Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 07.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Локациянови [re: kahuna]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.08.11 14:43



Добре, че откриваш топлата вода. Тия неща не ги знаехме без теб, шъ знайш...



Хайде, приятно ти прекарване в рая. И ако имаш някакви идеи как да не се ПРИМИРЯВАМЕ - дай ги. Ама се съмнявам. Твоето НЕпримиряване се е ограничило до едно просто и обикновено БЯГСТВО.



ПП - Ама не знам, твоя НЕмазен рай нещо го криеш кой точно е... да не е от тия, дето ги тресе кризата повече от нас!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Лидлнови [re: kahuna]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.08.11 07:32



Между другото - от скоро телевизионната реклама на ЛИДЛ е станала много по-"прибрана" откъм крясъци! Стилът е същият, но интонацията на говорещия (крещящия) е много по-малко агресивна и истерично-натрапчива.

Сигурно четат в този клуб!





"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Лидлнови [re: kahuna]  
Автор kahuna (новак)
Публикувано14.08.11 22:39



Остави, инфантили ....





Тема Re: Локациянови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано26.08.11 00:58



Факличке ми тя държавата ни е клошарска, къде искаш да пазаруват хората със заплати от по 400-1000лв и пенсии 150-300лв. може би трябва да до Париж да отскачат на пазар?

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Локациянови [re: Myth]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано26.08.11 12:19



Е, няма как да ме убедиш че примерно в Билла ти излиза много скъпо, поне има по качествени неща, а не да се купуват боклуците на лидъл....ама мисленето ви е такова, щом има акция начи е евтино и хубаво.

Искам да съм мисълта,която те кара да се усмихваш!



Тема Re: Локациянови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано26.08.11 12:27



Отдавна се опитвам да налея в главата на майка ми мисълта, че промоция/акция в магазин тип "Лидл" или "Кауфланд" си е почти 100%-ова гаранция за боклучава стока, ама не увира...



Тема Re: Локациянови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано26.08.11 15:04



Извинете, моля... какво точно трябва да значи "Мисленето ВИ е такова"?

Ти не си ли към "НИ"? Нещо марсианка, или натурална извънбългарка?



(Едно птиченце ми каза, че практиката на два-трипътигодишни тотални разпродажби не е измислена в България, нито ежедневните и ежеседмични промоции, съществуващи в най-скъпите вериги по целия свят са наш патент... Дали пък не чух скоро, че в Щатите КОЛЕДНИТЕ НАМАЛЕНИЯ вече са започнали, или съм сънувала?...)

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Локациянови [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано26.08.11 15:37



Не си съвсем прав. То си е цяло изкуство - политиката на промоциите. Много често в акция са съвсем нормални продукти - видове кисело мляко, сокове, хлябове и пр... номерът е, като се позаинтересуваш от тези промоции и се появиш в магазина - да попаднеш и на другите и да си купиш И някой боклук. Просто трябва да си врял и кипял и да можеш да различаваш боклука.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Локациянови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано26.08.11 16:36



В нормалните магазини може и да е така. Наблюденията ми обаче върху Кауфланд например, показват, че в магазина голяма част от стоките са от марки, които никога не съм и не бих ползвал. Не казвам всички, ама доста... За Лидл нямам мнение, не мисля и да имам, поне като гледам какво рекламират по телевизията

. та представям си какво представлява нещо по-евтино от това, което обикновено продават.

Всъщност, в голямата си част промоциите в Лидл са изключително подвеждащи. Спомням си конкретно някакви ребърца, които рекламираха наскоро - цената изглеждаше много изгодна на пръв поглед, на втори поглед обаче грамажа беше 600 грама. Бърза сметка показа, че излизат маааалко по-скъпо на килограм от ребърцата, които си купувам често от Фантастико, без никаква промоция. Ама дето има един лаф - кьорав карти не играе



Тема Re: Локациянови [re: yниKaлнa]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано26.08.11 16:37



Само дето в най-скъпите вериги предлагат качествени неща, а в най-евтините - скапани. Малка, но съществена разлика...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.