Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:57 30.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Лидлнови  
Автор kahuna (новак)
Публикувано14.07.11 22:02



Живея през един блок от този коптор Лидл

Почти всяка нощ при разтварването на гадните турски тирове се вдига чудовищен шум, някакви ужасни трясъци, от които естествено след като се събудиш със сърдечен синкоп,след това почти не може да се спи.Питам се дали има някой друг , който едвам издържа гадните монополисти, които така изненадващо се появиха до блока му?И къде евентуално може да се подаде някаква жалба или оплакване, защото малко да има по силна музика в блока веднага пристига полиция, а тези дебили които по цяла нощ вдигат този шум , който пречи поне на 300 човека, са оставени ей така.говоря за Лидл в Света Троица.Не знам при другите как е.



Тема Re: Лидлнови [re: kahuna]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.07.11 06:23



Уговорете се съседи и се обаждайте всяка нощ на полицията по време на шума. Аз бих пробвала да алармирам някоя медия. Ако една ви откаже - пробвайте при друга, като кажете, че първата вие е отказала (дано проработи конкуренцията

)


Между другото - специално тази верига ми е изключително неприятна. Толкова са агресивни и в рекламата си, и в настъплението си... Тези крясъци в рекламните клипове, тези манипулации за ниски цени (които, ако се съобразиш с разфасовката и си направиш съответната аритметика - се оказва, че ИЗОБЩО не са ниски)... мислех си, че е типично балканска история, но с изненада забелязвам, че и в Швейцария са пробили, и рекламата им и там е също толкова гадно натрапчива...

Не отива на добро светът, да знаете.


"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 18.07.11 06:27.



Тема Re: Локациянови [re: kahuna]  
Автор hetero (търсещ)
Публикувано07.08.11 23:27



те затова хората казват, че стойността - разбирай и като цена-пари, и като качество на живот, най-вече - на едно жилище се определя най-вече от ЛОКАЦИЯТА му - като живееш срещу склад, естествено ще ти хлопат денонощно, и няма на кой да се оплачеш, защото така е редно и логично! иначе може би ти се иска да се оплачеш, че въздухът е мръсен в софия, или че мангалите крадат шахтите в квартала ти, а!?



Тема Re: Локациянови [re: hetero]  
Автор kahuna (новак)
Публикувано09.08.11 22:58



Не бре човече, живея на по-хубаво място от София но сега съм тук и видях , че до блока ми, който е на 5 мин от центъра (локацията -хехехехе;)))на този смразяващо мазен град са построили въпросния коптор.Но сигурно на такива хора не им прави впечатление подобна свинщина, защото то тук цял живот в кочинката си живеете и не сте свикнали нищо да постигнете и да се захванете да направите.
За това си се примирявайте и с мангалите и с мазната чалгата и с боклуците, които ядете от Лидл , така е за дребната наведена робска душица.Винаги ще ви мачкат





Тема Re: Локациянови [re: kahuna]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано09.08.11 23:34



Леле как ти се възхитих!



боклуците, които ядете от Лидл


Ми то половин Европа (минимум) вече яде боклуците на Лидл... та ние ли няма да ги ядем?
-------------------------------------------------------
Твое Величество, от коя планета си кацнал? И с какво точно НЕ СИ СЕ ПРИМИРИЛ, за да живееш така прекрасно, за разлика от нас, презряните? Дали случайно не си даваш сметка, че нямаш никаква заслуга за "рая", в който живееш, и си отишъл в него наготово? И че ако си БИЛ В СЪСТОЯНИЕ да се пребориш С нещо и ЗА нещо и СРЕЩУ нещо - що не си си останал тука, да се бориш, а си кацнал някъде на "метено", за да ни даваш мъдри съвети от ТАМ?

Кога стана циганче - кога ти почерня...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Локация [re: yниKaлнa]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано10.08.11 08:04



половин европа???? айде бе, в магазините за клошари едва ли стъпва половин европа



Искам да съм мисълта,която те кара да се усмихваш!

Тема Re: Локациянови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.08.11 09:42



Говоря за държавите, в които тази верига Я ИМА. Кои прослойки от населението пазаруват в нея - не мога да знам. Но щом държава като Швейцария, която е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО предпазлива и консервативна относно допускавне на чужди вериги, отстоявайки правата и печалбите на собствените си такива, е ДОПУСНАЛА ЛИДЛ - значи времената се променят отвсякъде.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Локациянови [re: yниKaлнa]  
Автор kahuna (новак)
Публикувано10.08.11 10:49



Малък пример.За повече инфо, посетете клоака гранде, известна повече като Уидл.Само като слушам как подмятат стоките си през цялата нощ, ми става ясно за какви диви дебили става въпрос.http://dnes.dir.bg/news/detza-hamburgeri-zarazata-Ecoli-8854932



Тема Re: Локациянови [re: kahuna]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.08.11 12:52



Това, което написах, няма нищо общо с "клоаката" Лидл. А с надменните ти изказвания относно това - с какво се примиряваме и пр.

Като си толкова серт - ела си в България за постоянно, да те видя точно по кой начин "няма да се примиряваш" и ще промениш нещата. И понеже те усещам, че освен да плюеш - друто не можеш, а си предпочел да се измъкнеш на луксозничко и уреденичко - стой си там, и ни остави на мира да си се "примиряваме" с "мазния град" и... какво там беше още, че не ми се чете пак оня бълвоч.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Локациянови [re: yниKaлнa]  
Автор kahuna (новак)
Публикувано10.08.11 14:27



Нищетата е направила хората тук ужасно злобни и завистливи.Enjoy Bojko Borisov, Lukoil,Nek,ЧеЗ,Топлофикация,Ахмед Доган-изсече целите родопи и още много много знайни и незнайни престъпници, херсонския гей - Сергей

но все пак целата е постигната-хората да са бедни и смазани, все пак така се управляват най-лесно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.