започнал да му говори:
- Браво бе момче ти си най-добрия ми продавач, който съм виждал някога, ще ти увелича заплатата двойно, как успяда го убедиш да си купи цяло рибарско оборудване, лодка и джип, та човека беше дошъл само за една кукичка?
- А,а,а за кукичка, той питаше за щанда със дамски превръзки да купи на жена си и аз му викам така и така няма да правиш секс поне върви за риба.


System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Бек Интернешънъл ООД - капан за балами [re: Colombino]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано10.03.11 13:47



Само ЕДНО уточнение - такива идиоти като този клиент се срещат рядко :)

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Бек Интернешънъл ООД - капан за балами [re: Ghanima]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано11.03.11 00:47



Ем то им стига къде 1-2 май :) Винаги съм се чудил ква им е далаверата на тея с безплатните екскурзии, сега ми се изясни :)



Тема Re: Бек Интернешънъл ООД - капан за балами [re: Colombino]  
Автор Благун Калчев (Explorer)
Публикувано11.03.11 19:46



Не е точно така! Жените купуват нещо с реална стойност 1 лв, ако на етикета пише 10 лв и има 50% намаление



Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Тема Re: Бек Интернешънъл ООД - капан за баламинови [re: Cин Mapмoт]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано11.03.11 20:47



Далаверата на тези с евтините екскурзии е умален мащаб на далаверата на тези, които ти звънят по телефона "с гласа на внучката ти, която хълца защото е попаднала в беда" и ти тичаш да им дадеш всичките си спестявания...

Не искам да засегна авторката на темата, но истината си е такава - докато има будали - ще има и измамници на дребно...

Я да видим, ако екскурзиите приключваха с нулеви покупки - дали щяха да са толкова евтини?



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Бек Интернешънъл ООД - капан за балами [re: вoлнa птицa]  
Автор Илиана Иванова (непознат )
Публикувано07.08.11 19:54



Здравейте, оказа се че и моите родители бяха измамени вчера (06/08/2011). Отидоха на екскурзия до Чирпанския манастир с фирма Бек интернешънъл ООД и си купиха матрак за 1560лв. на изплащане.Проверих фирмата естествено след ми казаха коя е и какво са купили и се оказа че никъде в интернет не можах да намеря дори името и адрес нито пък някаква информация за тези Стоки и дрънкулки с марка Бек.Единственото което намерих е фирма Бек в Чехия за екскурзии със същите инициали като на тази.С черни букви и червени чертички между тях. Моля дайте ми съвет как да постъпя за да се спре плащането и да се разбличи тази пародия БЕК

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.