Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 16.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Cин Mapмoт]  
Автор Даниел Делчев (непознат )
Публикувано11.02.11 08:04



Прочетох толкова много коментари за Цептер.Нямам намерението да споря с никой.Относно подаръците които се раздават във самата фирма.Искам някой да ми каже,къде може да отида да изслуша полезна информация за здравете си и на всичкото отгоре да му дадат подарък.Всеки един продук на Цептер е с изключително качество.Дали че 2000 евро или 20 евро-качеството е налице.Приятен и ползотворен ден на всички





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор bioptron (непознат )
Публикувано11.02.11 09:35



Разбирасе че подаръци никоя фирма не дава защото не искат да се излагат с картофобелачки на цена 2 за лев



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Даниел Делчев]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано11.02.11 09:56



Интересно още колко ли хора от сектата ще се регистрират, само и само да напишат нещо хубаво за сектата си?

Колкото до полезната информация - всеки може да я получи без да се разкарва донякъде и без да го залъгват с подаръци - все пак вече сме 21 век и информацията е навсякъде около нас





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: bioptron]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано11.02.11 09:57



Всъщност подаръците не ги дава фирмата, а вече набуталите се да си купят тенджери за по една чанта пари





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Даниел Делчев]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано11.02.11 10:08



Каква информация?! Дежурните дебилизми стил WS teleshop + убеждаването колко много ще се живее ако се ползват глупостите ви продавани на десеторна цена. И какво е качеството на Цептер? Завършил съм микробиология и на въпросната ви "презентация" тоя дето я водеше се оплете като пате в кълчища на елементарни въпроси. Тук не живеят американци с промити от рекламата мозъци въпреки че доста правителства се постараха да ни докарат дотам. Набийте си това в главата





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Blake]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано11.02.11 10:29



Секта ли са не знам, ама преди 20 години един познат ми събра очите с домъкнати от чужбина техни творения... то не бяха метални чаши с дебелина 2 мм в които може да сипеш нещо вряло и да не усетиш отвън, тенджери с какви ли не дивотии по дръжки и капаци, то не бяха джвъчки всякакви.
Не знам до къде са го докарали от тогава и с качество и със цени, с глупости не ми се занимава... ама тука още не бяхме виждали нищо подобно тогава... и поне 4 години не мръднаха тия дивотии.
Трябва да взема да го питам като го видя как и кога са сдали багажа...

Но като знам, че всичко вече се прави в Китай... всеки опитал се да ми продаде нещо на 10 кратна цена заради извратена търговска схема, може да иде да се гръмне с пушка за грозен дивеч



Welcome to the real world!



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Blake]  
Автор Благун Калчев (Explorer)
Публикувано12.02.11 10:21



В тази тема ема едно единствено смислено мнение и това е руският линк с тестовете на продукта.
За съжаление консултантите на Цептер не излагат нито един смислен аргумент, освен общи клишета, които могат да бъдат написани за австрийска застраховка, парфюм Орифлейм и т.н.
Искам да ги попитам едно - как гледат в очите своите роднини, приятели (може би бивши вече), които зарибиха да се включат в пирамидата?
Визирам познати на моите родители в Созопол, които се издигнаха на по-висок етаж в пирамидата на някаква австрийска застраховка (пардон - "продукт" - ще ме поправят зомбитата). Но не можеха да погледнат в очите никого от позантите си. Струва ли си?



Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Редактирано от Благун Калчев на 12.02.11 10:22.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Благун Калчев]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано14.02.11 10:19



Ами явно има хора, които за пари ще минат и през труповете на близките си ако трябва. Жена ми едно време като си търсеше работа, попадна на някакви такива застрахователни агенции (не знам дали са австрийски или не), които като задължително условие за почване на работа искаха данните на 100 познати и приятели, на които да почнеш да предлагаш услугите. Което много ясно нормален човек няма как да направи. Но явно има такива, които го правят. Скоро един колега пък разправяше за негов много близък познат, който явно е попаднал в такава секта, и непрекъснато му звъни и иска срещи с него, и като се видят, вместо да си говорят нормални неща, почва да го зарибява да се застрахова...
Абе, мутанти некви. За мен такива пирамиди не могат да са нормален начин за правене на бизнес.



Тема Re:нови [re: Изyмeн]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.02.11 01:25



Конкретно на Орифлейм съм ползвала няколко продукта, които наистина много ми харесаха като ефект и които бяха на доста достъпна цена навремето


С което не си вадя извод, че всичките им продукти са с отлично качество, и т.н., но конкретно тези, които харесвам, определено бих ги препоръчала. За съжаление отдавна ги няма налични, не знам защо, така че си остава хубав спомен от преди години

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано19.02.11 09:23



Ако смяташ, че цената е достъпна - махни надценката от няколко (десетки) пъти и ще се окаже, че продуктите не струват. Всъщност вече купувам всичко онлайн, понеже цените са в пъти по-ниски, стига човек да знае какво търси.

Най-важното е невидимо за очите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.