Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 08.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Мтелнови  
Автор noble (любител)
Публикувано24.09.10 11:58



Няма как да не ги сложа в черния списък, макар че за мой срам съм техен абонат дълги години. С прословутата им смяна на софтуер, "за да отговорят по -пълно на нашите нужди" осбслужването им в момента е пълна каша. На въпроса ми кога все пак ще мога да си платя сметката, се отговаря - ще получите смс. Ама кога - дигат рамене и гледат тъпо.

Е не е нормално компания, която се изживява като лидер на пазара, да се издъни по подобен абсолютно непрофесионален начин. Сигурна съм, че не съм единствената възмутена и много се надявам най-после да излязат с някаква официална позиция по въпроса, а не операторите да мънкат и да гледат безпомощно.



Тема Re: Мтелнови [re: noble]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано24.09.10 16:19



Напълно подкрепям предното мнение. Аз искам да си проверя оставащите минути, защото цената на минута след изчерпване на пакета е значително висока...Няма братче! Това е лидера в комуникациите?!? Нещо напоследък почвам да се дразня страшно на тия цени и на тия неразбории.



Тема Re: Мтелнови [re: Иckъp]  
Автор buhalgazar (непознат )
Публикувано24.09.10 17:11



kakav lider v komunikaciite sa tia be? :)



Тема Re: Мтелнови [re: noble]  
Автор Sick Boy (коварен)
Публикувано24.09.10 18:21



Да и на мен ми писна. Май като получа този прослувут смс просто няма да им плащам. И ще си сменя оператора, жалко за тях но определно ме губят като клиент.



Тема Re: Мтелнови [re: Sick Boy]  
Автор noble (любител)
Публикувано24.09.10 19:15



Да де, обаче проблемът е, че после те си осъждат съответния абонат за неплатената сметка и ходи доказвай, че нямаш и сестра и т.н. Явно се отчита само когато абонатът е нарушил клауза по договора, ако Ментел наруши - е, хайде сега, няма чак толкова да придиряме

. Особено много дразнят зомбираните им служители в момента - гледат те с поглед, изпразнен от всякаква мисъл и повтарят - Да, когато проблемът бъде отстранен, ще ви уведомим. Баси и простотията



Тема Re: Мтелнови [re: noble]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано25.09.10 12:15



"Моля да ни извините, услугата е временно недостъпна!"
Баси и наглярите са тия-плащаме си, а не знаем за какво.Не искам да ми начисляват сметка за този месец!След като не мога да си проверявам изговорените минути...
Мтел, толкова ли е сложно да разработите новия панел, да видите, че работи и тогава да го приложите за 1-2 дни?Вече цял месец ни мъчите с вашата некадърност.Бива и бива наглост, но вашето минава всякакви граници!



Тема Re: Мтел [re: Иckъp]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано28.09.10 07:16



От години не съм клиент на Мтел и съм МНОГО доволен от тоя факт.
И сега, четейки мненията, се чувствам ВСЕ по-доволен.

Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything.


Тема Re: Мтелнови [re: ARlZE]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано28.09.10 13:42



Те пък алтернативите на Мтел са едни...
Глобул и Вивател :( Направо ти иде да се застреляш! Лоши, лоши - като се сетя какви премеждия съм имал с Вивател да спра стационарен телефон

направо ми иде да повърна при мисълта, че сега пак бих влязъл в техен офиса за да им стана абонат...



Тема Re: Мтелнови [re: Иckъp]  
Автор Sick Boy (любовник)
Публикувано28.09.10 22:18



Бе те алтернативите може да не са кой знае какви, ама поне до сега не са имали такава издънка. Щото ако си мислят да ми начислят после две, три фактури наведнъж и
аз да им ги платя не са познали. Ние хубаво сега си говориме на сляпо, ама като дойде време да се плаща....



Тема Re: Мтелнови [re: noble]  
Автор casa blanca (uxaaa)
Публикувано29.09.10 09:49



Надявам се до един месец да сме приключили с този оператор!


Каквито и да са Виваком, вчера си направих труда и преизчислих сметките на цялата фирма за 4 месеца назад - загубата е над 1500 лв. Сори за М-тел, но сме им абонати от 98-ма година, не е нормално просто.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.