Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 29.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сирене Olympus от "ТИРБУЛ" ЕАД, Сливеннови  
Автор УйнaПeнa ()
Публикувано12.03.11 14:07



Добро на вкус, твърдо на пипане, "Призведено и пакетирано в Гърция от Typas S.A. ", разпространява се в България от "ТИРБУЛ" ЕАД гр. Сливен 8800, ул."Керамика" 10.

НО НЕ СЕ ОПИТВАЙТЕ ДА ГО НАГРЯВАТЕ (например за миш-маш) - ВЕДНАГА СЕ ПРЕВРЪЩА В МНОГО РЯДКА БЯЛА ТЕЧНОСТ - НЕ ПО-ГЪСТА ОТ МЛЯКО! ЯВНО Е ПЪЛНА СИНТЕТИКА!!!!



Редактирано от УйнaПeнa на 12.03.11 17:12.



Тема Re: Сирене Olympus от "ТИРБУЛ" ЕАД, Сливеннови [re: УйнaПeнa]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано13.03.11 01:29



Ти зарежи фалшивите сирена и кашкавали, кажи някое истинско.
Уж стандарти щяха да приемат, а сиренето и кашкавала все гадни.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Сирене Olympus от "ТИРБУЛ" ЕАД, Сливеннови [re: Colombino]  
Автор Благун Калчев (Explorer)
Публикувано14.03.11 07:52



Стандартът се казва "Felis silvestris catus", по нашенски - домашна котка. Ако котанка яде сиренето, кашкавала или кренвирша - става



Надали стандарти от 60-те ще подобрят нещата. Пък и подчертаният фирмен лобизъм по "Стара планина" и гръмкият му провал са индикатори, че не това е начинът.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Редактирано от Благун Калчев на 14.03.11 08:02.



Тема Re: Сирене Olympus от "ТИРБУЛ" ЕАД, Сливеннови [re: Благун Калчев]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.03.11 08:49



Не съм съгласна... Още когато Найденов запя историята за това как кучето му не ядяло някви си кренвирши - това ме изнерви.
Моята котка яде САМО специализирани котешки храни, и то - не всички. Всичките ми усилия да я накарам да близне мляко, месо (във всичките му сурови и преработени видове) и риба, остават неуспешни. Не съм доволна, естествено, защото това ми се отразява на джоба.

Ама - нА, това е положението... Сигурна съм, че има голямо количество домашни любимци със своите си хранителни капризи и не могат да бъдат мерило за каквото и да е. ВКЛЮЧИТЕЛНО уличните животни - не всички ядат всичко.

Това, разбира се, не значи, че не ни тъпчат с всякакви боклуци!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Сирене Olympus от "ТИРБУЛ" ЕАД, Сливеннови [re: yниKaлнa]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано14.03.11 16:52



Твоя си е вината, като храниш котката с купени храни. То стига да ги помиришеш и да разбереш, че са направени да конкурират всичко, което може да се предложи на една котка. И аз имам същия проблем - гадината не яде кашкавал, мръвки, сирене, яйца...

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Сирене Olympus от "ТИРБУЛ" ЕАД, Сливеннови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.03.11 19:28



Мойта гадина е злояда по принцип. Дори и специалните храни ги пробира, непрекъснато изхвърлям!!

Ту едно яде, ту друго... Може да не яде цял ден, мяука от глад, ама като си нарочи нещо - НЕ ГО ЯДЕ и толкоз!! Давам го на други котки, на които им плющят ушите, и го омитат за секунди!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Сирене Olympus от "ТИРБУЛ" ЕАД, Сливеннови [re: yниKaлнa]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано14.03.11 22:01



Малко ОФФ - някои "мокри" котешки храни, сочни гранули и т.н. - да ти кажа, аз бих ги изяла. Миришат по-вкусно от повечето "човешки" храни, които съм мирисала. И като се замисля какви боклуци продават като колбаси или сирене например, един пакет "фалшива" сьомга в собствен сос на Уискас ми се вижда по-добра идея



***
пол - Ж
Срещнах човек, който е чел всичко, но не знае нищо.

Тема Re: Сирене Olympus от "ТИРБУЛ" ЕАД, Сливен [re: Ghanima]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.03.11 23:12



Така е, прекрасно миришат, ама сигурно САМО уханието им е прекрасно...Не знам де, не съм ги опитвала!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Сирене Olympus от "ТИРБУЛ" ЕАД, Сливеннови [re: yниKaлнa]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано14.03.11 23:44



Е, шпек, който мирише на мърша и се дъвче като подметка... със сигурност е по-зле и от натурално миризливата сьомга :)

***
пол - Ж
Срещнах човек, който е чел всичко, но не знае нищо.


Тема Re: Сирене Olympus от "ТИРБУЛ" ЕАД, Сливеннови [re: УйнaПeнa]  
Автор Tanika (диреща)
Публикувано09.06.11 13:15



Това сирене съм го правила и на баница, и на миш маш и на гьоведжета, няма никакъв проблем! И всички сирена и кашкавали ОЛИМПУС са твърди и вкусни, подлежат на обработка. Винаги проверявам срока на годност! пробвайте изварата им страхотна е! Така , че това сирене не е за този клуб!


[img]http://www.bg-mamma.com/ticker/9246[/img]


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.