Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 23.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Blake]  
Автор WestStar36 (непознат )
Публикувано03.02.11 11:50



Вижте хора... не съм се регистирирал тук за да споря с вас. Регистрирах се с най-добри чувства, за да напиша реалният ми поглед от вътре на нещата. Да, работата не е лесна... адски много хора се отказват, защото нямат успех. Но аз съм вътре в Цептер, а вие сте отвън и нямате реално наблюдение.

Как станах мениджър ли? Цептер си маркетингов план... Преследваш си целите... изпълняваш възложените задачи по маркетингов план и ставаш мениджър! Кое е странното? Човек може да работи и 10 години в Цептер и пак да не стане мениджър, ако няма реални резултати. Другите, които имат... ще стават за два месеца мениджъри.

Не ми плащат за да хваля фирмата. Правя го от лично желание. Ако вие самите продължавате да имате съмнения за качеството, мога да ви поканя в офиса ни за да се обедите във вярността на думите ми.

От тук нататък, не мисля да ви опонирам. Исках да напиша, че в Цептер се чувствам страхотно! Написах го... От тук нататък всеки човек сам си решава какво да прави.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: WestStar36]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано03.02.11 12:03



Аз лично ти пожелавам успех!Това че аз не харесвам едно нещо не означава, че то наистина не струва.Дразня се от начина по който си предлагате продуктите-това е мое право.Нали затова е този форум-да се изразяват различни гледни точки?
Може пък аз и другите които не разбираме структурата и стратегията на вашата компания да сме ограничени и тесногръди...



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: WestStar36]  
Автор bioptron (непознат )
Публикувано03.02.11 13:17



Ако си отскоро мениджър надявям се да не станеш както другите да не внасяш вноските на клиентите и да работите с техните пари.И когато вече трябва да си получи продукта взимате от други клиенти.В всички брандове по голяма част от мениджърите правят това.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: WestStar36]  
Автор pandela_ ()
Публикувано03.02.11 15:46



нещо ми зацептери на езика





Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: WestStar36]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано04.02.11 10:07



Регистрирах се с най-добри чувства, за да напиша реалният ми поглед от вътре на нещата.

Добре, тогава няма да е лошо да видиш и мненията на хората, които пишат как изглеждат нещата отвън. Не виждам защо трябва да негодуваш, че си изразяват мненията...



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Blake]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано07.02.11 15:09



Абе да не мислите, че хората, пишещи в тия клубове падат от небето? МЛМ е долна система, като на практика нищо качествено не се продава по този начин. Няма да давам примери, тъй като всеки имащ някаква представа какво е това - знае за какви надценки и какви боклуци става дума. Нямам предвид конкретно Цептер, а и всякакви фирми, използващи този метод, включително, но не само AIG, Oriflame, Avon, Amway. Тук не всяко мнение тежи еднакво - не е трудно да се проследи, че хората с повече мнения из форума се изказват доста по-зле за тези неща, докато останалите са се регистрирали специално за да изкажат мнение в тази тема. Лично аз имам доверие на хора, които тук са всичко друго, но не и случайно минаващи.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: Изyмeн]  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано07.02.11 20:44



само да кажа-проследих айпитата на последните два ника защитаващи цептер
ИДВАТ ОТ ОФИСА НА ЕДИНИЯ ВНОСИТЕЛ!!Повтарям това са мошеници и са реална финансова пирамида,никакви данъци не плащат.
Така че се обръщам специално ктм weststar-тъпо комунистическо говедо си но,ще ти приберем накрадените пари!



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор bioptron (непознат )
Публикувано09.02.11 15:53



Те мислятче всички са балъци.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: фю]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано09.02.11 18:01



Сбирщина педали! Дотам ли стигнахте та лекар при който отивам за болежки да ми предлага боклуците ви?! Имам български тенджери алпака от 15 години които са хилядократно по-добри от вашите боклуци.



Тема Re: ЦЕПТЕР - ебаси нещастницитенови [re: lnfinity]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано09.02.11 18:36



Който разбира руски - да заповяда едно четиво за 'великия цептер':






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.