Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 09.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Пазете се в Мол Пловдив - магазин New Yorkerнови [re: Иckъp]  
Автор onnellinen (котка)
Публикувано17.10.10 13:57



Мойто дете, айде по-кротко. На мен ми изчезна портмоне от закопчана чанта, която ми висеше на рамото и я държах с едната ръка. И го разбрах, като тръгнах да плащам.
Ограбвали ли са те? Залагам на следните врианти:
1. Не са.
2. Са, ама са ти взели портфейла от задния ти джоб. Те така мога и гащите ти да смъкнат и да се усетиш чак като тръгнеш и се спънеш.

Щото, ако не е някой от тези варианти, или си тъп, или и ти джобиш. На твойте приказки друго обяснение, дето пасва на логиката и българската реалност, не виждам.

Допреди 3 месеца и аз така проявявах толерантност към крадящите, ама преджобят ли те веднъж, виждаш, че няма значение къде си държиш парите и дали има камери на метър над главата ти.

пол - ж

Молим те,престани, да слагаш, запетая, на всяка, дума.


Тема Re: Пазете се в Мол Пловдив - магазин New Yorkerнови [re: Иckъp]  
Автор portal (ветеран)
Публикувано17.10.10 18:10



Момче както аз съм виртуозен програмист и признат хакер( споко аз съм от добрите и не правя кражби и т.н.) макар и с друго псевдоиме - така има и виртуозни джебчии :) да не ти се налага да се убеждаваш в думите ми :) та женат ми е поседлното нещо което ще обвиня :) защото съм човек.. бтв ти жена имаш ли ?!

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: Пазете се в Мол Пловдив - магазин New Yorkerнови [re: onnellinen]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано17.10.10 18:54



"Щото, ако не е някой от тези варианти, или си тъп, или и ти джобиш."
Не знам дали съм тъп-това е твърде обобщаващо


Дали са се опитвали да ме оберат-отговора е ДА.
Единия циганин го пребих от бой-даже май се насра
На другия случай просто се усетих и нямах доказателство - иначе пак щеше да се стигне до горното (бой до наакване)...
Винаги като отивам на места, където има много хора съм внимателен
Какво да направя, че ти си смотана?Айде не си търси съжаление в моите очи, защото аз слабите не ги толерирам!



Тема Re: Пазете се в Мол Пловдив - магазин New Yorkerнови [re: portal]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано17.10.10 19:02



Имам жена разбира се :) Ти така ли възпитаваш и децата си? Като направи беля обвиняваш всички около него, само не и детето?Всеки трябва да умее да си носи вината-така и твоята съпруга.
Аз живея в България и се съобразявам с действителността тук.Така и жена ти трябва да се научи, а ако не се научи ще и плащаш за невниманието :)
Цялата ситуация е абсурдна! Абсурдно е че въобще се занимаваш с полиция и охрана и т.н. Много филми гледаш (случайно да си фен на сериала "24").
Пази се сам за да те пази и Господ!
Също така ще добавя, че като студент, в градския транспорт съм помагал на жена ограбена от двама мангали.Скочих да се бия с тях и никой от автобуса не ми помогна.Накрая избягаха и хвърлиха портфейла.Важното е че жената си го прибра-даже не ми благодари

Карай...



Тема Re: Пазете се в Мол Пловдив - магазин New Yorkerнови [re: Иckъp]  
Автор portal (ветеран)
Публикувано17.10.10 19:45



Очевидно не четеш какво ти пиша :) казвам ти че жена ми се пази от такива неща :) лично аз съм и доста напред и в бойните изкуства , детето ми се надявам и то да му хареса заниманието :) кой каквото трябва учи демек.... нали не си мислиш, че съм оставил женаат да я ограбят а последа вима полиция... там пише в прав ред нечетящи невъзртимеащ и искърски кратунко - изивкайте полиция за да видите записите - кракто ясно и отчетливо не знам как да ти го обясня по-прост, като за човек, който явно капцитета на мозъка не му е силната страна - не се притеснявй случва се, не може всички да са възпримечиви и съобразителни, и четящи :) не се обиждай - аз примерно не мога да плувам повече то 2-3 километра всеки си има лимити...

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: Пазете се в Мол Пловдив - магазин New Yorkerнови [re: portal]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано17.10.10 20:52



Ти не си прост-ти си мега прост!Мен ме остави :) Сега ти трябва да висиш по опашки да си вадиш нови документи...Жената ти няма вина, че е отнесена от вихъра :)
И не приемам забележки от неграмотни самохвалковци-виж си поста с колко правописни грешки е...Хакер, каратист и т.н. и т.н. , а го обират клошари!Ревльо...Айде не ме занимавай повече с дребната си душа!
Сбогом!



Тема Re: Пазете се в Мол Пловдив - магазин New Yorkerнови [re: Иckъp]  
Автор portal (ветеран)
Публикувано17.10.10 22:18



Сбогом и всичко най-добро ти желая най-сероизоно и най-искрено ... само да уточним не съм каратист



Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.

Тема Re: Пазете се в Мол Пловдив - магазин New Yorkerнови [re: Иckъp]  
Автор onnellinen (котка)
Публикувано18.10.10 17:29



Зачудих се дали и жена ти може да пребие циганин, ако се опита да я пребърка. И ако половин дузина цигани се опитат да пребъркат теб, дали ще успееш пак да ги пребиеш или ти ще си насрания тоз път.

пол - ж

Молим те,престани, да слагаш, запетая, на всяка, дума.


Тема Хепи енд, донякъде:)нови [re: portal]  
Автор portal (ветеран)
Публикувано18.10.10 23:45



Използвам ника на съпруга ми, за да постна завършека на случая, мисля, че така е честно и коректно:


Искам да споделя как се развиха нещата със случая.
В неделя получих мейл от главния мениджър на Мол Пловдив - г-жа Павлина Никова. В писмото ми се извинява от името на магазина, както и от името на Мол Пловдив. Предложиха ми компенсация, която, след дълго чудене приех (не съм целяла да получавам облаги от случката) и днес се срещнах с жената - изключително човечна, възпитана и коректна дама. Впечатли ме особено много, най-вече с човешкото си отношение (което, уви, не получих когато се случи инцидента).
Исках да споделя за реакцията на магазина, защото така е коректно и честно. Ще го направя и във всички форуми и медии, където писах."


Единственото, което никой не може да поправи, са загубеното време на съпруга ми, тичането по институции и всичките неудобства, произлизащи от липсващите документи...

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: Пазете се в Мол Пловдив - магазин New Yorkerнови [re: Иckъp]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.11.10 21:34



Начи викаш - жертвата сама си е виновна че е жертва? Много интересна интерпретация.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.