Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:23 21.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: lskren lvanov]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано06.07.11 16:07



Даже, след презентацията ти и цялата ти рода вкупом станахте част от Спасителите, нали?

Всъщност, подаръкът, както пише автора на темата, изглежда да е доста далеч от ИНФОРМАЦИЯ, съдейки по това, което е написал, а именно:

В момента тече годишна томбола на Цептер-може би някои хора са си попълнили талонче и са видели в интерент на страницата на Цептер какви награди има - миксери, прибори за хранене и тн, като най-високата награда е продукти на Цептер за 1500 евро, а най-ниските награди са "швейцарска козметика за 10 или 20 евро".

Айде направете си едно фирмено събранийце да уточните какво всъщност продавате и подарявате, щото изведнъж от тенджери, тигани и козметика скочихме на информация и цялостни решения. Нещо сменяме бизнеса ли?



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Blake]  
Автор Птoлeмeй (непознат )
Публикувано06.07.11 19:06



Blake е прав.Ако стойността на даден продукт е 5 лева, то минавайки през структурата на Цептер става 35 лв.Това не го прави продукта по-добър, нали?Явно има хора, които вярват на т.нар. търговци от Цептер.
Аз също така се чудя как може на някого да му развалят черна магия за 5 000 лева, но явно има доста глупави хора в нашата страна.
Това че аз не се интересувам от продуктите на Цептер и си живея добре и без тях, не означава че няма будали, където да ги купуват и да си мислят, че живеят здравословно.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Птoлeмeй]  
Автор element (непознат )
Публикувано06.07.11 19:16



Аз лично харесвам продуктите на Цептер и ги употребявам,а пък като не теб не ти изнася няма смисал да пишеш глупости и да заблуждаваш другите.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Члeн 1]  
Автор Kossoman ()
Публикувано06.07.11 21:28



Баси, колко човека се регистрираха само и само да пуснат по едно положително мнение за Цептер. Сериозна фирма ще да е това, само дето бавничко мобилизира служителите си.





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: element]  
Автор Птoлeмeй (непознат )
Публикувано06.07.11 21:41



element, не те знам точно какъв елемент си, но е сигурно че си елементарен!Кое точно е глупост, че не мога да се сетя?Ти си ги ползвай със здраве тенджерите на Цептер и си мисли, че водиш здравословен начин на живот.Предполагам си от категорията 100+ килограма и живееш с мисълта, че се храниш здравословно.Думичката спорт е чужда за теб...Познах ли?Такива като цЕптер, хербалайф, рейнбоу и т.н. не ми ги хвали - да ми продават нещо през 15 човека и да ми обясняват колко било добро?!
Айде нема нужда!



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор Van4etoo619 (непознат )
Публикувано06.07.11 23:01



Нека и аз да кажа нещо по темата :) Работя в "Цептер " от няколко месеца, поканила съм доста хора на презентациите и знаете ли какво – общото между всички тях беше,че оставаха изключително доволни от отношението ни, продуктите и дори от предметния подарък ( който много често забравяха да си получат ) , защото повечето хора живеят еднообразно и когато им се обадим,че са спечелили награда,това е нещо, което може да направи денят им много по-приятен :) Ние им даваме шанс да чуят интересна информация за здравето, да опитат нашите уреди напълно безплатно и дори им даваме инструмент , с който да си белят картофите,а закупуването е въпрос на избор и възможност :)



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Van4etoo619]  
Автор Птoлeмeй (непознат )
Публикувано07.07.11 00:33



Това казвам и аз :) Такива професионалисти като вас са рядкост

Благодаря Ви, че съществувате и правите живота ни по-лек и по-разнообразен.Не ми се мисли какво бих правил без вашата белачка за картофи...Дълбок поклон пред Вам, неуморни труженици.



Тема ЦЕПТЕР - Качество и Просперитет: Да, ама не!нови [re: TatianaLaz191]  
Автор Благун Калчев (Explorer)
Публикувано07.07.11 00:45



Четем, Татянче, четем чуждестранни мнения и още как! И лабораторни тестове четем! Нищо не може да се скрие от бай Гугъл!
Ето прочети и ти:



Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Тема Re: ЦЕПТЕР - Качество и Просперитет: Да, ама не!нови [re: Благун Калчев]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано07.07.11 10:24



То не е янсо дали Татянчето е Татянче всъщност. Оставам с впечатление, че в Цептер работят роботи

Ще попиташ защо? След поредния пост от поредния анонимен гражданин ми направи впечатление нещо, оставям на наблюдателните очи да установят какво е то Ето списък на роботите, които защитават компанията си:

WestStar36
AlM14O
lilidr485
simo433
Ge6a7a7a697
TatianaLaz191
Van4etoo619

Дали не се забелязва някаква схема при образуването на имената им?



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Птoлeмeй]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано07.07.11 10:28



Бе и ти не си прав - Аз съм точно от категорията 100+ (дори 120+), думичката спорт ми е чужда, ама имам поне дотолкова акъл за да мога да си направя извода, че не е Цептер нещото, дето ще ми помогне да живея здравословно. Колкото и да ми го хвалят и пробутват.
Всъщност, досега никога не съм си купувал нещо, нито пък ще си купя някога такова, което се опитват да ми го пробута по мулти-левъл схемичка. Както нееднократно споменах - може съответния продукт да е мега-як, ама като знам що хора бих изхранил по веригата ако го купя, нещо в мен се пречупва






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.