Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 17.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Прахосмукачки "Rainbow"нови  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 03:36



Наскоро в къщи ми се изтърсиха /практически се самопоканиха/ двама навлеци - мъж и жена, които започнаха горещо да рекламират въпросната прахосмукачка. Изкараха я, че едва ли не е единствената, която чисти истински, че другите прахосмукачки се превръщали едва ли не в бактериологични бомби, като си ги държиш в къщи с пълни торбички и т.н. Дотук нищо ново под слънцето - всеки търговец си хвали своята стока и плюе конкуренцията. Проблемът беше другаде - през цялото време страшно обтекаемо отклоняваха резонния ми въпрос за цената. Цели 2 часа правиха дебилни демонстрации с разни нагледни трикчета за малоумници, губиха ми времето, не се сещаха, че досаждат, и все не ми отговаряха колко струва. Най-накрая все пак изплюха камъчето - оказа се, че въпросното чудо на техниката струва - 2200 евро!!! Ако обаче купиш веднага - 200-300 евро отстъпка! И седят, не се махат! Хайде, купувай, какво се колебаеш, ама наистина ли няма да купиш - такава отстъпка, ама нали се сприятелихме, сега няма да се лъжем, я... и прочее простотии... Не можеш да ги изгониш от къщи, освен ако не изпростееш и им теглиш една майна едни няколко пъти.
Както и да е, махнаха се най-накрая, но не и преди да ме изрекетират за адреси на трима приятели, с които да се захванат по-нататък. Естествено, не получиха адресите - да си гледат работата!!! Макар че се държаха учтиво, в края на краищата въздъхнах с облегчение, когато вратата се затвори зад тях.
Рекох си - отървахме се... Да, ама не! Мине- не мине ден - звънят в къщи - какво решихте за покупката, заповядайте на демонстрация и т.н.
Ебати досадниците! Че и 2200 евро за прахосмукачка... Ебати!!!
Пазете се от тях - добри психолози са, бива ги в правенето на атракции и в промивката на примитивни мозъци! Току-виж ви пробутали стоката...
Позволявам си да ви дам съвет - ако ви се натресат - отебавайте ги директно и категорично!



Тема Re: Прахосмукачки "Rainbow"нови [re: Ядocaн]  
АвторMelody (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 11:43



Абсолютно същото ми се случи преди 6 години! Мислех ,че вече са се разкарали от България-колко човека има тук, дето ще дадат такива пари за кирливата им прахосмукачка?Ходих тогава и на промоцията-голям майтап:шефа на фирмата,някакъв хърватин(?!)викаше нещо като "Алилуя!!!" и от нас се очакваше да пригласяме .Пяха химна на фирмата,леле боже!!! И накрая ни попяха Иво Танев и Христо Кидиков,който раздаде и свои касетки.Майтап на квадрат,за който плащат хората ,купили Рейнбоу.
Между другото за досадниците ,които пласират боклука ,наградите са големи.Пари и екскурзии до Сън Сити в ЮАР!Затова досаждат на хората като бесни псета.Тези дето са те нападали ,дали не бяха една възрастна семейна двойка,жената много нагла и приказлива???



Тема Re: Прахосмукачки "Rainbow"нови [re: Melody]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 18:40



Точно такива бяха - само че и двамата бяха нагли и приказливи - чак ни се писаха приятели след 2 часа разговор, представи си! Май че на промоцията, на която ни каниха, пак щеше да пее Христо Кидиков - даже и репертоарът им още е същият! Преди цели 6 години пък са досаждали на теб - това е чудовищен срок - с какво са се издържали тези хора през цялото това време?! Почвам да си мисля, че това всъщност е поредната пералня за пари, а непродаваемите прахосмукачки са само за камуфлаж...



Тема Re: Прахосмукачки "Rainbow"нови [re: Ядocaн]  
АвторMelody (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 20:34



Пералня е,прав си .Нека да кажем това на хората ,които четат тук това -не накисвайте прятелите си ,само за да се отървете от тези наглеци.Мълчете си като комунист на разпит-може да се удържи фронта!

P.S. И все пак,Ядосан,промяна за 6 години има-Иво Танев ни пудри мозъците от по-високо място : btv......бре,всичко тече ,всичко се променя..........
Бъди здрав и по-спокоен.Двамата дъртаци така и така ще препичат прекрасните си телеса в Сън Сити.За разлика от нас......ха-ха!



Тема Re: Прахосмукачки "Rainbow"нови [re: Ядocaн]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано18.01.04 23:54



Имам позната,която има Рейнбоу от 6-7 години и е страшно доволна.Скоро ми каза,Че е продала старата си прахосмукаЧка Рейнбоу и си е купила новият им модел.Това,Че политиката на продажба и реклама е такава,не знаЧи,Че продукта е лош.В Америка много фирми използват директната реклама за продуктите си.


DANIEL

Тема Re: Прахосмукачки "Rainbow"нови [re: KAMELlA]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано19.01.04 07:54



Е то оставаше след подобна набутвация и да не е доволна.Пък може и това за приятелката ти да са джобни пари, знам ли?



Тема Re: Прахосмукачки "Rainbow"нови [re: ESPACE]  
АвторLlGHT (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 10:41



Стига пишете глупости за тези прахосмукачки Rainbow. Отдавна на пазара има прахосмукачки с воден филтър , HEPA филтър и т.н. на съвсем нормални цени - Делонги, Зелмер (не Елит разбира се). За какви хиляди евро става дума.
Да си ги продават в Америка (където са няколко пъти по-евтини между другото).



Тема Re: Прахосмукачки "Rainbow" [re: LlGHT]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано19.01.04 12:20



Ей добре че се появи ти да ни огрееш с пътеводна LlGHT, че всичките до сега си мислехме че 2000 евро е чудесна цена за прахосмукачка.



Тема Re: Прахосмукачки "Rainbow" [re: LlGHT]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано19.01.04 14:24



е да ама въпросните прахосмукачки нямат такъв сепаратор на водния филтър като рейнбоа щот техния е проектиран от извънземен разум и донесен от совалките на наса...........инак тия от рейнбоу са ебаси сектантите да не говоря че 80 процента от това което говорят на демонстрацията е меко казано неистина............па то и друг начин да продават нещо дето по принцип е десет пъти поевтино нема.............бях писал в един друг клуб наскоро що никой не казва че рейнбоу е чисто и просто обикновенна прахосмукачка с воден филтър , че сичките фокуси с парцалките/тия дето са им правили демо знаят кво имам впредвид/ мога да ви ги направя с чайка 5 и пак ще е толкова ефектно......... да не отварям дума за акарите дето умират забили криви зъби в матрака и ни тровят..........с две думи подценяват нацията и ако в америка по разбираеми причини им минават номерата тука не е баш така...............

незабележим


Тема Re: Прахосмукачки "Rainbow" [re: Melody]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 17:00








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.